Pistolterræn langfredag 2-4-2010 på Hanebjerg (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70404 Christian Ditlev Jensen Skyttelauget Krudtuglen GPA 32.0 26.0 Mesterskab
70438 Torsten Detterberg Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 52.0 42.0 Mesterskab
92777 Mark Friis Hansen RI 98 Skytteforening GPA 23.0 19.0 Mesterskab
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 46.0 37.0 Mesterskab
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 65.0 52.0 Mesterskab
71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 33.0 27.0 Mesterskab
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 43.0 35.0 Mesterskab
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 41.0 33.0 Mesterskab
62348 Henrik Madsen Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 45.0 36.0 Mesterskab
70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 48.0 39.0 Mesterskab
84340 Henning Gustavsen Kjøbenhavns Skytteforening GPA 48.0 39.0 Mesterskab
86915 Søren Andersen Betak Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 28.0 23.0 Mesterskab
85812 Mikael Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 26.0 21.0 Mesterskab
87446 Henrik Larsen Gladsaxe Skytteforening GPA 31.0 25.0 Mesterskab
83815 Martin Sørensen Bellahøj Skytteforening GPA 50.0 40.0 Mesterskab
82017 Jan Jensen Bellahøj Skytteforening GPA 16.0 13.0 Mesterskab
71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening GPA 39.0 31.0 Mesterskab
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 58.0 47.0 Mesterskab
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening GPA 40.0 32.0 Mesterskab
95702 Jan Harild Nielsen Bellahøj Skytteforening GPA 16.0 13.0 Mesterskab
68157 Erik O. Jensen Ballerup Skytteforening GPA 35.0 28.0 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 32.0 26.0 Mesterskab
95798 Per Nielsen Reerslev Skytteforening GPA 19.0 15.0 Mesterskab
94078 Nicolai Mørup Hansen Kjøbenhavns Skytteforening GPA 38.0 31.0 Mesterskab
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 48.0 39.0 Mesterskab
94080 Ole Pedersen Kjøbenhavns Skytteforening GPA 25.0 20.0 Mesterskab
92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening GPA 43.0 35.0 Mesterskab
87530 Jesper Schlotfeldt Falsterske Fodreg. Soldatf. 5 Rs GPA 42.0 34.0 Mesterskab
89594 Claus Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 39.0 31.0 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening GPA 42.0 34.0 Mesterskab
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 56.0 45.0 Mesterskab
60661 Tommy Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 46.0 37.0 Mesterskab
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 56.0 45.0 Mesterskab
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. GPA 65.0 52.0 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 47.0 38.0 Mesterskab
92593 Uffe Rasmussen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 27.0 22.0 Mesterskab
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 56.0 45.0 Mesterskab
94021 Michel Louis Fleury Gladsaxe Skytteforening GPA 40.0 32.0 Mesterskab
82326 Frank Jesper Andersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 4.0 3.0 Mesterskab
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 60.0 48.0 Mesterskab
70958 Jesper Kolind Skytteforeningen Af 1949 GPA 37.0 30.0 Mesterskab
81321 Martin Joen Jørgensen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 12.0 10.0 Mesterskab
57790 Hans Peter Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 55.0 44.0 Mesterskab
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 48.0 39.0 Mesterskab
71469 Peter Schieck Bellahøj Skytteforening GPA 48.0 39.0 Mesterskab
60559 Claus Jespersen Skyttelauget Krudtuglen GPA 34.0 27.0 Mesterskab
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 51.0 41.0 Mesterskab
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening GPA 25.0 20.0 Mesterskab
95839 Christian Bisgaard Sørensen Skyttelauget Krudtuglen GPA 28.0 23.0 Mesterskab
86119 Kim E S Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 21.0 17.0 Mesterskab
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 60.0 48.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 48.0 39.0 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 41.0 33.0 Mesterskab
67718 Ejgil A. Folkmann Skytteforeningen Af 1949 GPA 40.0 32.0 Mesterskab
60867 Finn Schroll Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 48.0 39.0 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 62.0 50.0 Mesterskab
70717 Jan Andersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 6.0 5.0 Mesterskab
70376 Jakob Watz Andersen Akademisk Skytteforening GPA 31.0 25.0 Mesterskab
69681 Henrik Petersen Kjøbenhavns Skytteforening GPA 53.0 43.0 Mesterskab
92350 Palle Bruun Hansen RI 98 Skytteforening GPA 31.0 25.0 Mesterskab
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 64.0 52.0 Mesterskab
88152 Theis Jessen Eilersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 24.0 19.0 Mesterskab
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening GPA 37.0 30.0 Mesterskab
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 61.0 49.0 Mesterskab
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 28.0 23.0 Mesterskab
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 41.0 33.0 Mesterskab
71174 Jan Hofman Københavns Sportsskytte Klub GPA 51.0 41.0 Mesterskab
66601 Flemming Klingenberg Gladsaxe Skytteforening GPA 44.0 35.0 Mesterskab
95797 Jan Leth-Espensen Skyttelauget Krudtuglen GPA 37.0 30.0 Mesterskab
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 52.0 42.0 Mesterskab
95796 Maria Lynge Skyttelauget Krudtuglen GPA 11.0 9.0 Mesterskab
70534 Per Nygaard Jensen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 38.0 31.0 Mesterskab

Til toppen