Landsdelsturnering 50m omgang 2, 2011 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
27898 Laurits Jensen Skive skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening 2 132.000 132.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 2 135.000 135.000 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 129.000 129.000 Hovedskydning
101406 Simone Nielsen Ørre Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 2 140.000 140.000 Hovedskydning
83116 Hans Christian Eskildsen Haderup Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
98867 Emma Mathiasen Them Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 2 141.000 141.000 Hovedskydning
91114 Marco Damtoft Heimose Thomsen Haderup Skytteforening J2 143.000 143.000 Hovedskydning
31330 Henriette Mæng Ørre Skytteforening J2 139.000 139.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
88332 Daniel Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
30564 Kasper Fyhring Ørre Skytteforening J2 128.000 128.000 Hovedskydning
97326 Mads Andersen Hem Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
99887 Kristian Pedersen Hem Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
85813 Rasmus Nielsen Skals Skytteforening BK2 150.000 150.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 126.000 126.000 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 135.000 135.000 Hovedskydning
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening J2 143.000 143.000 Hovedskydning
94778 Mihriann Vester Kjellerup Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Roslev Skytteforening BK2 139.000 139.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
26887 Kirsten Bak Veje Viborg Skytteforening UNG 149.000 149.000 Hovedskydning
96736 Nikolai Medom Jensen Ikast Skytteforening BK3 119.000 119.000 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
95902 Lau Christensen Hem Skytteforening BK1 147.000 147.000 Hovedskydning
84370 Christina Bukalo Ørre Skytteforening J1 146.000 146.000 Hovedskydning
32042 Per Seerup Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
82863 Nichlas Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
86960 Michael Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 140.000 140.000 Hovedskydning
87149 Jesper Thrane Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 139.000 139.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
30571 Julie Mæng Ørre Skytteforening UNG 132.000 132.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
134405 Kathrine Mæng Ørre Skytteforening UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
81132 Kasper Klausen Ørre Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
101407 Lasse Nielsen Ørre Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
32716 Dorthe Sønderbæk Ørre Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
19536 Signe Byrith Viborg Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning
19589 Morten Mathiasen Viborg Skytteforening 2 129.000 129.000 Hovedskydning
19644 Lars Larsen Viborg Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
19709 Jakob Kilias Svenningsen Viborg Skytteforening UNG 140.000 140.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Kjellerup Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening BK1 144.000 144.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
91695 Jacob Feldbak Viborg Skytteforening BK2 142.000 142.000 Hovedskydning
93740 Christian Nonbo Viborg Skytteforening BK2 140.000 140.000 Hovedskydning
96490 Matias Odgaard Birk Viborg Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
96490 Matias Odgaard Birk Viborg Skytteforening BK3 133.000 133.000 Mesterskab
96593 Chahak Seth Viborg Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
96594 Christian Krarup Viborg Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
97080 Erik Krarup Viborg Skytteforening ÅK2 135.000 135.000 Hovedskydning
97986 Mark Drongesen Viborg Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Viborg Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
101131 Aleksander Andreasen Viborg Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
101132 Julie Primdal Toft Viborg Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
87902 Oliver B. Kjær Them Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
94824 Thomas Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 126.000 126.000 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
27520 Kasper Løvig Pedersen Skive skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
95719 Andreas Lindberg Skive skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
96983 Thorkild Andersen Skive skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
21910 Arne Olesen Silkeborg Skyttekreds V1 146.000 146.000 Hovedskydning
22230 Simon Knudsen Silkeborg Skyttekreds 3 137.000 137.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 2 139.000 139.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds V1 146.000 146.000 Hovedskydning
19297 Victor Boran Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 145.000 145.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Skals Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
31621 Maria Ørregaard Ikast Skytteforening ÅK1 141.000 141.000 Hovedskydning
31677 Jesper Schreiber Ikast Skytteforening J2 135.000 135.000 Hovedskydning
21953 Jørgen Larsen Kjellerup Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
V2 139.000 139.000 Hovedskydning
22120 Eilif Lindberg Kjellerup Skytteforening 2 143.000 143.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 3 142.000 142.000 Hovedskydning
99544 Rebecca Kjeldbjerg Aagaard Kjellerup Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
100698 Cecilie Nielsen Kjellerup Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening 3 125.000 125.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
90203 Ryan Dreier Møldrup Skytteforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
92864 Thomas Kristensen Møldrup Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
34949 Kristine H. Baagø Viborg Biathlon Klub ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
80476 Antony Billingham Hem Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
87215 Kasper M. Pedersen Hem Skytteforening J2 143.000 143.000 Hovedskydning
95903 Hans Hansen Hem Skytteforening ÅK2 108.000 108.000 Hovedskydning
96661 Magnus Hald Landbo Hem Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
96662 Mathis Hald Landbo Hem Skytteforening BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 3 135.000 135.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening UNG 134.000 134.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
83115 Mette Kjærgaard Pedersen Haderup Skytteforening J2 145.000 145.000 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
68673 Flemming Lohmann Madsen Ørre Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
88714 Benjamin Gregersen Hem Skytteforening J2 142.000 142.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
92780 Jan Nielsen Viborg Biathlon Klub ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
31062 Matias Faurbye Pedersen Viborg Skytteforening J1 149.000 149.000 Hovedskydning
19532 Simon Nørgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 144.000 144.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 126.000 126.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening UNG 134.000 134.000 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
29807 Pia Birkjær Haderup Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 129.000 129.000 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
94136 Stine Beltoft Skals Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
31360 Benjamin Bøndergård Ørre Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
22160 Viggo Lemming Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening UNG 144.000 144.000 Hovedskydning
ÅK1 142.000 142.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
21962 Ann-Kirstine Dahl Herskind Sejs-Svejbæk Skytteforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
22467 Kent Haaning Silkeborg Skyttekreds 2 137.000 137.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
28483 Mathias Yde Skive skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
31499 Thyge Larsen Ikast Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
31778 Anders Ø Schreiber Ikast Skytteforening UNG 137.000 137.000 Hovedskydning
94474 Christian Brus Bengtsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening BK1 147.000 147.000 Hovedskydning
82541 Kristian Beider Andersen Viborg Skytteforening J1 142.000 142.000 Hovedskydning
73757 Niels H. Lindberg Kjellerup Skytteforening 1 140.000 140.000 Hovedskydning
62714 Søren B. Tolstrup Silkeborg Skyttekreds 2 142.000 142.000 Hovedskydning
19797 Andreas Brunsgaard Laursen Viborg Skytteforening UNG 145.000 145.000 Hovedskydning
83110 Anders Qvist Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
97950 Rasmus Astrup Hem Skytteforening BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
88713 Alexander Gregersen Hem Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
101432 Allan Hjerresen Kjellerup Skytteforening ÅK2 124.000 124.000 Hovedskydning
87242 Tobias G. Jensen Ikast Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
93419 Ruben Villumsen Skals Skytteforening BK3 113.000 113.000 Hovedskydning
96721 Henrik Nielsen Ikast Skytteforening 2 127.000 127.000 Hovedskydning
96735 Rasmus Medom Jensen Ikast Skytteforening BK3 122.000 122.000 Hovedskydning
97117 Mathias Gamst Haderup Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
101209 Niels Therkildsen Skals Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
26918 Jakob Larni Nielsen Viborg Biathlon Klub ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
84371 Laura Bukalo Ørre Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
86962 Henrik Uhre Thrane Gjellerup Sdr. S G & I BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
98029 Martin Rasmussen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
30485 Mogens Mæng Ørre Skytteforening 3 110.000 110.000 Hovedskydning
31365 Anni Bøndergaard Ørre Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
32908 Anne Kathrine Sørensen Ørre Skytteforening UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
72491 Steffan Taulborg Ørre Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
19220 Kristian Larsen Skals Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
12216 Stefan Moberg Larsen Viborg Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 2 147.000 147.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 132.000 132.000 Hovedskydning
85900 Hanne Bruunsgaard Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
88092 Andreas Feldbak Viborg Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
89493 Steffen Flarup Viborg Skytteforening J1 147.000 147.000 Hovedskydning
89695 Kristian Mølgaard Viborg Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
93394 Mathias Vejling Bak Viborg Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
93399 Marcus Nielsen Viborg Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning
93402 Laurits Hall Viborg Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
95778 Emilie Jeanne Kristensen Viborg Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning
96492 Marco Thomsen Viborg Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
97987 Christian Thordahl Hansen Viborg Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
97989 Søren Søndergaard Thor Viborg Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
99013 Hasse Kramer Rosborg Viborg Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
99014 Carl Von Mehren Viborg Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
101595 Lone Eggertsen Viborg Skytteforening ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening BK2 150.000 150.000 Hovedskydning
22546 Jan Mikkelsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 140.000 140.000 Hovedskydning
83351 Alexander B. Kjær Them Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning
87683 Mikkel K. Jensen Them Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
22489 Julie Karoline Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK1 136.000 136.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 134.000 134.000 Hovedskydning
84475 Jesper Mentor Faurholt Sejs-Svejbæk Skytteforening J2 147.000 147.000 Hovedskydning
86099 Torben Kramer Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK2 131.000 131.000 Hovedskydning
86100 Sebastian Kramer Sejs-Svejbæk Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
94823 Daniel H. Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
27322 Sonja Jørgensen Skive skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
101147 Casper Fyrstenborg Laursen Skive skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
101148 Emil Backe Hansen Skive skytteforening BK3 123.000 123.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds V1 145.000 145.000 Hovedskydning
22308 Niels Povlsen Silkeborg Skyttekreds V1 150.000 150.000 Hovedskydning
19513 Søren Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 146.000 146.000 Hovedskydning
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
19743 Esben Nehmdahl Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 148.000 148.000 Hovedskydning
26542 Martin Madsen Viborg Biathlon Klub ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
97936 Irene Nøhr Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 143.000 143.000 Hovedskydning
31375 Svend Erik Sørensen Ikast Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
31553 Per Schreiber Ikast Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening 3 141.000 141.000 Hovedskydning
87352 Emil F. Christensen Ikast Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
56031 Gert Hansen Kjellerup Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
97057 Asbjørn Bach Lorentzen Kjellerup Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
97094 Tobias Linde Barrith Kjellerup Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
97535 Sofia Savic Kjellerup Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
97672 Lasse Brandt Fredsager Kjellerup Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
99883 Thomas Gosvig Kjellerup Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
99884 Simon Hildebrandt Agerskov Kjellerup Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
101130 Kasper Linde Barrith Kjellerup Skytteforening BK3 118.000 118.000 Hovedskydning
95209 Henrik Haugaard Møldrup Skytteforening 3 125.000 125.000 Hovedskydning
95900 Flemming Frede Hansen Hem Skytteforening V2 126.000 126.000 Hovedskydning
96441 Lasse Funder Hem Skytteforening BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
27341 Mikkel Krogh Simonsen Hem Skytteforening UNG 143.000 143.000 Hovedskydning
27765 Tom D. Søgård Hem Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 2 140.000 140.000 Hovedskydning
27957 Jonna Søgaard Hem Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
28053 Ebbe Simonsen Hem Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
92117 Johannes Rydal Hem Skytteforening J2 141.000 141.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
99918 Marcus Køjborg Hem Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
92860 Martin Krarup Hede Haderup Skytteforening BK2 143.000 143.000 Hovedskydning
92862 Caroline Peeters Haderup Skytteforening ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning
93543 Jørgen Hedevang Haderup Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning

Til toppen