Riffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 28. oktober 2021 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 10 198.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
5. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 8 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
6. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 9 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
7. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 4 199.25
R1200 R2200 R3200 R4197
Sum797 Snit199.25
8. 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE1 8 197.63
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
9. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
10. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
11. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 198.40
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
12. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 197.71
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
13. 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
14. 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 6 196.67
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
15. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 8 196.25
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
16. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 8 196.13
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
17. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 4 197.25
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
18. 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
19. 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 7 196.43
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
20. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 4 197.00
R1200 R2198 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
21. 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
22. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 195.60
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
23. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
24. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 6 195.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
25. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 7 193.71
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
26. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 196.25
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
27. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 5 195.40
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
28. 67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 10 192.30
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
29. 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 5 195.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
30. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 4 195.25
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
31. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
32. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
33. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 193.67
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
34. 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 194.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
35. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 194.00
R1196 R2195 R3195 R4190
Sum776 Snit194.00
36. 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 193.75
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
37. 29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE2 4 193.50
R1196 R2195 R3195 R4188
Sum774 Snit193.50
38. 26116 Arne Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 6 191.17
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
39. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 193.25
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
40. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 9 191.78
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
41. 139553 John Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 191.33
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
42. 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 4 193.00
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
43. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 12 190.00
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
44. 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 192.25
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
45. 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 4 192.25
R1194 R2194 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
46. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 192.25
R1194 R2194 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
47. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 5 191.60
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
48. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 191.40
R1195 R2192 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
49. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 189.67
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
50. 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 191.25
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
51. 139559 Henrik Pedersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 5 190.80
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
52. 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 7 189.86
R1194 R2191 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
53. 24032 Janne Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 4 191.00
R1191 R2191 R3191 R4191
Sum764 Snit191.00
54. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 190.40
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
55. 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 190.50
R1193 R2191 R3191 R4187
Sum762 Snit190.50
56. 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 4 190.25
R1193 R2191 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
57. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 189.50
R1191 R2191 R3191 R4188
Sum761 Snit190.25
58. 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 7 189.43
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
59. 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 189.50
R1194 R2189 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
60. 134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 189.50
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
61. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 189.50
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
62. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 189.50
R1195 R2193 R3187 R4183
Sum758 Snit189.50
63. 139512 Jakob Hjorth Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 188.17
R1195 R2189 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
64. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 189.25
R1193 R2190 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
65. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 189.25
R1190 R2190 R3190 R4187
Sum757 Snit189.25
66. 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 7 187.57
R1192 R2189 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
67. 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 189.00
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
68. 29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE3 4 189.00
R1193 R2189 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
69. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 188.50
R1191 R2188 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
70. 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 6 186.33
R1193 R2189 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
71. 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 188.00
R1192 R2188 R3186 R4186
Sum752 Snit188.00
72. 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 187.40
R1190 R2189 R3188 R4185
Sum752 Snit188.00
73. 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 187.20
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
74. 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 187.50
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
75. 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 5 186.80
R1189 R2188 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
76. 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 187.00
R1190 R2189 R3186 R4183
Sum748 Snit187.00
77. 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 184.25
R1189 R2184 R3183 R4181
Sum737 Snit184.25
78. 140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 4 184.00
R1187 R2185 R3183 R4181
Sum736 Snit184.00
79. 144053 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 183.75
R1188 R2184 R3183 R4180
Sum735 Snit183.75
80. 142420 Leif Haak Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 178.71
R1185 R2185 R3183 R4182
Sum735 Snit183.75
81. 137145 Willy Smed Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 4 182.75
R1185 R2185 R3183 R4178
Sum731 Snit182.75
82. 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 182.25
R1185 R2184 R3184 R4176
Sum729 Snit182.25
83. 139551 Dennis Østerholt Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 179.67
R1185 R2183 R3181 R4178
Sum727 Snit181.75
84. 142416 Benny Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 181.25
R1184 R2184 R3183 R4174
Sum725 Snit181.25
85. 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 5 181.00
R1182 R2182 R3181 R4180
Sum725 Snit181.25
86. 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 6 179.50
R1184 R2184 R3179 R4178
Sum725 Snit181.25
87. 29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE3 4 180.75
R1186 R2182 R3181 R4174
Sum723 Snit180.75
88. 40216 Henning Solsø Jansen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 7 178.71
R1181 R2180 R3180 R4180
Sum721 Snit180.25
89. 139562 Niels Banche Petersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 180.00
R1188 R2181 R3181 R4170
Sum720 Snit180.00
90. 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 178.50
R1192 R2185 R3178 R4159
Sum714 Snit178.50
91. 143644 Poul Erik Nielsen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 169.17
R1176 R2174 R3174 R4174
Sum698 Snit174.50
92. 67432 Preben Sørensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 172.20
R1181 R2178 R3171 R4166
Sum696 Snit174.00
93. 31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 171.25
R1175 R2170 R3170 R4170
Sum685 Snit171.25
94. 125530 Preben B Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 167.20
R1175 R2167 R3165 R4165
Sum672 Snit168.00
95. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
96. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
97. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
98. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
99. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
100. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
101. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 198.00
R1200 R2199 R3195 R4-
Sum594 Snit198.00
102. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
103. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
104. 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
105. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
106. 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
107. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
108. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
109. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
110. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 196.67
R1199 R2197 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
111. 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
112. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 196.33
R1197 R2197 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
113. 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 196.00
R1199 R2198 R3191 R4-
Sum588 Snit196.00
114. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
115. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 3 195.67
R1198 R2195 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
116. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
117. 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
118. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
119. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
120. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
121. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
122. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 194.67
R1196 R2194 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
123. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 194.67
R1196 R2194 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
124. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
125. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
126. 52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
127. 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 194.00
R1196 R2196 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
128. 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 194.00
R1197 R2195 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
129. 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 3 193.67
R1196 R2194 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
130. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
131. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
132. 27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
133. 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
134. 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
135. 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 3 193.33
R1195 R2193 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
136. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 193.33
R1195 R2195 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
137. 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 193.00
R1195 R2193 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
138. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 192.67
R1194 R2193 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
139. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 3 192.67
R1195 R2195 R3188 R4-
Sum578 Snit192.67
140. 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 192.33
R1197 R2191 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
141. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.33
R1195 R2194 R3188 R4-
Sum577 Snit192.33
142. 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
143. 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.00
R1194 R2191 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
144. 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.67
R1194 R2194 R3187 R4-
Sum575 Snit191.67
145. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.67
R1195 R2194 R3186 R4-
Sum575 Snit191.67
146. 21881 Jens Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
147. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
148. 66092 Birthe Larsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 191.33
R1192 R2192 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
149. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 191.33
R1192 R2191 R3191 R4-
Sum574 Snit191.33
150. 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
151. 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 191.00
R1193 R2192 R3188 R4-
Sum573 Snit191.00
152. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
153. 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 190.67
R1193 R2190 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
154. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
155. 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 190.33
R1194 R2190 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
156. 52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4-
Sum571 Snit190.33
157. 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
158. 65486 Vagn Due Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 190.33
R1195 R2188 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
159. 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 3 190.33
R1194 R2193 R3184 R4-
Sum571 Snit190.33
160. 143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4-
Sum571 Snit190.33
161. 81797 Jens Anker Pedersen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
162. 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
163. 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
164. 133835 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 190.00
R1194 R2190 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
165. 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
166. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 3 189.67
R1194 R2189 R3186 R4-
Sum569 Snit189.67
167. 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
168. 65515 Ole Pedersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
169. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 188.67
R1192 R2187 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
170. 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 188.67
R1191 R2188 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
171. 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 188.67
R1192 R2187 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
172. 139508 Niels Langstrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 188.33
R1190 R2188 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
173. 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4-
Sum564 Snit188.00
174. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 3 187.67
R1189 R2189 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
175. 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 187.33
R1190 R2187 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
176. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 3 187.33
R1189 R2188 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
177. 43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 187.00
R1189 R2189 R3183 R4-
Sum561 Snit187.00
178. 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
179. 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 186.67
R1190 R2187 R3183 R4-
Sum560 Snit186.67
180. 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 186.67
R1190 R2185 R3185 R4-
Sum560 Snit186.67
181. 136467 Jørn Hansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 184.33
R1189 R2183 R3181 R4-
Sum553 Snit184.33
182. 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 183.33
R1185 R2183 R3182 R4-
Sum550 Snit183.33
183. 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 181.67
R1184 R2183 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
184. 27998 Inga Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 3 180.67
R1182 R2181 R3179 R4-
Sum542 Snit180.67
185. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 3 180.33
R1184 R2180 R3177 R4-
Sum541 Snit180.33
186. 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 179.33
R1180 R2179 R3179 R4-
Sum538 Snit179.33
187. 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 173.00
R1175 R2172 R3172 R4-
Sum519 Snit173.00
188. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
189. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
190. 59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
191. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
192. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
193. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
194. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
195. 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
196. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
197. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
198. 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
199. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
200. 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
201. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
202. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
203. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
204. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
205. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
206. 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
207. 59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
208. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
209. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
210. 121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
211. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
212. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
213. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
214. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
215. 23971 Steen Armstrong Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
216. 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
217. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
218. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
219. 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
220. 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
221. 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
222. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
223. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
224. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
225. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
226. 127838 Tonny Flindt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
227. 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
228. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
229. 130857 Erik Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
230. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
231. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
232. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
233. 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
234. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
235. 109134 Ernst Rosenwagner Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
236. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 195.00
R1199 R2191 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
237. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
238. 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
239. 133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
240. 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
241. 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
242. 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
243. 40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
244. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
245. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
246. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
247. 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
248. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
249. 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
250. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
251. 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
252. 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
253. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
254. 46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
255. 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
256. 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
257. 59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
258. 136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
259. 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
260. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
261. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
262. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
263. 121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
264. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
265. 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
266. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
267. 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
268. 120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
269. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
270. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
271. 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
272. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
273. 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
274. 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
275. 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
276. 122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 191.50
R1197 R2186 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
277. 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
278. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
279. 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
280. 38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
281. 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
282. 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
283. 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
284. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
285. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
286. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
287. 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
288. 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
289. 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
290. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
291. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
292. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
293. 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
294. 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
295. 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 2 190.00
R1195 R2185 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
296. 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 190.00
R1195 R2185 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
297. 143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
298. 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
299. 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
300. 18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
301. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
302. 97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
303. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
304. 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
305. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
306. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
307. 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
308. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
309. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
310. 37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
311. 40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
312. 63406 Tage Jensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
313. 84461 Jens Peter Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
314. 89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
315. 119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
316. 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
317. 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
318. 144089 Jens Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
319. 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
320. 136713 Arne Lund Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
321. 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
322. 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
323. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
324. 137171 Kurt Kamuk Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
325. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
326. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
327. 139552 Lars Andersson Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
328. 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
329. 81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
330. 37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
331. 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
332. 97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
333. 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
334. 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
335. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
336. 40998 Claus Andersen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
337. 143715 Annette S Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
338. 143820 Poul E. Olsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
339. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
340. 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
341. 141538 Søren Midtiby Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
342. 65327 Kurt Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
343. 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 183.00
R1189 R2177 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
344. 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
345. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
346. 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
347. 80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
348. 20806 Jens Ole Sørensen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
349. 53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
350. 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
351. 124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
352. 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
353. 141314 Svend Vebel Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
354. 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 179.50
R1184 R2175 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
355. 143938 Kjeld Foged Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
356. 134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 179.00
R1181 R2177 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
357. 139681 Helle Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 178.50
R1183 R2174 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
358. 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
359. 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav
DGI Sydvest
SE3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
360. 136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 175.00
R1179 R2171 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
361. 100643 Tom Wulff Toft Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
362. 96241 Poul Sølvhøj Jørgensen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
SE3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
363. 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
364. 39313 Jørn Lund Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 170.00
R1173 R2167 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
365. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
366. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
367. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
368. 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
369. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
370. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
371. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
372. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
373. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
374. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
375. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
376. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
377. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
378. 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
379. 142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
380. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
381. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
382. 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
383. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
384. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
385. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
386. 73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
387. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
388. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
389. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
390. 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
391. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
392. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
393. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
394. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
395. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
396. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
397. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
398. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
399. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
400. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
401. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
402. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
403. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
404. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
405. 35072 Bodil Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
406. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
407. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
408. 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
409. 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
410. 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
411. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
412. 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
413. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
414. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
415. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
416. 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
417. 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
418. 60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
419. 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
420. 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
421. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
422. 54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
423. 53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
424. 121578 Marian Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
425. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
426. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
427. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
428. 139550 Jens Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
429. 52469 Arne W. Hansen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
430. 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
431. 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
432. 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
433. 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
434. 81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
435. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
436. 139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
437. 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
438. 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
439. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
440. 137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
441. 143577 Bjarne Nørskov Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
442. 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
443. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
444. 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
445. 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
446. 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
447. 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
448. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
449. 27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
450. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
451. 82875 Arne L. Hansen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
452. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
453. 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
454. 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
455. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
456. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
457. 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
458. 107161 John Axel Gadegaard St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
SE3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
459. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
460. 93498 Betty Guldbrandt Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
461. 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
462. 57380 Per Jensen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
463. 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
464. 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
465. 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
466. 132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
467. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
468. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
469. 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
470. 50225 Ib Hansen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
471. 40228 Erna Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
472. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
473. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
474. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
475. 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
476. 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
477. 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
478. 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
479. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
480. 13974 Ove Bjørn Kringelborhn Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
481. 97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
482. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
483. 40976 Erik Therkildsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
484. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
485. 128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
486. 139566 Jan Philip Willmarst Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
487. 144120 Jørn Koch Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
488. 145461 Rie Thostrup Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
489. 90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
490. 31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
491. 40963 Gunnar Sørensen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
492. 138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
493. 57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
494. 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
495. 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
496. 139549 Tom Wiese Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
497. 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
498. 136899 Per Schmidt Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
499. 137882 Jørn Knudsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
500. 133341 Villy Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
501. 144266 Svend Larsen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
502. 144173 Bente Storgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00

Til toppen