Terrænskyttenål GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 08. marts 2021 - kl. 06:07
Periode: 01. januar 2020 - 31. december 2020

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 3 bedste resultater
1. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 3 51.33
R153 R251 R350
Sum154 Snit51.33
2. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 3 51.00
R157 R250 R346
Sum153 Snit51.00
3. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 50.33
R151 R250 R350
Sum151 Snit50.33
4. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 3 45.33
R149 R245 R342
Sum136 Snit45.33
5. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 3 43.33
R145 R244 R341
Sum130 Snit43.33
6. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 41.33
R143 R242 R339
Sum124 Snit41.33
7. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 37.67
R143 R236 R334
Sum113 Snit37.67
8. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 3 34.33
R138 R234 R331
Sum103 Snit34.33
9. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 32.00
R137 R234 R325
Sum96 Snit32.00
10. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 47.50
R150 R245 R3-
Sum95 Snit47.50
11. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 45.50
R149 R242 R3-
Sum91 Snit45.50
12. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 44.00
R145 R243 R3-
Sum88 Snit44.00
13. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 44.00
R145 R243 R3-
Sum88 Snit44.00
14. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 29.33
R135 R228 R325
Sum88 Snit29.33
15. 102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 2 42.50
R143 R242 R3-
Sum85 Snit42.50
16. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 40.50
R142 R239 R3-
Sum81 Snit40.50
17. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 40.50
R141 R240 R3-
Sum81 Snit40.50
18. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 27.00
R132 R230 R319
Sum81 Snit27.00
19. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 39.50
R141 R238 R3-
Sum79 Snit39.50
20. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 37.50
R141 R234 R3-
Sum75 Snit37.50
21. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 37.50
R148 R227 R3-
Sum75 Snit37.50
22. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 37.00
R139 R235 R3-
Sum74 Snit37.00
23. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 36.00
R138 R234 R3-
Sum72 Snit36.00
24. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 35.50
R138 R233 R3-
Sum71 Snit35.50
25. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 34.50
R137 R232 R3-
Sum69 Snit34.50
26. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 32.50
R134 R231 R3-
Sum65 Snit32.50
27. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 32.50
R143 R222 R3-
Sum65 Snit32.50
28. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 31.00
R134 R228 R3-
Sum62 Snit31.00
29. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 30.50
R134 R227 R3-
Sum61 Snit30.50
30. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 28.50
R130 R227 R3-
Sum57 Snit28.50
31. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 28.00
R133 R223 R3-
Sum56 Snit28.00
32. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 27.50
R128 R227 R3-
Sum55 Snit27.50
33. 134893 Hans Skjerning Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 27.50
R128 R227 R3-
Sum55 Snit27.50
34. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 18.33
R126 R224 R35
Sum55 Snit18.33
35. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 26.50
R128 R225 R3-
Sum53 Snit26.50
36. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 52.00
R152 R2- R3-
Sum52 Snit52.00
37. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 51.00
R151 R2- R3-
Sum51 Snit51.00
38. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 17.00
R120 R217 R314
Sum51 Snit17.00
39. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3-
Sum50 Snit50.00
40. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
41. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 24.00
R126 R222 R3-
Sum48 Snit24.00
42. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
43. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
44. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
45. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
46. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
47. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 22.50
R123 R222 R3-
Sum45 Snit22.50
48. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3-
Sum44 Snit44.00
49. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 22.00
R128 R216 R3-
Sum44 Snit22.00
50. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3-
Sum43 Snit43.00
51. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3-
Sum43 Snit43.00
52. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3-
Sum43 Snit43.00
53. 128589 Thomas Viborg Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3-
Sum43 Snit43.00
54. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
55. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
56. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
57. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
58. 110568 Nikolaj Wollenberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
59. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
60. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
61. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
62. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
63. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
64. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
65. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
66. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
67. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
68. 29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
69. 22274 Peter Ugilt Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
70. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
71. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
72. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
73. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
74. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
75. 142722 Oliver Benub Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
76. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
77. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
78. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
79. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3-
Sum32 Snit32.00
80. 126498 Ronny Erik Nielsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3-
Sum32 Snit32.00
81. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
82. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
83. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
84. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
85. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
86. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
87. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
88. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 15.00
R115 R215 R3-
Sum30 Snit15.00
89. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3-
Sum29 Snit29.00
90. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
91. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
92. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
93. 130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
94. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
95. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
96. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
97. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
98. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
99. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
100. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
101. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3-
Sum26 Snit26.00
102. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3-
Sum26 Snit26.00
103. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
104. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
105. 142719 Kai Hallmann Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
106. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
107. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
108. 137250 Peter Isaksen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
109. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3-
Sum21 Snit21.00
110. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3-
Sum21 Snit21.00
111. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
112. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
113. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
114. 26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
GPA 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
115. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
116. 142723 Damir Wenhadt Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
117. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
118. 131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3-
Sum18 Snit18.00
119. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3-
Sum18 Snit18.00
120. 142223 Torben Dahl Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 17.00
R117 R2- R3-
Sum17 Snit17.00
121. 134205 John Wennerstrøm Rasmussen Svendborg Jagtforening
DGI Fyn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3-
Sum17 Snit17.00
122. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
123. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
124. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
125. 139900 Klaus Sørensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
126. 137249 Peter Folke Pedersen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3-
Sum15 Snit15.00
127. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
128. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
129. 122926 Jesper Nyrnberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
130. 142491 Erik Wennerstrøm Rasmussen Svendborg Jagtforening
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3-
Sum12 Snit12.00
131. 138491 Casper Schmidt Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
132. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
133. 91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
134. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
135. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
136. 142258 Jesper Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
137. 142600 Peter Lindegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
138. 142257 Hans Møller Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 10.00
R110 R2- R3-
Sum10 Snit10.00
139. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3-
Sum10 Snit10.00
140. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3-
Sum10 Snit10.00
141. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3-
Sum9 Snit9.00
142. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3-
Sum8 Snit8.00
143. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3-
Sum8 Snit8.00
144. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3-
Sum7 Snit7.00
145. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 3.00
R13 R2- R3-
Sum3 Snit3.00
146. 142718 Dietmar Schlüter Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 0.00
R10 R2- R3-
Sum0 Snit0.00

Til toppen