Præmievåben-terræn-22 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. november 2022 - kl. 06:10
Periode: Aktuel sæson

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 3 bedste resultater
1. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
TP1 3 50.33
R153 R251 R347
Sum151 Snit50.33
2. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP2 5 43.20
R145 R244 R344
Sum133 Snit44.33
3. 144988 Theis shanke Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP4 3 39.00
R150 R236 R331
Sum117 Snit39.00
4. 101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP4 3 36.00
R140 R237 R331
Sum108 Snit36.00
5. 144766 Louise Nielsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP3 3 33.33
R135 R233 R332
Sum100 Snit33.33
6. 144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
JUN 3 31.67
R145 R227 R323
Sum95 Snit31.67
7. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 42.50
R145 R240 R3-
Sum85 Snit42.50
8. 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP3 4 25.50
R134 R223 R323
Sum80 Snit26.67
9. 148181 Mads Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP4 4 24.25
R136 R222 R322
Sum80 Snit26.67
10. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP4 2 39.00
R141 R237 R3-
Sum78 Snit39.00
11. 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
JUN 3 26.00
R128 R225 R325
Sum78 Snit26.00
12. 130588 Sebastian Jæger Midtiby Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
JUN 2 28.50
R138 R219 R3-
Sum57 Snit28.50
13. 148375 Lucas Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 27.00
R130 R224 R3-
Sum54 Snit27.00
14. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
15. 84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 24.50
R125 R224 R3-
Sum49 Snit24.50
16. 147209 Sigurd Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
JUN 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
17. 116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
18. 119622 Clara Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
19. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
20. 108055 Victor Meyer Garde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP4 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
21. 146322 Maja Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
JUN 2 17.00
R125 R29 R3-
Sum34 Snit17.00
22. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
23. 131197 Nicki Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 29.00
R129 R2- R3-
Sum29 Snit29.00
24. 104853 Johannes Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
TP4 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
25. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
TP4 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
26. 141793 Lukas Schulz Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
JUN 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
27. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
JUN 1 23.00
R123 R2- R3-
Sum23 Snit23.00
28. 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
29. 147727 Anders Bergenhagen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 21.00
R121 R2- R3-
Sum21 Snit21.00
30. 147105 Ane Lise Frydenlund Jaedeke Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
JUN 2 10.50
R118 R23 R3-
Sum21 Snit10.50
31. 138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
32. 144613 Christoffer Gommesen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
JUN 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
33. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 17.00
R117 R2- R3-
Sum17 Snit17.00
34. 148077 Naya Damgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
JUN 1 17.00
R117 R2- R3-
Sum17 Snit17.00
35. 125004 Victor R. Ehlers Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
36. 146237 Villiam Hofgaard Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
37. 147106 Gunner Frydenlund Jaedeke Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
JUN 2 7.00
R19 R25 R3-
Sum14 Snit7.00
38. 145731 Simon Due Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 1 12.00
R112 R2- R3-
Sum12 Snit12.00
39. 148387 Kristian Kragh Mikkelsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 12.00
R112 R2- R3-
Sum12 Snit12.00
40. 147006 Bertram Kolding Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
41. 128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
JUN 1 4.00
R14 R2- R3-
Sum4 Snit4.00

Til toppen