Sommerturnering 2011 omg. 02 - 50 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70823 Carsten Staalhagen Jappe Tårnby Skytteforening 3 132.0 132.0 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Tårnby Skytteforening 3 134.0 134.0 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab UNG 129.0 129.0 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab UNG 125.0 125.0 Mesterskab
70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen V2 137.0 137.0 Hovedskydning
70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen V2 136.0 136.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 2 137.0 137.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 2 140.0 140.0 Hovedskydning
67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening 3 138.0 138.0 Hovedskydning
67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening 3 134.0 134.0 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V1 148.0 148.0 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V1 143.0 143.0 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK3 136.0 136.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ÅK2 138.0 138.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ÅK2 134.0 134.0 Mesterskab
71547 Henrik Nielsen Tårnby Skytteforening 3 138.0 138.0 Mesterskab
71547 Henrik Nielsen Tårnby Skytteforening 3 133.0 133.0 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 139.0 139.0 Mesterskab
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 143.0 143.0 Hovedskydning
100380 Rasmus O Christoffersen Hvidovre Skyttekreds J2 99.0 99.0 Mesterskab
100380 Rasmus O Christoffersen Hvidovre Skyttekreds J2 105.0 105.0 Hovedskydning
100642 Simon Toft Tårnby Skytteforening ÅK2 137.0 137.0 Hovedskydning
100643 Tom Wulff Toft Tårnby Skytteforening ÅK2 115.0 115.0 Hovedskydning
101315 Bertil Bager Skytteforeningen Krudttønden BK3 131.0 131.0 Hovedskydning
101315 Bertil Bager Skytteforeningen Krudttønden BK3 139.0 139.0 Mesterskab
96587 Bodil Elsborg API Skytteforening (Amagerbanens Personale IF) ÅK2 127.0 127.0 Mesterskab
96587 Bodil Elsborg API Skytteforening (Amagerbanens Personale IF) ÅK2 131.0 131.0 Hovedskydning
69222 Hans Nielsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 76.0 76.0 Mesterskab
69222 Hans Nielsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 77.0 77.0 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 133.0 133.0 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 130.0 130.0 Mesterskab
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds ÅK2 135.0 135.0 Hovedskydning
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds ÅK2 142.0 142.0 Mesterskab
67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening 3 133.0 133.0 Mesterskab
67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening 3 140.0 140.0 Hovedskydning
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 114.0 114.0 Mesterskab
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 120.0 120.0 Hovedskydning
70694 Jesper Kristiansen API Skytteforening (Amagerbanens Personale IF) UNG 140.0 140.0 Hovedskydning
81474 Rasmus H Bach-Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 141.0 141.0 Mesterskab
81474 Rasmus H Bach-Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 139.0 139.0 Hovedskydning
83197 Jan Kristiansen API Skytteforening (Amagerbanens Personale IF) ÅK2 111.0 111.0 Hovedskydning
83197 Jan Kristiansen API Skytteforening (Amagerbanens Personale IF) ÅK2 107.0 107.0 Mesterskab
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 136.0 136.0 Hovedskydning
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 133.0 133.0 Mesterskab
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 130.0 130.0 Mesterskab
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 128.0 128.0 Hovedskydning
69275 Carl Clemmensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 124.0 124.0 Hovedskydning
69275 Carl Clemmensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 113.0 113.0 Mesterskab
69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 132.0 132.0 Mesterskab
69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 114.0 114.0 Hovedskydning
100193 Frederik Iversen Hvidovre Skyttekreds BK3 144.0 144.0 Hovedskydning
100193 Frederik Iversen Hvidovre Skyttekreds BK3 142.0 142.0 Mesterskab
70151 Mathias B H Laursen Skytteforeningen Krudttønden J2 148.0 148.0 Mesterskab
70151 Mathias B H Laursen Skytteforeningen Krudttønden J2 143.0 143.0 Hovedskydning
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 147.0 147.0 Hovedskydning
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 147.0 147.0 Mesterskab
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V2 136.0 136.0 Hovedskydning
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V2 137.0 137.0 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 148.0 148.0 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 143.0 143.0 Mesterskab
67201 Kurt Nielsen BWI Skytteafd. V2 144.0 144.0 Mesterskab
67201 Kurt Nielsen BWI Skytteafd. V2 144.0 144.0 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V2 144.0 144.0 Mesterskab
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V2 144.0 144.0 Hovedskydning
85426 Louise Nielsen Bechmann API Skytteforening (Amagerbanens Personale IF) BK3 134.0 134.0 Hovedskydning
88061 Josefine Højkjær Hvidovre Skyttekreds BK3 138.0 138.0 Hovedskydning
88061 Josefine Højkjær Hvidovre Skyttekreds BK3 142.0 142.0 Mesterskab

Til toppen