Riffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. juli 2021 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 12 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
12. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
16. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
17. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 198.80
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
18. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
19. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 198.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
20. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.13
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
21. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.80
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
22. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
23. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
24. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
25. 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 198.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
26. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 197.60
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
27. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.17
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
28. 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 198.25
R1200 R2200 R3198 R4195
Sum793 Snit198.25
29. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
30. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
31. 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
32. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
33. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 8 197.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
34. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 7 196.71
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
35. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
36. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.75
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
37. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 197.75
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
38. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.20
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
39. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 196.80
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
40. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 10 193.60
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
41. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
42. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
43. 37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 6 196.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
44. 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 196.20
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
45. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 8 196.00
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
46. 137302 Bethina Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 11 195.27
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
47. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
48. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
49. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 11 196.18
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
50. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 17 195.59
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
51. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 6 195.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
52. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
53. 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
54. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 196.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
55. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.20
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
56. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 195.80
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
57. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 195.60
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
58. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 196.50
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
59. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 196.20
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
60. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 195.63
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
61. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 195.20
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
62. 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 196.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
63. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 195.60
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
64. 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 6 194.83
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
65. 29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 194.50
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
66. 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 11 194.45
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
67. 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 4 196.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
68. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 7 195.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
69. 18963 André Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 195.00
R1198 R2198 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
70. 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 195.75
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
71. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 195.75
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
72. 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 195.75
R1199 R2199 R3194 R4191
Sum783 Snit195.75
73. 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 195.17
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
74. 136544 Lars Engedal Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 195.00
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
75. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 195.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
76. 21876 Johanne Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 195.00
R1200 R2195 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
77. 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 8 194.38
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
78. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 10 193.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
79. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 8 195.13
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
80. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 5 194.00
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
81. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 6 194.50
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
82. 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 194.00
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
83. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 11 193.00
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
84. 140344 Rasmus F. Steenberg Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 193.60
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
85. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 193.60
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
86. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 193.20
R1198 R2195 R3195 R4189
Sum777 Snit194.25
87. 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 192.71
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
88. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 194.00
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
89. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 193.60
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
90. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 193.29
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
91. 136026 Cecilie Barholdt Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 192.67
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
92. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 8 192.13
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
93. 88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 191.38
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
94. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 193.50
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
95. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 8 192.50
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
96. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 192.40
R1195 R2195 R3194 R4189
Sum773 Snit193.25
97. 102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 193.00
R1198 R2193 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
98. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 8 190.25
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
99. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 7 189.86
R1195 R2195 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
100. 136136 Klaus Østergaard Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 192.75
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
101. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 191.71
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
102. 106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 4 192.50
R1196 R2192 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
103. 142825 Daniel Wullum Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.50
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
104. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 191.80
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
105. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 191.60
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
106. 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 8 188.63
R1195 R2194 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
107. 113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.00
R1195 R2195 R3193 R4185
Sum768 Snit192.00
108. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 5 191.40
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
109. 38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 190.57
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
110. 129847 Tom Thoudal Larsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 191.75
R1195 R2194 R3192 R4186
Sum767 Snit191.75
111. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 191.20
R1195 R2192 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
112. 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 191.50
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
113. 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 190.60
R1194 R2191 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
114. 127577 Michael Christensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 8 189.25
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
115. 107934 Michael Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 191.00
R1193 R2192 R3192 R4187
Sum764 Snit191.00
116. 143667 Søren Høgsberg Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 186.14
R1195 R2193 R3189 R4186
Sum763 Snit190.75
117. 54024 Conni Janosz Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 190.50
R1193 R2192 R3190 R4187
Sum762 Snit190.50
118. 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 4 190.25
R1195 R2193 R3188 R4185
Sum761 Snit190.25
119. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 190.00
R1192 R2190 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
120. 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 5 187.60
R1193 R2191 R3189 R4187
Sum760 Snit190.00
121. 143668 Claes Midiby Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 188.14
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
122. 137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 187.75
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
123. 141017 Helle Andresen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 189.20
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
124. 141095 Søren Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 189.25
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
125. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 188.17
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
126. 138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 186.00
R1193 R2192 R3186 R4186
Sum757 Snit189.25
127. 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 8 185.88
R1193 R2189 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
128. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å3 8 185.38
R1193 R2188 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
129. 143828 Karsten Lauritsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 188.25
R1191 R2188 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
130. 144156 Per Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 4 188.25
R1191 R2188 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
131. 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 188.00
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
132. 53399 Lene Henningsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 188.00
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
133. 141315 Kristian Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å3 5 186.60
R1189 R2189 R3188 R4185
Sum751 Snit187.75
134. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 187.50
R1189 R2189 R3188 R4184
Sum750 Snit187.50
135. 53433 Henrik Pedersen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 187.25
R1191 R2188 R3187 R4183
Sum749 Snit187.25
136. 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 186.80
R1187 R2187 R3187 R4187
Sum748 Snit187.00
137. 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 5 184.80
R1190 R2188 R3187 R4183
Sum748 Snit187.00
138. 139959 Tony Betzer Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 185.80
R1190 R2185 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
139. 90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 4 185.75
R1191 R2184 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
140. 138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 185.00
R1186 R2186 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
141. 139964 Henning Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 184.80
R1188 R2187 R3183 R4183
Sum741 Snit185.25
142. 143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 183.67
R1185 R2185 R3185 R4183
Sum738 Snit184.50
143. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 7 182.71
R1186 R2184 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
144. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 181.60
R1186 R2186 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
145. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 6 181.17
R1187 R2185 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
146. 143818 Henrik Mortensen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 184.25
R1189 R2184 R3183 R4181
Sum737 Snit184.25
147. 143683 Evy Dorterea Stenberg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 183.00
R1187 R2185 R3185 R4179
Sum736 Snit184.00
148. 119866 Niels Lundblad Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 183.25
R1184 R2184 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
149. 143666 Grant Hewitt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 182.75
R1187 R2183 R3181 R4180
Sum731 Snit182.75
150. 37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 182.20
R1185 R2183 R3182 R4181
Sum731 Snit182.75
151. 143829 Olivia Xiao Mei Lauritsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 181.40
R1189 R2184 R3180 R4177
Sum730 Snit182.50
152. 107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 5 180.20
R1182 R2181 R3181 R4179
Sum723 Snit180.75
153. 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 5 179.60
R1181 R2181 R3180 R4178
Sum720 Snit180.00
154. 138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 178.75
R1183 R2181 R3178 R4173
Sum715 Snit178.75
155. 143703 Katrine Petersen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 178.50
R1183 R2180 R3176 R4175
Sum714 Snit178.50
156. 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 4 177.50
R1182 R2177 R3177 R4174
Sum710 Snit177.50
157. 143821 Lærke Therkildsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 175.25
R1183 R2175 R3175 R4168
Sum701 Snit175.25
158. 144040 Mie Wendt Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 172.25
R1173 R2173 R3172 R4171
Sum689 Snit172.25
159. 135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 4 169.25
R1180 R2170 R3164 R4163
Sum677 Snit169.25
160. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
161. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
162. 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
163. 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
164. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
165. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
166. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
167. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
168. 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
169. 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
170. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
171. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
172. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
173. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
174. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
175. 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
176. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
177. 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
178. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
179. 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
180. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
181. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
182. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
183. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
184. 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
185. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
186. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
187. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.00
R1198 R2198 R3198 R4-
Sum594 Snit198.00
188. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.00
R1199 R2199 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
189. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
190. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
191. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
192. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
193. 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
194. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
195. 36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
196. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
197. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
198. 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
199. 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
200. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
201. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
202. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
203. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
204. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
205. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
206. 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
207. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 3 197.00
R1199 R2198 R3194 R4-
Sum591 Snit197.00
208. 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 197.00
R1199 R2197 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
209. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
210. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
211. 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
212. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
213. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
214. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
215. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.67
R1199 R2198 R3193 R4-
Sum590 Snit196.67
216. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.67
R1199 R2197 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
217. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 196.33
R1199 R2199 R3191 R4-
Sum589 Snit196.33
218. 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 196.33
R1197 R2197 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
219. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 196.00
R1197 R2197 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
220. 88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 196.00
R1196 R2196 R3196 R4-
Sum588 Snit196.00
221. 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 3 196.00
R1197 R2197 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
222. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 195.67
R1198 R2198 R3191 R4-
Sum587 Snit195.67
223. 69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
224. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
225. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
226. 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
227. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
228. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
229. 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
230. 143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 195.33
R1198 R2197 R3191 R4-
Sum586 Snit195.33
231. 143834 Daniel Søeberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 195.33
R1199 R2194 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
232. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4-
Sum585 Snit195.00
233. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
234. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 194.67
R1197 R2197 R3190 R4-
Sum584 Snit194.67
235. 95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
236. 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
237. 123168 Jonas Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
238. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
239. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 194.33
R1197 R2195 R3191 R4-
Sum583 Snit194.33
240. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 194.33
R1196 R2196 R3191 R4-
Sum583 Snit194.33
241. 104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
242. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
243. 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 194.00
R1197 R2196 R3189 R4-
Sum582 Snit194.00
244. 41038 Allan Therkildsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
245. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
246. 142937 Peter Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
247. 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.67
R1197 R2192 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
248. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
249. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 193.67
R1196 R2193 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
250. 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
251. 39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 193.67
R1197 R2193 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
252. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 193.67
R1196 R2193 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
253. 142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
254. 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
255. 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 193.33
R1195 R2193 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
256. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
257. 139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 193.00
R1193 R2193 R3193 R4-
Sum579 Snit193.00
258. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.67
R1195 R2193 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
259. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
260. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.33
R1194 R2194 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
261. 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
262. 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1195 R2192 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
263. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1195 R2191 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
264. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1193 R2193 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
265. 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
266. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1193 R2193 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
267. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 3 192.00
R1194 R2191 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
268. 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
269. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 191.67
R1193 R2193 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
270. 122493 Line Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 191.33
R1192 R2192 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
271. 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
272. 141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 191.00
R1194 R2193 R3186 R4-
Sum573 Snit191.00
273. 122797 Søren Filsø Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 191.00
R1193 R2190 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
274. 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 190.67
R1193 R2190 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
275. 140998 Sebastian Ipsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 3 190.67
R1196 R2190 R3186 R4-
Sum572 Snit190.67
276. 143699 Henriette Kirkeby Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 3 190.67
R1191 R2191 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
277. 142914 Lærke Nielsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 190.67
R1192 R2192 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
278. 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 190.33
R1193 R2190 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
279. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 190.00
R1192 R2189 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
280. 143749 Shane Löfwall Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.67
R1193 R2192 R3184 R4-
Sum569 Snit189.67
281. 144171 Knud Kortegaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
282. 141732 Ghita Kia Hvam Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
283. 137701 Tonje Liv Viking Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
284. 137299 Ole L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.33
R1190 R2190 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
285. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
286. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.00
R1193 R2189 R3185 R4-
Sum567 Snit189.00
287. 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
288. 139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
289. 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 188.33
R1190 R2189 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
290. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
291. 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 188.33
R1190 R2189 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
292. 119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 188.33
R1191 R2188 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
293. 140862 Mette Sloth Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4-
Sum564 Snit188.00
294. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 188.00
R1190 R2188 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
295. 120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4-
Sum564 Snit188.00
296. 115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 187.33
R1194 R2187 R3181 R4-
Sum562 Snit187.33
297. 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 187.33
R1192 R2186 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
298. 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 187.00
R1191 R2185 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
299. 143912 Vibeke Slet Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 187.00
R1191 R2186 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
300. 127458 Camilla Lauridsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 186.67
R1190 R2185 R3185 R4-
Sum560 Snit186.67
301. 139414 Martin Jakobsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 186.67
R1190 R2187 R3183 R4-
Sum560 Snit186.67
302. 136606 Lagoni Andersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 186.33
R1188 R2186 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
303. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.67
R1191 R2184 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
304. 137298 Jette L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.67
R1187 R2186 R3184 R4-
Sum557 Snit185.67
305. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 185.33
R1186 R2186 R3184 R4-
Sum556 Snit185.33
306. 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 185.33
R1190 R2185 R3181 R4-
Sum556 Snit185.33
307. 86505 Gustav Frisendahl Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å3 3 185.00
R1189 R2184 R3182 R4-
Sum555 Snit185.00
308. 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.00
R1187 R2187 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
309. 142743 Kenneth Nørregård Beck Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 185.00
R1194 R2182 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
310. 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 3 184.67
R1190 R2186 R3178 R4-
Sum554 Snit184.67
311. 138948 Finn Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 184.33
R1186 R2185 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
312. 134750 Henrik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 184.33
R1187 R2184 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
313. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 184.00
R1185 R2184 R3183 R4-
Sum552 Snit184.00
314. 44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 3 183.67
R1186 R2184 R3181 R4-
Sum551 Snit183.67
315. 141660 Rene Højris Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 183.67
R1188 R2183 R3180 R4-
Sum551 Snit183.67
316. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 183.00
R1188 R2186 R3175 R4-
Sum549 Snit183.00
317. 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 182.33
R1188 R2182 R3177 R4-
Sum547 Snit182.33
318. 138947 Elisabeth Vasvari Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 181.67
R1184 R2182 R3179 R4-
Sum545 Snit181.67
319. 143664 Thomas Fisker Nielsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 3 181.67
R1188 R2179 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
320. 142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 180.33
R1186 R2179 R3176 R4-
Sum541 Snit180.33
321. 142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 180.00
R1183 R2179 R3178 R4-
Sum540 Snit180.00
322. 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 179.33
R1181 R2180 R3177 R4-
Sum538 Snit179.33
323. 139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 179.00
R1182 R2180 R3175 R4-
Sum537 Snit179.00
324. 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 178.67
R1180 R2179 R3177 R4-
Sum536 Snit178.67
325. 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 178.33
R1182 R2177 R3176 R4-
Sum535 Snit178.33
326. 142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 176.67
R1178 R2176 R3176 R4-
Sum530 Snit176.67
327. 143700 Brian Bak Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 3 176.00
R1179 R2176 R3173 R4-
Sum528 Snit176.00
328. 143187 Marianne Thorsager Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 176.00
R1183 R2179 R3166 R4-
Sum528 Snit176.00
329. 141269 Henrik Haahr Pedersen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 175.67
R1181 R2174 R3172 R4-
Sum527 Snit175.67
330. 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 175.33
R1184 R2176 R3166 R4-
Sum526 Snit175.33
331. 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 172.33
R1178 R2174 R3165 R4-
Sum517 Snit172.33
332. 143726 Gitte Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 167.33
R1176 R2165 R3161 R4-
Sum502 Snit167.33
333. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
334. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
335. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
336. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
337. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
338. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
339. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
340. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
341. 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
342. 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
343. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
344. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
345. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
346. 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
347. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
348. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
349. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
350. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
351. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
352. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
353. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
354. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
355. 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
356. 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
357. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
358. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
359. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
360. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
361. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
362. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
363. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
364. 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
365. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
366. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
367. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
368. 143704 Erika Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
369. 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
370. 87175 Mikkel Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
371. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
372. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
373. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
374. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
375. 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
376. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
377. 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
378. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
379. 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
380. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
381. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
382. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
383. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
384. 29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
385. 136642 Michael Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
386. 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
387. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
388. 131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
389. 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
390. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
391. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
392. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
393. 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
394. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
395. 138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
396. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
397. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
398. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
399. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
400. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
401. 139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
402. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
403. 139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
404. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
405. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
406. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
407. 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
408. 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
409. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
410. 130167 Paw Andersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
411. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
412. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
413. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
414. 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
415. 84860 Tobias Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
416. 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
417. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
418. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
419. 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
420. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
421. 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
422. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
423. 141291 Mia Lykke Henriksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
424. 31748 Carsten H. Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
425. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
426. 81858 Magnus Jensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
427. 139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
428. 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
429. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
430. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
431. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
432. 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
433. 136363 Henrik Steffensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
434. 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
435. 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
436. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
437. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
438. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
439. 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
440. 83047 Pernille Buch Larsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
441. 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
442. 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
443. 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
444. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
445. 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
446. 115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
447. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
448. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
449. 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
450. 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
451. 99449 Puk Schnor Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
452. 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
453. 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
454. 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
455. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
456. 127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
457. 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
458. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
459. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
460. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
461. 140261 Anne Marie Sandalgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
462. 139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
463. 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
464. 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
465. 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
466. 136299 Peter Storm Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
467. 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
468. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
469. 142959 Rasmus Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
470. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
471. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
472. 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
473. 122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
474. 110865 Mads Kirstejn Ravn Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
475. 142434 Jens Meldgaard Ryhl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
476. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
477. 141815 Ricki Susci Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
478. 142703 Mia Elena Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
479. 142730 Sasja Frisk Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
480. 143761 Meinhart F Hansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
481. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
482. 140346 Jakob D. Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
483. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
484. 14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
485. 82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
486. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
487. 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
488. 91839 Jack Abrahamsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
489. 130609 Katrine Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
490. 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
491. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
492. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
493. 144158 Johnny Leon Behrenthz Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
494. 144135 Nicolai Kruhøffer Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
495. 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
496. 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
497. 140262 Phapada Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
498. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
499. 137200 Susanne Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 190.00
R1194 R2186 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
500. 136284 Stine Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 189.50
R1194 R2185 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
501. 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
502. 143846 Lise Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
503. 143845 Brit Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
504. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
505. 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
506. 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
507. 141928 Astrid Guldborg Jensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
508. 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
509. 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
510. 142378 Finn Bisgaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
511. 143848 Jesper Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
512. 138474 Michael Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 2 188.50
R1194 R2183 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
513. 127960 Henning Gammelgård Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
514. 137495 Claus Junge Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
515. 97992 Kathrine Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
516. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
517. 142702 Julie Møller Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
518. 142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
519. 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
520. 140648 Anita Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
521. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
522. 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
523. 143419 Marcus Geertsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
524. 122466 Mette Clausen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
525. 142245 Heidi Bo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
526. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
527. 143756 Gerner Oddershede Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
528. 143847 Sofie Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 186.50
R1192 R2181 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
529. 44473 Jens Jørgen Pjengård Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å3 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
530. 143746 Martin Skovgaard Sørensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
531. 144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 186.00
R1190 R2182 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
532. 131274 Eigil Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
533. 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 185.50
R1194 R2177 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
534. 135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å3 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
535. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
536. 138011 Kenneth Eybye Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
537. 100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 184.50
R1189 R2180 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
538. 142112 Kenneth Bo Larsen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
539. 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
540. 134898 Peter John Warholm Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
541. 144194 Magnus Kastberg Tved Skyttekreds
DGI Fyn
Å3 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
542. 143612 Bruno Thomsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 183.00
R1189 R2177 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
543. 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
544. 19724 Hans Jørgen Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
545. 139600 Peter Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
546. 140401 Emil Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
547. 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
548. 143953 Gerda Jessie Westra Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
549. 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 179.50
R1183 R2176 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
550. 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
551. 142920 Benjamin Vejlgård Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
552. 143413 Christian Gamborg Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
553. 141665 Henrik Sandvig Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 176.50
R1179 R2174 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
554. 141904 Johnny O. Kristensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
555. 135429 Claus Sejerup Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 173.50
R1178 R2169 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
556. 143736 Helge Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 172.50
R1174 R2171 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
557. 143476 Henrik Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å3 2 168.50
R1172 R2165 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
558. 139560 Karsten Stenzel Lustrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 2 166.00
R1174 R2158 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
559. 115522 Morten Espersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å3 2 164.00
R1168 R2160 R3- R4-
Sum328 Snit164.00
560. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
561. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
562. 75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
563. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
564. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
565. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
566. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
567. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
568. 109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
569. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
570. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
571. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
572. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
573. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
574. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
575. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
576. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
577. 127810 Steen Juul Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
578. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
579. 142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
580. 50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
581. 55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
582. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
583. 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
584. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
585. 144206 Martin Thorø Lyngaard Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
586. 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
587. 33091 Søren Moesgård Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
588. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
589. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
590. 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
591. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
592. 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
593. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
594. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
595. 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
596. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
597. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
598. 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
599. 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
600. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
601. 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
602. 131473 Peter Tjørnhøj Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
603. 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
604. 135054 Anni Hansen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
605. 15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
606. 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
607. 144153 Lasse Albeck Qvistgaard 43 Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
608. 131474 Michael Henriksen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
609. 128057 Flemming Skytt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
610. 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
611. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
612. 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
613. 50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
614. 13766 Lene Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
615. 123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
616. 144154 Cecilie Stenholt Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
617. 94857 Hans Ole Povelsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
618. 131020 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
619. 98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
620. 131287 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
621. 137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
622. 128563 Claus Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
623. 140925 Carsten Haahr Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
624. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
625. 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
626. 124070 Michael Christensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
627. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
628. 120421 Christian Olesen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
629. 113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
630. 138895 Paw rene Engel Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
631. 141385 Kim Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
632. 142705 Rikke Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
633. 143425 Mikkel Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
634. 144207 Martin Christian Therkelsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
635. 118859 Jan Nielsen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
636. 24133 Martin Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
637. 140916 Jarle Berggreen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
638. 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
639. 142162 Kenneth Mundt Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
640. 53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
641. 144302 Bjarne Ormstrup Varde Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
642. 144428 Jesper Fredslund-Andersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
643. 90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
644. 83040 Jørgen L. Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
645. 82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
646. 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
647. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
648. 50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
649. 140739 Anna Zazulina Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
650. 142819 Daniel Børsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
651. 143985 Anders Kristensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
652. 140768 Michael Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
653. 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
654. 144242 Søren Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
655. 143760 William Hellan Nibe Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 1 182.00
R1182 R2-