Oktoberskydningen pistolterræn på Hanebjerg 2013 (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 1 69.0 51.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening VET 32.0 24.0 Hovedskydning
59745 Helle Korngaard Sorø Skytteforening 3 54.0 40.0 Hovedskydning
89594 Claus Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby 2 64.0 47.0 Hovedskydning
54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening VET 65.0 48.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Faxe Skytteforening 2 68.0 50.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening 2 67.0 49.0 Hovedskydning
87165 Jesper Frantzen Bellahøj Skytteforening 2 46.0 34.0 Hovedskydning
111248 Jesper Schou Nielsen Karlslunde Skytteforening 3 24.0 18.0 Hovedskydning
94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening 1 57.0 42.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening 2 67.0 49.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 1 67.0 49.0 Hovedskydning
70871 Alexandru Rares Datcu Akademisk Skytteforening 1 63.0 46.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 2 58.0 43.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening VET 46.0 34.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening VET 42.0 31.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug UNG 59.0 43.0 Hovedskydning
56921 Tom Pedersen Køge Skytteforening VET 40.0 29.0 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening 3 54.0 40.0 Hovedskydning
60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949 3 54.0 40.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening VET 45.0 33.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening VET 58.0 43.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 61.0 45.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 1 66.0 49.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening 1 68.0 50.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds 2 58.0 43.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening VET 67.0 49.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 2 63.0 46.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening 2 57.0 42.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening VET 60.0 44.0 Hovedskydning
91257 Henrik Krogsdahl Frederiksværk Skytteforening VET 28.0 21.0 Hovedskydning
68370 Finn Pedersen HSF Falcon 1 58.0 43.0 Hovedskydning
56901 Poul Nielsen Køge Skytteforening VET 37.0 27.0 Hovedskydning
45489 David Larsen Svendborg Skyttekreds 1 68.0 50.0 Hovedskydning
112065 Anne-Edith Forchammer Tåstrup Skytteforening 13.kr. VET 46.0 34.0 Hovedskydning
111004 Henrik Poulsen Roskilde Skytteforening 3 34.0 25.0 Hovedskydning
111128 Jonas Toby Reik Akademisk Skytteforening 3 55.0 40.0 Hovedskydning
109483 Dennis J. Jensen Roskilde Skytteforening 3 62.0 46.0 Hovedskydning
100933 Klaus Frederiksen Roskilde Skytteforening 3 52.0 38.0 Hovedskydning
60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening 2 64.0 47.0 Hovedskydning
103647 Anker Villumsen Køge Skytteforening VET 46.0 34.0 Hovedskydning
58808 Henrik E. Larsen Fuglebjerg Skytteforening 3 35.0 26.0 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening 2 69.0 51.0 Hovedskydning
69830 Bent Jensen Tåstrup Skytteforening 13.kr. VET 47.0 35.0 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening 3 60.0 44.0 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening 2 65.0 48.0 Hovedskydning
99128 Jesper Markus Pedersen Akademisk Skytteforening 3 49.0 36.0 Hovedskydning
90600 Nicolas Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug UNG 35.0 26.0 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening 3 58.0 43.0 Hovedskydning
68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne VET 47.0 35.0 Hovedskydning
60704 Preben S. Jørgensen Skytteforeningen Af 1949 VET 43.0 32.0 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 VET 55.0 40.0 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 VET 60.0 44.0 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer VET 59.0 43.0 Hovedskydning
87373 Michael Low Stenløse Skytteforening 2 57.0 42.0 Hovedskydning
69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949 1 66.0 49.0 Hovedskydning
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds VET 42.0 31.0 Hovedskydning
111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening 3 58.0 43.0 Hovedskydning
87732 Thomas Dyregaard Hillerød Skytteforening 2 54.0 40.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening 1 67.0 49.0 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds VET 56.0 41.0 Hovedskydning
102240 Christian Jørgensen Holbæk Skytteforening 3 56.0 41.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Holbæk Skytteforening 3 41.0 30.0 Hovedskydning
57452 Michael Alring Svinninge Skytteforening VET 62.0 46.0 Hovedskydning
91339 Jette Clara Low Stenløse Skytteforening 3 31.0 23.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening 2 59.0 43.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 2 57.0 42.0 Hovedskydning
91862 Steen Thomsen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 55.0 40.0 Hovedskydning
80531 Mathias Nøhr Christiansen Roskilde Skytteforening UNG 56.0 41.0 Hovedskydning
101824 Steen Christiansen Tåstrup Skytteforening 13.kr. VET 36.0 26.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 2 60.0 44.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening VET 67.0 49.0 Hovedskydning
94085 Morten Helt Stisen Hvidovre Skyttekreds UNG 39.0 29.0 Hovedskydning
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening 2 54.0 40.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening 3 50.0 37.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening UNG 38.0 28.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening 1 67.0 49.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening 2 56.0 41.0 Hovedskydning
112036 Jens Micael Johansen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 44.0 32.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2 62.0 46.0 Hovedskydning
107501 Niels Wedell Hillerød Skytteforening 3 45.0 33.0 Hovedskydning
101844 Jan Knudsen Tåstrup Skytteforening 13.kr. 3 61.0 45.0 Hovedskydning
112196 Theresa Kvan Mortensen Akademisk Skytteforening 3 45.0 33.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2 61.0 45.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Holbæk Skytteforening 2 65.0 48.0 Hovedskydning
112197 Julie Ziersen Akademisk Skytteforening 3 51.0 38.0 Hovedskydning
100123 Brian Niebling Karlslunde Skytteforening 3 42.0 31.0 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 49.0 36.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2 64.0 47.0 Hovedskydning
87652 Flemming Hejlund Store Heddinge Skytteforening VET 53.0 39.0 Hovedskydning
112064 Finn R. Andersen Tåstrup Skytteforening 13.kr. VET 48.0 35.0 Hovedskydning
109359 Carina Nielsen Frederiksværk Skytteforening UNG 47.0 35.0 Hovedskydning
73445 Per Laursen Søllerød Skytteforening UNG 42.0 31.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 1 68.0 50.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening 1 69.0 51.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening 1 65.0 48.0 Hovedskydning
VET 55.0 40.0 Hovedskydning
108276 Mogens Graarup Hoven Køge Skytteforening VET 32.0 24.0 Hovedskydning
66656 Jan Rajchman Søllerød Skytteforening 2 57.0 42.0 Hovedskydning
104284 Carsten Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 59.0 43.0 Hovedskydning
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug VET 48.0 35.0 Hovedskydning
104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds 3 48.0 35.0 Hovedskydning
60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug 3 62.0 46.0 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug 3 57.0 42.0 Hovedskydning
60917 Annette Jarlskov Skytteforeningen Af 1949 VET 46.0 34.0 Hovedskydning
70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949 1 69.0 51.0 Hovedskydning
91292 Susanne Mogensen Store Heddinge Skytteforening 3 54.0 40.0 Hovedskydning
112265 Florian Kaiser Bellahøj Skytteforening 3 45.0 33.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening 2 59.0 43.0 Hovedskydning
96529 Mick Larsen Frederiksværk Skytteforening UNG 18.0 13.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening 2 62.0 46.0 Hovedskydning

Til toppen