Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
15 m pistoldivision 2 omg 2010-11 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød Pistolskytteforening
Espergærde Skytteforening
Farum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Frederiksværk Skytteforening
Ganløse Skytteforening
Græsted Skytteforening
Hillerød Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Slangerup Pistolklub
Søborg SG&I
Søllerød Skytteforening
Værløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
81166
Henning Kamp
Farum Skytteforening
V2
256.000
256.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Græsted Skytteforening
V2
239.000
239.000
Mesterskab
63423
Steen Danholt
Hillerød Skytteforening
V2
254.000
254.000
Mesterskab
65090
Leif Bruhn
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1
256.000
256.000
Mesterskab
62737
Michael Krumholt
Værløse Skytteforening
1
276.000
276.000
Mesterskab
62915
Jens Kjeldsen
Værløse Skytteforening
V1
275.000
275.000
Mesterskab
66059
Lars Kaas Nielsen
Hørsholm Pistolforening
3
251.000
251.000
Mesterskab
64306
Henrik Gahrn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
2
260.000
260.000
Mesterskab
65242
Tore Kristensen
Værløse Skytteforening
2
269.000
269.000
Mesterskab
80646
Peter Vester-Fabrin
Hillerød Skytteforening
ÅK1
258.000
258.000
Mesterskab
63716
Dennis Larsen
Værløse Skytteforening
2
264.000
264.000
Mesterskab
61792
Poul Neidel
Værløse Skytteforening
3
237.000
237.000
Mesterskab
63419
Steen Pico Nielsen
Hillerød Skytteforening
V1
277.000
277.000
Mesterskab
71424
Dan Herss
Søllerød Skytteforening
3
244.000
244.000
Mesterskab
64216
Louis Krogsbøl
Frederiksværk Skytteforening
V2
244.000
244.000
Mesterskab
62481
Robert Kjær
Slangerup Pistolklub
4
220.000
220.000
Mesterskab
62161
Steen Aabech
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1
271.000
271.000
Mesterskab
66090
Boris Jørdan
Hørsholm Pistolforening
V1
259.000
259.000
Mesterskab
62438
Benny V. Kristensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
228.000
228.000
Mesterskab
62421
Carl Christjansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
266.000
266.000
Mesterskab
95495
Knud Gadeberg
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V2
259.000
259.000
Mesterskab
62355
Harry Stefansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
247.000
247.000
Mesterskab
62242
Magnus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
270.000
270.000
Mesterskab
84968
Gert Nielsen
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
4
225.000
225.000
Mesterskab
63536
Leif V. Pedersen
Blovstrød Pistolskytteforening
V2
260.000
260.000
Mesterskab
62563
Johnny B. Andersen
Slangerup Pistolklub
2
274.000
274.000
Mesterskab
90026
Saddiq M. Quazi
Søllerød Skytteforening
4
269.000
269.000
Mesterskab
99392
Jeanett Wickstrøm
Søllerød Skytteforening
2
257.000
257.000
Mesterskab
63477
Niklas Lindberg
Blovstrød Pistolskytteforening
4
249.000
249.000
Mesterskab
66161
Knud Winther Knudsen
Hørsholm Pistolforening
V2
266.000
266.000
Mesterskab
62739
Michael Mosbæk Witte
Farum Skytteforening
3
263.000
263.000
Mesterskab
62729
Peter Holde Hansen
Værløse Skytteforening
3
246.000
246.000
Mesterskab
62729
Peter Holde Hansen
Farum Skytteforening
3
246.000
246.000
Mesterskab
96334
Jan Truelsen
Ølstykke Skytteforening
4
170.000
170.000
Mesterskab
66034
Preben Hostrup Christensen
Hørsholm Pistolforening
V2
268.000
268.000
Mesterskab
64232
Thomas Trap
Frederiksværk Skytteforening
1
276.000
276.000
Mesterskab
56688
Kurt Christensen
Hørsholm Pistolforening
1
279.000
279.000
Mesterskab
63665
Hans Jørgen Jensen
Hillerød Skytteforening
V1
270.000
270.000
Mesterskab
63993
Per Kristensen
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
V2
207.000
207.000
Mesterskab
64049
Tommy J. Jørgensen
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
V2
236.000
236.000
Mesterskab
93594
Martin Solgaard Andersen
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
3
258.000
258.000
Mesterskab
63546
Kaare O. Nielsen
Hillerød Skytteforening
ÅK1
276.000
276.000
Mesterskab
62156
Svend Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
249.000
249.000
Mesterskab
64898
Leo Jørgensen
Græsted Skytteforening
V2
239.000
239.000
Mesterskab
93153
Thomas Roswall Kristensen
Græsted Skytteforening
ÅK2
223.000
223.000
Mesterskab
63336
Gert Roland Havstreym
Farum Skytteforening
3
271.000
271.000
Mesterskab
62815
Aleksander Olinger
Farum Skytteforening
V2
253.000
253.000
Mesterskab
99410
Patrick Havstreym
Farum Skytteforening
ÅK2
221.000
221.000
Mesterskab
62833
Søren Testmann
Værløse Skytteforening
2
270.000
270.000
Mesterskab
62137
Aage S. Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
271.000
271.000
Mesterskab
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
V1
274.000
274.000
Mesterskab
71864
Torben Danner
Frederiksværk Skytteforening
1
283.000
283.000
Mesterskab
62731
Peter Larsen
Værløse Skytteforening
V1
269.000
269.000
Mesterskab
61768
Torben Pihl
Slangerup Pistolklub
2
270.000
270.000
Mesterskab
62894
Kurt Witt
Værløse Skytteforening
1
280.000
280.000
Mesterskab
62588
Freddy Olsen
Slangerup Pistolklub
V1
270.000
270.000
Mesterskab
87732
Thomas Dyregaard
Hillerød Skytteforening
ÅK2
255.000
255.000
Mesterskab
66656
Jan Rajchman
Søllerød Skytteforening
3
245.000
245.000
Mesterskab
99406
Lisa Tomlinson
Søllerød Skytteforening
4
243.000
243.000
Mesterskab
63341
Flemming Rask
Hørsholm Pistolforening
2
263.000
263.000
Mesterskab
93020
Frantz Weitemeyer
Blovstrød Pistolskytteforening
2
266.000
266.000
Mesterskab
90024
Renè Krog
Farum Skytteforening
ÅK1
276.000
276.000
Mesterskab
84150
Mikkel Boring Kremmer
Frederiksværk Skytteforening
1
270.000
270.000
Mesterskab
93039
Thomas Heller
Frederiksværk Skytteforening
ÅK2
225.000
225.000
Mesterskab
68117
John Ottosen
Blovstrød Pistolskytteforening
V1
261.000
261.000
Mesterskab
76827
Jesper W. Børgesen
Espergærde Skytteforening
4
238.000
238.000
Mesterskab
95129
Raymond Azzopardi
Espergærde Skytteforening
4
204.000
204.000
Mesterskab
99404
Allan Ronit
Værløse Skytteforening
ÅK2
259.000
259.000
Mesterskab
92573
Per Vang Christensen
Søborg SG&I
V2
257.000
257.000
Mesterskab
93526
Erik Ladeby Hansen
Frederiksværk Skytteforening
V2
247.000
247.000
Mesterskab
66060
Lars Holte
Hørsholm Pistolforening
1
287.000
287.000
Mesterskab
66653
Lars Pedersen
Søllerød Skytteforening
2
266.000
266.000
Mesterskab
142534
Peter Larsen
Værløse Skytteforening
ÅK1
268.000
268.000
Mesterskab
83286
Ole Collin Rasmussen
Hillerød Skytteforening
V1
268.000
268.000
Mesterskab
72310
Søren Eberholst
Espergærde Skytteforening
4
253.000
253.000
Mesterskab
86799
Kurt Harrishøj Larsen
Hillerød Skytteforening
ÅK1
262.000
262.000
Mesterskab
61851
Lars Grønlund Ottesen
Farum Skytteforening
3
259.000
259.000
Mesterskab
81420
Michael Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
3
251.000
251.000
Mesterskab
91950
Mogens Bering Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1
271.000
271.000
Mesterskab
91261
Mark Anderson
Frederiksværk Skytteforening
4
249.000
249.000
Mesterskab
90021
Kresten Hellberg
Hørsholm Pistolforening
2
267.000
267.000
Mesterskab
65433
Peter Englev
Espergærde Skytteforening
V1
273.000
273.000
Mesterskab
62335
Ivan Olesen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
268.000
268.000
Mesterskab
65060
Per C. Madsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
2
263.000
263.000
Mesterskab
85144
Kasper Mølkjer
Ganløse Skytteforening
4
253.000
253.000
Mesterskab
93545
Per Apelroth
Ølstykke Skytteforening
3
255.000
255.000
Mesterskab
64287
Kenneth Sommer Gejel
Frederiksværk Skytteforening
2
262.000
262.000
Mesterskab
66135
Niels Kjær
Hørsholm Pistolforening
2
265.000
265.000
Mesterskab
66183
Henrik Vauvert
Hørsholm Pistolforening
2
245.000
245.000
Mesterskab
Til toppen