Pistol terræn Klintholm 2010 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds GPA 40.0 30.0 Mesterskab
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 55.0 42.0 Mesterskab
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 54.0 41.0 Mesterskab
86747 Jonathan Kramer Schmidt Haderslev Skyttekreds GPA 50.0 38.0 Mesterskab
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 50.0 38.0 Mesterskab
92827 Poul Ognew Aabenraa Skytteforening GPA 32.0 24.0 Mesterskab
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 71.0 54.0 Mesterskab
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 66.0 50.0 Mesterskab
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 32.0 24.0 Mesterskab
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds GPA 34.0 26.0 Mesterskab
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 52.0 39.0 Mesterskab
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 65.0 49.0 Mesterskab
89771 Mikael Jakobsen Allingåbro Skytteforening GPA 53.0 40.0 Mesterskab
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 34.0 26.0 Mesterskab
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 38.0 29.0 Mesterskab
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 45.0 34.0 Mesterskab
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 53.0 40.0 Mesterskab
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 49.0 37.0 Mesterskab
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 64.0 48.0 Mesterskab
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 38.0 29.0 Mesterskab
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 34.0 26.0 Mesterskab
56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening GPA 62.0 47.0 Mesterskab
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening GPA 19.0 14.0 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 22.0 17.0 Mesterskab
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 48.0 36.0 Mesterskab
52789 Thomas Jensen Lunde Sg&I GPA 38.0 29.0 Mesterskab
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 18.0 14.0 Mesterskab
58410 Claus Nielsen Holbæk Skytteforening GPA 47.0 36.0 Mesterskab
45489 David Larsen Svendborg Skyttekreds GPA 35.0 27.0 Mesterskab
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 38.0 29.0 Mesterskab
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 49.0 37.0 Mesterskab
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Skovbo Skytteforening GPA 58.0 44.0 Mesterskab
87530 Jesper Schlotfeldt Falsterske Fodreg. Soldatf. 5 Rs GPA 45.0 34.0 Mesterskab
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 35.0 27.0 Mesterskab
45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening GPA 48.0 36.0 Mesterskab
51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening GPA 22.0 17.0 Mesterskab
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 54.0 41.0 Mesterskab
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 70.0 53.0 Mesterskab
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 49.0 37.0 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 48.0 36.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 59.0 45.0 Mesterskab
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 59.0 45.0 Mesterskab

Til toppen