Standardpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. maj 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 6 561.83
R1566 R2563 R3562 R4562
Sum2253 Snit563.25
2. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 4 562.75
R1567 R2564 R3563 R4557
Sum2251 Snit562.75
3. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 5 557.40
R1568 R2565 R3561 R4555
Sum2249 Snit562.25
4. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 554.00
R1557 R2555 R3553 R4551
Sum2216 Snit554.00
5. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 551.50
R1564 R2560 R3547 R4535
Sum2206 Snit551.50
6. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 544.50
R1558 R2552 R3549 R4545
Sum2204 Snit551.00
7. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 4 549.75
R1565 R2552 R3545 R4537
Sum2199 Snit549.75
8. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H1 6 540.67
R1569 R2547 R3537 R4536
Sum2189 Snit547.25
9. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 9 536.11
R1554 R2549 R3544 R4540
Sum2187 Snit546.75
10. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 541.33
R1554 R2545 R3541 R4541
Sum2181 Snit545.25
11. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 6 539.33
R1560 R2547 R3538 R4534
Sum2179 Snit544.75
12. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 5 538.80
R1568 R2544 R3532 R4528
Sum2172 Snit543.00
13. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 7 532.43
R1550 R2543 R3541 R4534
Sum2168 Snit542.00
14. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 8 532.00
R1545 R2545 R3544 R4532
Sum2166 Snit541.50
15. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 6 533.17
R1548 R2547 R3537 R4526
Sum2158 Snit539.50
16. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 4 537.50
R1548 R2543 R3532 R4527
Sum2150 Snit537.50
17. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 528.60
R1538 R2538 R3530 R4526
Sum2132 Snit533.00
18. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 5 529.60
R1545 R2536 R3532 R4518
Sum2131 Snit532.75
19. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 4 524.50
R1544 R2525 R3515 R4514
Sum2098 Snit524.50
20. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 519.25
R1540 R2533 R3503 R4501
Sum2077 Snit519.25
21. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 8 507.63
R1527 R2524 R3512 R4508
Sum2071 Snit517.75
22. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 8 506.25
R1521 R2518 R3510 R4504
Sum2053 Snit513.25
23. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 511.00
R1520 R2513 R3510 R4506
Sum2049 Snit512.25
24. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 505.33
R1523 R2510 R3510 R4500
Sum2043 Snit510.75
25. 119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H2 4 507.75
R1510 R2508 R3507 R4506
Sum2031 Snit507.75
26. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 507.50
R1518 R2510 R3507 R4495
Sum2030 Snit507.50
27. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 507.00
R1525 R2516 R3499 R4488
Sum2028 Snit507.00
28. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 503.50
R1510 R2509 R3507 R4500
Sum2026 Snit506.50
29. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 502.20
R1512 R2502 R3502 R4502
Sum2018 Snit504.50
30. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 497.00
R1517 R2506 R3505 R4490
Sum2018 Snit504.50
31. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 7 494.29
R1526 R2508 R3492 R4492
Sum2018 Snit504.50
32. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 6 483.33
R1528 R2514 R3490 R4486
Sum2018 Snit504.50
33. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 502.75
R1529 R2500 R3491 R4491
Sum2011 Snit502.75
34. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 497.25
R1519 R2515 R3494 R4461
Sum1989 Snit497.25
35. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 4 495.75
R1511 R2497 R3494 R4481
Sum1983 Snit495.75
36. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 4 484.50
R1498 R2497 R3475 R4468
Sum1938 Snit484.50
37. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 5 471.00
R1502 R2485 R3460 R4456
Sum1903 Snit475.75
38. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 473.00
R1486 R2479 R3477 R4450
Sum1892 Snit473.00
39. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 6 457.17
R1480 R2473 R3466 R4453
Sum1872 Snit468.00
40. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 454.00
R1484 R2464 R3454 R4453
Sum1855 Snit463.75
41. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 4 461.50
R1480 R2467 R3458 R4441
Sum1846 Snit461.50
42. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 4 457.50
R1484 R2468 R3447 R4431
Sum1830 Snit457.50
43. 118667 Steffen Saigusa Nielsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 4 457.00
R1472 R2465 R3458 R4433
Sum1828 Snit457.00
44. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 455.25
R1481 R2480 R3436 R4424
Sum1821 Snit455.25
45. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 5 438.00
R1483 R2445 R3441 R4422
Sum1791 Snit447.75
46. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 4 414.00
R1432 R2415 R3411 R4398
Sum1656 Snit414.00
47. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 3 548.33
R1554 R2548 R3543 R4-
Sum1645 Snit548.33
48. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 3 547.67
R1563 R2545 R3535 R4-
Sum1643 Snit547.67
49. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 3 546.67
R1551 R2550 R3539 R4-
Sum1640 Snit546.67
50. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 533.00
R1539 R2536 R3524 R4-
Sum1599 Snit533.00
51. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 3 532.67
R1544 R2535 R3519 R4-
Sum1598 Snit532.67
52. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H2 3 526.67
R1529 R2529 R3522 R4-
Sum1580 Snit526.67
53. 46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H2 3 518.33
R1548 R2511 R3496 R4-
Sum1555 Snit518.33
54. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 516.67
R1525 R2524 R3501 R4-
Sum1550 Snit516.67
55. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H2 3 502.00
R1512 R2498 R3496 R4-
Sum1506 Snit502.00
56. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H2 3 498.33
R1530 R2493 R3472 R4-
Sum1495 Snit498.33
57. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H2 3 494.67
R1505 R2498 R3481 R4-
Sum1484 Snit494.67
58. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 3 493.33
R1520 R2496 R3464 R4-
Sum1480 Snit493.33
59. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H3 3 488.67
R1505 R2483 R3478 R4-
Sum1466 Snit488.67
60. 93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 465.33
R1516 R2448 R3432 R4-
Sum1396 Snit465.33
61. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H3 3 463.00
R1487 R2470 R3432 R4-
Sum1389 Snit463.00
62. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 3 459.67
R1482 R2460 R3437 R4-
Sum1379 Snit459.67
63. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 8 304.50
R1350 R2338 R3334 R4323
Sum1345 Snit336.25
64. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 442.67
R1460 R2437 R3431 R4-
Sum1328 Snit442.67
65. 57359 Johnny Ole Larsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 548.00
R1551 R2545 R3- R4-
Sum1096 Snit548.00
66. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 546.50
R1551 R2542 R3- R4-
Sum1093 Snit546.50
67. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H1 2 544.00
R1552 R2536 R3- R4-
Sum1088 Snit544.00
68. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 2 536.50
R1538 R2535 R3- R4-
Sum1073 Snit536.50
69. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 2 530.00
R1543 R2517 R3- R4-
Sum1060 Snit530.00
70. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 2 526.50
R1533 R2520 R3- R4-
Sum1053 Snit526.50
71. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H2 2 526.00
R1527 R2525 R3- R4-
Sum1052 Snit526.00
72. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 2 525.00
R1534 R2516 R3- R4-
Sum1050 Snit525.00
73. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 524.00
R1524 R2524 R3- R4-
Sum1048 Snit524.00
74. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 522.00
R1528 R2516 R3- R4-
Sum1044 Snit522.00
75. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 520.00
R1520 R2520 R3- R4-
Sum1040 Snit520.00
76. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 513.00
R1517 R2509 R3- R4-
Sum1026 Snit513.00
77. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H1 2 511.00
R1528 R2494 R3- R4-
Sum1022 Snit511.00
78. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 507.50
R1539 R2476 R3- R4-
Sum1015 Snit507.50
79. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 505.50
R1510 R2501 R3- R4-
Sum1011 Snit505.50
80. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 503.00
R1510 R2496 R3- R4-
Sum1006 Snit503.00
81. 112642 Mark Kruse Kessler Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H2 2 502.00
R1510 R2494 R3- R4-
Sum1004 Snit502.00
82. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 2 496.50
R1503 R2490 R3- R4-
Sum993 Snit496.50
83. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 330.33
R1338 R2330 R3323 R4-
Sum991 Snit330.33
84. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H2 2 494.00
R1501 R2487 R3- R4-
Sum988 Snit494.00
85. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 494.00
R1516 R2472 R3- R4-
Sum988 Snit494.00
86. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 493.00
R1509 R2477 R3- R4-
Sum986 Snit493.00
87. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 490.00
R1519 R2461 R3- R4-
Sum980 Snit490.00
88. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 485.00
R1499 R2471 R3- R4-
Sum970 Snit485.00
89. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 480.00
R1484 R2476 R3- R4-
Sum960 Snit480.00
90. 71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 475.50
R1480 R2471 R3- R4-
Sum951 Snit475.50
91. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 2 472.50
R1481 R2464 R3- R4-
Sum945 Snit472.50
92. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 471.50
R1472 R2471 R3- R4-
Sum943 Snit471.50
93. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 457.50
R1466 R2449 R3- R4-
Sum915 Snit457.50
94. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 2 450.00
R1480 R2420 R3- R4-
Sum900 Snit450.00
95. 15016 Michael Pedersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H3 2 449.00
R1452 R2446 R3- R4-
Sum898 Snit449.00
96. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 444.50
R1470 R2419 R3- R4-
Sum889 Snit444.50
97. 139214 Magnus Plesner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 441.00
R1453 R2429 R3- R4-
Sum882 Snit441.00
98. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 440.00
R1452 R2428 R3- R4-
Sum880 Snit440.00
99. 138783 Jesper René Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 432.00
R1452 R2412 R3- R4-
Sum864 Snit432.00
100. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 427.00
R1452 R2402 R3- R4-
Sum854 Snit427.00
101. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 426.00
R1445 R2407 R3- R4-
Sum852 Snit426.00
102. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 421.00
R1441 R2401 R3- R4-
Sum842 Snit421.00
103. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 399.00
R1417 R2381 R3- R4-
Sum798 Snit399.00
104. 134367 Nina Overholdt Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 372.50
R1402 R2343 R3- R4-
Sum745 Snit372.50
105. 139212 Jens Bühler KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 355.50
R1359 R2352 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
106. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 353.00
R1363 R2343 R3- R4-
Sum706 Snit353.00
107. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 344.00
R1349 R2339 R3- R4-
Sum688 Snit344.00
108. 139213 Miao Yu Goh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 330.50
R1382 R2279 R3- R4-
Sum661 Snit330.50
109. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 567.00
R1567 R2- R3- R4-
Sum567 Snit567.00
110. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 557.00
R1557 R2- R3- R4-
Sum557 Snit557.00
111. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 554.00
R1554 R2- R3- R4-
Sum554 Snit554.00
112. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 552.00
R1552 R2- R3- R4-
Sum552 Snit552.00
113. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 551.00
R1551 R2- R3- R4-
Sum551 Snit551.00
114. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H1 1 547.00
R1547 R2- R3- R4-
Sum547 Snit547.00
115. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
116. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
117. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H1 1 538.00
R1538 R2- R3- R4-
Sum538 Snit538.00
118. 127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 537.00
R1537 R2- R3- R4-
Sum537 Snit537.00
119. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 1 537.00
R1537 R2- R3- R4-
Sum537 Snit537.00
120. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
121. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
122. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
123. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
124. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
125. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 1 531.00
R1531 R2- R3- R4-
Sum531 Snit531.00
126. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 1 514.00
R1514 R2- R3- R4-
Sum514 Snit514.00
127. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 512.00
R1512 R2- R3- R4-
Sum512 Snit512.00
128. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 510.00
R1510 R2- R3- R4-
Sum510 Snit510.00
129. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
130. 121789 Daniel Dandanell Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
2H2 1 504.00
R1504 R2- R3- R4-
Sum504 Snit504.00
131. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 503.00
R1503 R2- R3- R4-
Sum503 Snit503.00
132. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
2H2 1 501.00
R1501 R2- R3- R4-
Sum501 Snit501.00
133. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 501.00
R1501 R2- R3- R4-
Sum501 Snit501.00
134. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
135. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
136. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 493.00
R1493 R2- R3- R4-
Sum493 Snit493.00
137. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
138. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
139. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 490.00
R1490 R2- R3- R4-
Sum490 Snit490.00
140. 81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H3 1 477.00
R1477 R2- R3- R4-
Sum477 Snit477.00
141. 138953 Pernille Elgaard Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 477.00
R1477 R2- R3- R4-
Sum477 Snit477.00
142. 135901 Lene Schjøtt Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 476.00
R1476 R2- R3- R4-
Sum476 Snit476.00
143. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 468.00
R1468 R2- R3- R4-
Sum468 Snit468.00
144. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 466.00
R1466 R2- R3- R4-
Sum466 Snit466.00
145. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
146. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 462.00
R1462 R2- R3- R4-
Sum462 Snit462.00
147. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 1 457.00
R1457 R2- R3- R4-
Sum457 Snit457.00
148. 97888 Peter Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H3 1 456.00
R1456 R2- R3- R4-
Sum456 Snit456.00
149. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 454.00
R1454 R2- R3- R4-
Sum454 Snit454.00
150. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 450.00
R1450 R2- R3- R4-
Sum450 Snit450.00
151. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 445.00
R1445 R2- R3- R4-
Sum445 Snit445.00
152. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
153. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
154. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 424.00
R1424 R2- R3- R4-
Sum424 Snit424.00
155. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 423.00
R1423 R2- R3- R4-
Sum423 Snit423.00
156. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 420.00
R1420 R2- R3- R4-
Sum420 Snit420.00
157. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 417.00
R1417 R2- R3- R4-
Sum417 Snit417.00
158. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 1 415.00
R1415 R2- R3- R4-
Sum415 Snit415.00
159. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 402.00
R1402 R2- R3- R4-
Sum402 Snit402.00
160. 138536 Keld Madsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H3 1 401.00
R1401 R2- R3- R4-
Sum401 Snit401.00
161. 130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 1 390.00
R1390 R2- R3- R4-
Sum390 Snit390.00
162. 138880 Thomas Claus Bjørn Jeppesen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 390.00
R1390 R2- R3- R4-
Sum390 Snit390.00
163. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 1 385.00
R1385 R2- R3- R4-
Sum385 Snit385.00
164. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
165. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
166. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
167. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
168. 132600 Dennis Sørensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 317.00
R1317 R2- R3- R4-
Sum317 Snit317.00

Til toppen