Finpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. maj 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 9 386.78
R1392 R2391 R3390 R4389
Sum1562 Snit390.50
2. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 8 383.38
R1390 R2390 R3390 R4389
Sum1559 Snit389.75
3. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 388.50
R1390 R2388 R3388 R4388
Sum1554 Snit388.50
4. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 4 385.50
R1389 R2388 R3384 R4381
Sum1542 Snit385.50
5. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 385.00
R1387 R2386 R3385 R4382
Sum1540 Snit385.00
6. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 6 378.33
R1383 R2382 R3381 R4381
Sum1527 Snit381.75
7. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 378.33
R1386 R2384 R3384 R4373
Sum1527 Snit381.75
8. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 5 380.00
R1386 R2383 R3380 R4377
Sum1526 Snit381.50
9. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 7 374.86
R1385 R2384 R3379 R4376
Sum1524 Snit381.00
10. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 379.50
R1385 R2381 R3378 R4374
Sum1518 Snit379.50
11. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 4 378.25
R1382 R2378 R3377 R4376
Sum1513 Snit378.25
12. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H1 6 374.00
R1381 R2379 R3376 R4374
Sum1510 Snit377.50
13. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 4 376.00
R1381 R2380 R3372 R4371
Sum1504 Snit376.00
14. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 8 372.63
R1379 R2378 R3377 R4370
Sum1504 Snit376.00
15. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 4 375.50
R1385 R2384 R3380 R4353
Sum1502 Snit375.50
16. 127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H1 5 374.80
R1379 R2375 R3374 R4373
Sum1501 Snit375.25
17. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 8 367.88
R1380 R2376 R3372 R4371
Sum1499 Snit374.75
18. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 6 370.00
R1378 R2375 R3372 R4371
Sum1496 Snit374.00
19. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 4 373.75
R1381 R2374 R3371 R4369
Sum1495 Snit373.75
20. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H1 4 373.25
R1382 R2373 R3369 R4369
Sum1493 Snit373.25
21. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 4 371.50
R1384 R2379 R3377 R4346
Sum1486 Snit371.50
22. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 6 367.67
R1372 R2372 R3372 R4370
Sum1486 Snit371.50
23. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 7 366.71
R1384 R2366 R3366 R4365
Sum1481 Snit370.25
24. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 8 363.25
R1375 R2373 R3366 R4365
Sum1479 Snit369.75
25. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 366.00
R1378 R2369 R3368 R4363
Sum1478 Snit369.50
26. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 10 358.80
R1378 R2372 R3363 R4363
Sum1476 Snit369.00
27. 108759 Heidi Sofie Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 4 367.75
R1380 R2372 R3369 R4350
Sum1471 Snit367.75
28. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 4 366.25
R1381 R2378 R3375 R4331
Sum1465 Snit366.25
29. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 5 362.40
R1375 R2368 R3363 R4359
Sum1465 Snit366.25
30. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 363.40
R1366 R2366 R3366 R4360
Sum1458 Snit364.50
31. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 364.25
R1371 R2371 R3359 R4356
Sum1457 Snit364.25
32. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 362.00
R1366 R2366 R3360 R4356
Sum1448 Snit362.00
33. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H2 6 358.00
R1369 R2368 R3359 R4352
Sum1448 Snit362.00
34. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 7 351.00
R1371 R2364 R3360 R4353
Sum1448 Snit362.00
35. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 4 360.50
R1364 R2362 R3359 R4357
Sum1442 Snit360.50
36. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H2 6 354.67
R1362 R2362 R3361 R4355
Sum1440 Snit360.00
37. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 4 358.00
R1375 R2367 R3356 R4334
Sum1432 Snit358.00
38. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 358.00
R1370 R2356 R3354 R4352
Sum1432 Snit358.00
39. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 8 355.13
R1362 R2357 R3356 R4356
Sum1431 Snit357.75
40. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 353.17
R1362 R2356 R3356 R4354
Sum1428 Snit357.00
41. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 7 349.57
R1367 R2354 R3351 R4349
Sum1421 Snit355.25
42. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 349.83
R1362 R2360 R3349 R4346
Sum1417 Snit354.25
43. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 5 344.00
R1355 R2351 R3350 R4348
Sum1404 Snit351.00
44. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 4 350.25
R1362 R2352 R3352 R4335
Sum1401 Snit350.25
45. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 349.50
R1362 R2354 R3354 R4328
Sum1398 Snit349.50
46. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 6 336.17
R1358 R2346 R3343 R4337
Sum1384 Snit346.00
47. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 5 341.00
R1352 R2349 R3348 R4328
Sum1377 Snit344.25
48. 138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 5 337.80
R1346 R2341 R3340 R4337
Sum1364 Snit341.00
49. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 340.50
R1352 R2348 R3337 R4325
Sum1362 Snit340.50
50. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 336.00
R1341 R2341 R3338 R4336
Sum1356 Snit339.00
51. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 6 322.33
R1362 R2334 R3331 R4326
Sum1353 Snit338.25
52. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 5 331.00
R1360 R2333 R3330 R4328
Sum1351 Snit337.75
53. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 330.80
R1351 R2342 R3332 R4324
Sum1349 Snit337.25
54. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 6 324.67
R1348 R2337 R3332 R4328
Sum1345 Snit336.25
55. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 4 335.75
R1341 R2340 R3331 R4331
Sum1343 Snit335.75
56. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 5 319.00
R1333 R2325 R3314 R4313
Sum1285 Snit321.25
57. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 6 300.00
R1327 R2325 R3322 R4301
Sum1275 Snit318.75
58. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 4 315.75
R1349 R2326 R3301 R4287
Sum1263 Snit315.75
59. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 4 311.00
R1345 R2329 R3318 R4252
Sum1244 Snit311.00
60. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 5 284.00
R1318 R2311 R3301 R4255
Sum1185 Snit296.25
61. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 9 266.11
R1312 R2309 R3284 R4279
Sum1184 Snit296.00
62. 130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 6 277.67
R1300 R2298 R3296 R4269
Sum1163 Snit290.75
63. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 3 380.33
R1387 R2378 R3376 R4-
Sum1141 Snit380.33
64. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H1 3 377.00
R1380 R2378 R3373 R4-
Sum1131 Snit377.00
65. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 371.00
R1378 R2373 R3362 R4-
Sum1113 Snit371.00
66. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 369.00
R1373 R2373 R3361 R4-
Sum1107 Snit369.00
67. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H1 3 367.00
R1374 R2374 R3353 R4-
Sum1101 Snit367.00
68. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 3 366.00
R1369 R2367 R3362 R4-
Sum1098 Snit366.00
69. 134363 Nicolai Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 3 365.67
R1367 R2366 R3364 R4-
Sum1097 Snit365.67
70. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 363.33
R1371 R2368 R3351 R4-
Sum1090 Snit363.33
71. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H2 3 361.33
R1366 R2362 R3356 R4-
Sum1084 Snit361.33
72. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 359.33
R1361 R2361 R3356 R4-
Sum1078 Snit359.33
73. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 359.00
R1367 R2357 R3353 R4-
Sum1077 Snit359.00
74. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H2 3 358.67
R1361 R2361 R3354 R4-
Sum1076 Snit358.67
75. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 358.33
R1362 R2358 R3355 R4-
Sum1075 Snit358.33
76. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H2 3 356.00
R1361 R2357 R3350 R4-
Sum1068 Snit356.00
77. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H2 3 355.33
R1369 R2356 R3341 R4-
Sum1066 Snit355.33
78. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 3 355.00
R1362 R2352 R3351 R4-
Sum1065 Snit355.00
79. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H3 3 344.67
R1353 R2343 R3338 R4-
Sum1034 Snit344.67
80. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 344.00
R1358 R2353 R3321 R4-
Sum1032 Snit344.00
81. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 333.67
R1340 R2337 R3324 R4-
Sum1001 Snit333.67
82. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H3 3 320.00
R1354 R2316 R3290 R4-
Sum960 Snit320.00
83. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 3 311.67
R1330 R2326 R3279 R4-
Sum935 Snit311.67
84. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 301.67
R1333 R2292 R3280 R4-
Sum905 Snit301.67
85. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 257.67
R1290 R2246 R3237 R4-
Sum773 Snit257.67
86. 57359 Johnny Ole Larsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 384.50
R1386 R2383 R3- R4-
Sum769 Snit384.50
87. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H1 2 384.00
R1384 R2384 R3- R4-
Sum768 Snit384.00
88. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 2 378.50
R1382 R2375 R3- R4-
Sum757 Snit378.50
89. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 376.50
R1377 R2376 R3- R4-
Sum753 Snit376.50
90. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 2 371.50
R1375 R2368 R3- R4-
Sum743 Snit371.50
91. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 2 368.50
R1372 R2365 R3- R4-
Sum737 Snit368.50
92. 13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 364.00
R1369 R2359 R3- R4-
Sum728 Snit364.00
93. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 361.50
R1371 R2352 R3- R4-
Sum723 Snit361.50
94. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 360.00
R1362 R2358 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
95. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 359.50
R1365 R2354 R3- R4-
Sum719 Snit359.50
96. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 355.50
R1363 R2348 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
97. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H2 2 355.00
R1359 R2351 R3- R4-
Sum710 Snit355.00
98. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 354.50
R1357 R2352 R3- R4-
Sum709 Snit354.50
99. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 2 353.50
R1355 R2352 R3- R4-
Sum707 Snit353.50
100. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 352.50
R1360 R2345 R3- R4-
Sum705 Snit352.50
101. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 350.50
R1360 R2341 R3- R4-
Sum701 Snit350.50
102. 102227 Rune Viggo Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 349.50
R1353 R2346 R3- R4-
Sum699 Snit349.50
103. 138953 Pernille Elgaard Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 2 348.50
R1357 R2340 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
104. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 2 347.00
R1357 R2337 R3- R4-
Sum694 Snit347.00
105. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 2 343.50
R1349 R2338 R3- R4-
Sum687 Snit343.50
106. 71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 342.50
R1343 R2342 R3- R4-
Sum685 Snit342.50
107. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 340.50
R1344 R2337 R3- R4-
Sum681 Snit340.50
108. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H3 2 340.00
R1342 R2338 R3- R4-
Sum680 Snit340.00
109. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 335.50
R1344 R2327 R3- R4-
Sum671 Snit335.50
110. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 2 335.00
R1346 R2324 R3- R4-
Sum670 Snit335.00
111. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 327.50
R1333 R2322 R3- R4-
Sum655 Snit327.50
112. 138783 Jesper René Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 326.00
R1329 R2323 R3- R4-
Sum652 Snit326.00
113. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 323.50
R1343 R2304 R3- R4-
Sum647 Snit323.50
114. 15016 Michael Pedersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H3 2 321.00
R1331 R2311 R3- R4-
Sum642 Snit321.00
115. 138678 Kasper Kiærulf Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 321.00
R1323 R2319 R3- R4-
Sum642 Snit321.00
116. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 320.00
R1335 R2305 R3- R4-
Sum640 Snit320.00
117. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 319.00
R1334 R2304 R3- R4-
Sum638 Snit319.00
118. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 316.50
R1318 R2315 R3- R4-
Sum633 Snit316.50
119. 72397 Stuart George Allan Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 308.00
R1330 R2286 R3- R4-
Sum616 Snit308.00
120. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 298.50
R1311 R2286 R3- R4-
Sum597 Snit298.50
121. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 2 291.50
R1301 R2282 R3- R4-
Sum583 Snit291.50
122. 138680 Sune Boesen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 281.50
R1287 R2276 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
123. 125509 Jan Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 273.00
R1291 R2255 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
124. 93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 2 265.00
R1284 R2246 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
125. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 258.50
R1266 R2251 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
126. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 227.00
R1229 R2225 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
127. 137020 Gönül Bicen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 204.50
R1242 R2167 R3- R4-
Sum409 Snit204.50
128. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 387.00
R1387 R2- R3- R4-
Sum387 Snit387.00
129. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 382.00
R1382 R2- R3- R4-
Sum382 Snit382.00
130. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
131. 70284 Claus Nørby Madsen Frederiksberg Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 1 379.00
R1379 R2- R3- R4-
Sum379 Snit379.00
132. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
133. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
134. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
135. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H2 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
136. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
137. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
138. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
139. 27023 Mogens Nicolajsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
140. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
141. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
142. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
143. 135955 Nicklas Pagh Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
144. 136325 Stig Bieling Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
145. 113086 Begitte O. B. Løwgreen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
146. 101612 Søren Dam Winther Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
147. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
2H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
148. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
149. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
150. 136549 Per Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
151. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
152. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H2 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
153. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
154. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
155. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H2 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
156. 135901 Lene Schjøtt Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
157. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
158. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
159. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
160. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
161. 122722 Bjørn C. Severin Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
162. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
163. 139094 Michael Lodal Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
164. 122009 Jesper Stengade Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
165. 136176 Jesper Kronborg Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
166. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
167. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
168. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
169. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H2 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
170. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
171. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 331.00
R1331 R2- R3- R4-
Sum331 Snit331.00
172. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
173. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
174. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
175. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
176. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
177. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
178. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
179. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
180. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
181. 122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
182. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 317.00
R1317 R2- R3- R4-
Sum317 Snit317.00
183. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
184. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 313.00
R1313 R2- R3- R4-
Sum313 Snit313.00
185. 139283 Anders Kreutzfeldt Andersen Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 306.00
R1306 R2- R3- R4-
Sum306 Snit306.00
186. 128148 Jesper Sivertsen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 305.00
R1305 R2- R3- R4-
Sum305 Snit305.00
187. 136242 Ken berg Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
188. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
189. 138880 Thomas Claus Bjørn Jeppesen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 298.00
R1298 R2- R3- R4-
Sum298 Snit298.00
190. 128164 Morten Lensvold Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 1 297.00
R1297 R2- R3- R4-
Sum297 Snit297.00
191. 97888 Peter Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H3 1 297.00
R1297 R2- R3- R4-
Sum297 Snit297.00
192. 139282 Anja Lindqvist Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
193. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
194. 139345 Thomas Krebs Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
195. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
196. 138951 Suzanne Lassen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 1 286.00
R1286 R2- R3- R4-
Sum286 Snit286.00
197. 138679 Maria Wiinberg Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
198. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
199. 14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
200. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
201. 125259 Jens Dam Nielsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
202. 128256 Ehtsham Ul-Haq Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
203. 139197 Janni Løvhøj Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
204. 137941 Mathias Rubow Larsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00

Til toppen