Pistolterræn på Hanebjerg 2010 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 50.000 47.000 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 51.000 48.000 Mesterskab
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. GPA 53.000 50.000 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 39.000 37.000 Mesterskab
68641 Anthon Rømer Skytteforeningen Ares GPA 9.000 8.000 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 18.000 17.000 Mesterskab
56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening GPA 55.000 52.000 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 30.000 28.000 Mesterskab
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 21.000 20.000 Mesterskab
68386 Carsten Trebbien Akademisk Skytteforening GPA 12.000 11.000 Mesterskab
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 37.000 35.000 Mesterskab
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 41.000 39.000 Mesterskab
58410 Claus Nielsen Holbæk Skytteforening GPA 32.000 30.000 Mesterskab
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening GPA 27.000 25.000 Mesterskab
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening GPA 8.000 8.000 Mesterskab
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 34.000 32.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 35.000 33.000 Mesterskab
89988 Thomas Richardt Brøndby Skytte Forening GPA 39.000 37.000 Mesterskab
96446 Morten Thomas Kevings Brøndby Skytte Forening GPA 20.000 19.000 Mesterskab
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 36.000 34.000 Mesterskab
71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening GPA 35.000 33.000 Mesterskab
87205 Kent Minding Bellahøj Skytteforening GPA 40.000 38.000 Mesterskab
91843 Arne Kjærgaard RI 98 Skytteforening GPA 16.000 15.000 Mesterskab
70438 Torsten Detterberg Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 47.000 44.000 Mesterskab
82453 Robert Paw Olesen RI 98 Skytteforening GPA 44.000 42.000 Mesterskab
94688 Marie Bjørn Københavns Amts Skyttelaug GPA 10.000 9.000 Mesterskab
96160 Peter Hammer Jensen RI 98 Skytteforening GPA 17.000 16.000 Mesterskab
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 39.000 37.000 Mesterskab
96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 44.000 42.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 37.000 35.000 Mesterskab
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 57.000 54.000 Mesterskab
87530 Jesper Schlotfeldt Falsterske Fodreg. Soldatf. 5 Rs GPA 42.000 40.000 Mesterskab
96544 René Nielsen Brøndby Skytte Forening GPA 13.000 12.000 Mesterskab
66307 Christian Kjøngerskov Kerff Skovshoved Idrætsforening GPA 19.000 18.000 Mesterskab
66313 Søren A. W. Christensen Skovshoved Idrætsforening GPA 37.000 35.000 Mesterskab
92350 Palle Bruun Hansen RI 98 Skytteforening GPA 23.000 22.000 Mesterskab
71552 Martin Nanni Skytteforeningen Af 1949 GPA 22.000 21.000 Mesterskab
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 11.000 10.000 Mesterskab
87101 Erik Hein Møller Brøndby Skytte Forening GPA 31.000 29.000 Mesterskab
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 28.000 26.000 Mesterskab
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 51.000 48.000 Mesterskab
70376 Jakob Watz Andersen Akademisk Skytteforening GPA 20.000 19.000 Mesterskab
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 13.000 12.000 Mesterskab
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 39.000 37.000 Mesterskab
71195 Frode Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 15.000 14.000 Mesterskab
87158 Søren Haugaard Kristensen Københavns Amts Skyttelaug GPA 26.000 25.000 Mesterskab
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 36.000 34.000 Mesterskab
70534 Per Nygaard Jensen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 38.000 36.000 Mesterskab
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 47.000 44.000 Mesterskab
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 48.000 45.000 Mesterskab
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 30.000 28.000 Mesterskab
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 16.000 15.000 Mesterskab
66090 Boris Jørdan Hørsholm Pistolforening GPA 17.000 16.000 Mesterskab
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 32.000 30.000 Mesterskab
71174 Jan Hofman Københavns Sportsskytte Klub GPA 47.000 44.000 Mesterskab
95440 Mikael Olsen Frederiksværk Skytteforening GPA 10.000 9.000 Mesterskab
66320 Nikolaj Hansen Skovshoved Idrætsforening GPA 33.000 31.000 Mesterskab
70374 Jan Schmidt Skovshoved Idrætsforening GPA 27.000 25.000 Mesterskab

Til toppen