Landsdelsturnering 50 m DGI Midtjylland omgang 5 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 2 192.0 192.0 Hovedskydning
27898 Laurits Jensen Skive skytteforening V2 179.0 179.0 Hovedskydning
102389 Josefine Hartvig Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
113589 Anna Brasen Hem Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 1 195.0 195.0 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
110359 Søren Jerne Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 157.0 157.0 Hovedskydning
114063 Niklas Degn Poulsen Kjellerup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, 2 188.0 188.0 Hovedskydning
93616 Mikael Nordstrøm Kjellerup Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, 2 190.0 190.0 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
113127 Rasmus Toft Kjellerup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
113356 Rikke Asmussen Kjellerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 2 193.0 193.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
91114 Marco Damtoft Heimose Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK2 181.0 181.0 Hovedskydning
102136 Jens Sønderup Ørre Skytteforening, BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK1 187.0 187.0 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
103967 Kasper Larsen Kjellerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Hem Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
99887 Kristian Pedersen Hem Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
33494 Morten Smedegaard Pedersen Viborg Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
116731 Keld Hansen Viborg Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 3 189.0 189.0 Hovedskydning
84485 Therese Andersen Kjellerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
108036 Palle Gytkjær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening ÅK2 173.0 173.0 Hovedskydning
107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening ÅK2 184.0 184.0 Hovedskydning
19797 Andreas Brunsgaard Laursen Viborg Skytteforening UNG 194.0 194.0 Hovedskydning
106810 Christian Blaabjerg Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
94778 Mihriann Vester Viborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
91277 Simone Berg Viborg Skytteforening UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
116553 Lasse Wester Skals Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
97326 Mads Andersen Hem Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114044 Rasmus Philbert Jensen Viborg Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
115233 Oliver Hermann Viborg Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
31823 Torben L. Faaborg-Hansen Gjellerup Sdr. S G & I 3 172.0 172.0 Hovedskydning
32042 Per Seerup Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
82863 Nichlas Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I J2 182.0 182.0 Hovedskydning
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening V2 177.0 177.0 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, 1 196.0 196.0 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
73757 Niels H. Lindberg Kjellerup Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101432 Allan Hjerresen Kjellerup Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
113113 Benjamin Mortensen Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
108677 Claus Myrthue Nørskov Skals Skytteforening 3 167.0 167.0 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 170.0 170.0 Hovedskydning
116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
116552 Arne Rottwitt Skals Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
107457 Mathias Boll Viborg Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
32716 Dorthe Sønderbæk Ørre Skytteforening, ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
116733 Christian Brøcher Viborg Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
113074 Tobias T. Eriksen Ørre Skytteforening, BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
31342 Egon Grønbæk Kjellerup Skytteforening V2 181.0 181.0 Hovedskydning
19589 Morten Mathiasen Viborg Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Kjellerup Skytteforening 1 198.0 198.0 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening ÅK2 174.0 174.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 185.0 185.0 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
101131 Aleksander Andreasen Viborg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
111651 Oliver Vindelev Vammen Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
113111 Frederik Pedersen Viborg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening, J1 196.0 196.0 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening, ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
105514 Jens Thøger Thomsen Viborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
106355 Oliver Mathiasen Viborg Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
113721 Lukas Frey Elkjær Kjellerup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
113383 Daniel S. Hansen Kjellerup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
102380 Hanne Henckel Skive skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 3 173.0 173.0 Hovedskydning
27520 Kasper Løvig Pedersen Skive skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
21910 Arne Olesen Silkeborg Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds V1 196.0 196.0 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 3 184.0 184.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Kjellerup Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
111646 Vladyslav Mshanetskyi Skals Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening V2 176.0 176.0 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
106427 Anja Savic Kjellerup Skytteforening BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
102884 Marica Clausen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
107489 Frederik Hjorth Kjellerup Skytteforening ÅK2 178.0 178.0 Hovedskydning
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
116019 Nicolai W. Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 159.0 159.0 Hovedskydning
116634 Oliver Balthzersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
116718 Mads B. Bach Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Kjellerup Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
22120 Eilif Lindberg Kjellerup Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening ÅK2 182.0 182.0 Hovedskydning
12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
116694 Tobias Dahl Hem Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
116696 Janus Hillersborg Hem Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
115920 Anna Volsing Haderup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening V2 175.0 175.0 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
95852 Jeppe Riis Mikkelsen Kjellerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
107549 Tenna Eicke Møldrup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
112953 Trine Eicke Møldrup Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
114575 Jannik Larsen Møldrup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
111274 Jakob S. Saugstrup Hem Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
111612 Thor V. Holm-Hansen Hem Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
113588 Laurits Kjærby Thomassen Hem Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
91687 Per Poulsen Tougaard Viborg Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Hem Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 185.0 185.0 Hovedskydning
68673 Flemming Lohmann Mikkelsen Ørre Skytteforening, ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
111746 Emma C. Kristensen Skals Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
116988 Cecilie Krathmand Rost Skals Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
112754 Emil Vidbjørg Skals Skytteforening BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening BK2 182.0 182.0 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
116828 Philip K. Nørris Skals Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening, ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115927 Henrik Christensen Viborg Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
114406 Johanne Boye Kjellerup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
106610 Søren Andersen Ørre Skytteforening, J1 199.0 199.0 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 196.0 196.0 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
102948 Benjamin Andersen Bak Viborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening ÅK1 187.0 187.0 Hovedskydning
113331 Frederik Christensen Viborg Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
107536 Alexander Nielsen Ørre Skytteforening, J2 181.0 181.0 Hovedskydning
116870 Amanda M. Nielsen Skals Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Haderup Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
115154 Frits Stephansen Skals Skytteforening 3 164.0 164.0 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 190.0 190.0 Hovedskydning
108540 Christian Hansen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108630 Jan Smidt Viborg Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108541 Casper Hansen Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
112079 Frank Johansen Viborg Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
31360 Benjamin Bøndergård Ørre Skytteforening, ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, J1 196.0 196.0 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
103489 Mads Sønderup Ørre Skytteforening, ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
116727 Jakob N. L. Sutton Viborg Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Viborg Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
116732 Emil Boisen Tams Viborg Skytteforening BK3 153.0 153.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
111648 Kristian Kastaniegaard Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
111650 Esben Ring Mølgaard Viborg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
113115 Caroline Wirenfeldt Viborg Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 2 192.0 192.0 Hovedskydning
19458 Henriette Lassen Viborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 186.0 186.0 Hovedskydning
108631 Louise Smidt Viborg Skytteforening ÅK2 183.0 183.0 Hovedskydning
106627 Kasper Riis Viborg Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
112614 Melanie Husted Thøgersen Skive skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening, 1 199.0 199.0 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening 3 189.0 189.0 Hovedskydning
30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening, ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
101405 Pelle Kiel Ørre Skytteforening, BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Ørre Skytteforening, BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 188.0 188.0 Hovedskydning
108047 Mikael Buhl Carstensen Viborg Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
27322 Sonja Jørgensen Skive skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
19548 Rasmus Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 3 174.0 174.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening 2 195.0 195.0 Hovedskydning
93394 Mathias Vejling Bak Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
97987 Christian Thordahl Hansen Viborg Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
113148 Ludvig Jensen Skive skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
31365 Anni Bøndergaard Ørre Skytteforening, ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
107874 Mathias Bak Nielsen Fjends Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
115613 Lars Bjørn Thøgersen Skive skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
116268 Kristen Beitsma Sørensen Skive skytteforening BK3 157.0 157.0 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
19336 Lasse S. Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds V1 192.0 192.0 Hovedskydning
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds V2 191.0 191.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
19710 Jakob S. Sørensen Kjellerup Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
97535 Sofia Savic Kjellerup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
116554 Mathilde Svendsen Skals Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening ÅK2 175.0 175.0 Hovedskydning
107872 Lucas Meissner Fjends Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
113122 Sebastian Bjerre Tørring Kjellerup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
110800 Sebastian Mols Møldrup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
96359 Anders Wester Skals Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113125 Bjarke Hansen Kjellerup Skytteforening 3 169.0 169.0 Hovedskydning
113720 June Bock Kjellerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
107876 Lars Falkenberg Fjends Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 2 195.0 195.0 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
115960 Jacob Øster Møldrup Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
113587 Jens Christian Bach Axelsen Hem Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
107846 Simon Brogaard Jørgensen Hem Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 144.0 144.0 Hovedskydning
79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening ÅK1 186.0 186.0 Hovedskydning
115654 Christian Have Dalgaard Fjends Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
113152 Deng Akec Deng Karup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
27765 Tom D. Søgård Hem Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
115021 Mikkel Plovmand Christensen Hem Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning

Til toppen