DDS Storkøbenhavn 15m holdturnering 2012-13 runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70823 Carsten S Jappe Tårnby Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 2 190.000 190.000 Hovedskydning
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug V2 191.000 191.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug ÅK3 198.000 198.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 3 183.000 183.000 Hovedskydning
70446 Tommi Gjermandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
85508 Stig Brock Lyngby-Taarbæk Skytterne V2 195.000 195.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 2 188.000 188.000 Hovedskydning
106497 Jørgen Skødt Vedsted BWI Skytteafd. ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
100258 Regin Gaarsmand Akademisk Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab 3 177.000 177.000 Hovedskydning
66494 Bjørn Eggert Christensen Novo Gruppens Skytteafdeling V3 172.000 172.000 Hovedskydning
67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
67782 Berit K L Gjermandsen Tårnby Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 3 172.000 172.000 Hovedskydning
71547 Henrik Nielsen Tårnby Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
92596 Henning Klitgaard Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 176.000 176.000 Hovedskydning
94013 Silas Taarup Kastrup-Tårnby Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
94019 Jacob Taarup Kastrup-Tårnby Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
101315 Bertil Bager Skytteforeningen Krudttønden J2 187.000 187.000 Hovedskydning
102643 Christopher Grouleff Tårnby Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
81615 Ola Hvamstad Akademisk Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
86751 Flemming M B Andersen BWI Skytteafd. ÅK3 175.000 175.000 Hovedskydning
67204 Knud Bekker Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 186.000 186.000 Hovedskydning
68160 Erik Lund Madsen Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 176.000 176.000 Hovedskydning
69222 Hans Nielsen Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 180.000 180.000 Hovedskydning
44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
67689 Frederik Næsby Kastrup-Tårnby Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
87262 Ove Christensen Kastrup-Tårnby Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
96803 Alex Fogh-Ravenberg Kastrup-Tårnby Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
106475 Yaron Lahav Kjøbenhavns Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
107223 Josephine Weirsøe Kjøbenhavns Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
66760 Lotte Puggaard Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 188.000 188.000 Hovedskydning
66799 Erik Bahn Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 195.000 195.000 Hovedskydning
66946 Peter Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 182.000 182.000 Hovedskydning
85504 Per Groth Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 175.000 175.000 Hovedskydning
85507 Erling Jakobsen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 177.000 177.000 Hovedskydning
86255 Fritz Laungaard Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 179.000 179.000 Hovedskydning
87671 Jimmy Mynster Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 171.000 171.000 Hovedskydning
95353 Tove Balslev Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 184.000 184.000 Hovedskydning
97205 Jørn Antonsen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 174.000 174.000 Hovedskydning
106959 Jørgen Schmidt Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 180.000 180.000 Hovedskydning
64224 Arne V.Nielsen Otto Nielsen Firmasport V3 179.000 179.000 Hovedskydning
67097 Anne Nicolaisen Otto Nielsen Firmasport V3 182.000 182.000 Hovedskydning
68259 Hans Jørgen Jørgensen Otto Nielsen Firmasport V3 178.000 178.000 Hovedskydning
68655 Palle Nielsen Otto Nielsen Firmasport V3 180.000 180.000 Hovedskydning
94532 Dennis Poulsen Skytteforeningen Krudttønden BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
99032 Jacob Kryger Skytteforeningen Krudttønden J2 178.000 178.000 Hovedskydning
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden BK4 153.000 153.000 Hovedskydning
67745 Christian Stautz Olsen Skytteforeningen Pilen af 1927 UNG 181.000 181.000 Hovedskydning
67796 Anne Stautz Olsen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
88146 Benjamin Stampe Ravn Skytteforeningen Pilen af 1927 BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
96213 Anny Pedersen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
106891 Sebastian Grundal Steffensen Skytteforeningen Pilen af 1927 BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
106898 Janus Schjødt Christensen Skytteforeningen Pilen af 1927 BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 192.000 192.000 Hovedskydning
99140 Frederik Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 200.000 200.000 Hovedskydning
87828 Søren Svorin Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 177.000 177.000 Hovedskydning
64800 Freyja G. Larsen Akademisk Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 181.000 181.000 Hovedskydning
77684 Hans Erik Skov Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V3 171.000 171.000 Hovedskydning
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug V3 191.000 191.000 Hovedskydning
99168 Christina Caravadossi Kastrup-Tårnby Skytteforening V3 196.000 196.000 Hovedskydning
100234 Janne Gretved Garderforeningens Skyttelaug V3 185.000 185.000 Hovedskydning
86359 Hans Goldschmidt Garderforeningens Skyttelaug V3 172.000 172.000 Hovedskydning
70322 Ole C. Rasmussen Garderforeningens Skyttelaug V3 184.000 184.000 Hovedskydning
70993 Ella Bell Skytteforeningen Krudttønden ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
92597 Lis Klitgaard Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 176.000 176.000 Hovedskydning
105614 Steen Scherer Rådhusets Idrætsforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
109083 Kia Scherer Rådhusets Idrætsforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
103561 Brian Tiedt Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 185.000 185.000 Hovedskydning
66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
71434 Birgitte Fogh-Nielsen Kastrup-Tårnby Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen BWI Skytteafd. V1 194.000 194.000 Hovedskydning
106618 Donn Alan Engler BWI Skytteafd. ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
69275 Carl Clemmensen Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 184.000 184.000 Hovedskydning
69886 Jørgen Ringholm Andersen Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 179.000 179.000 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V2 195.000 195.000 Hovedskydning
71076 Peter Horsten Garderforeningens Skyttelaug V2 198.000 198.000 Hovedskydning
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
88754 Flemming Bengtsson Garderforeningens Skyttelaug V3 172.000 172.000 Hovedskydning
71314 Keld Vognbjerg-Madsen Kjøbenhavns Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
66972 Mogens Lindhardt Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 186.000 186.000 Hovedskydning
67060 Dan Rebild Lyngby-Taarbæk Skytterne V2 191.000 191.000 Hovedskydning
67092 Astrid Jørgensen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 189.000 189.000 Hovedskydning
78041 Erik Nielsen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 180.000 180.000 Hovedskydning
85505 Wini Groth Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 178.000 178.000 Hovedskydning
90584 Torsten Olsen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 180.000 180.000 Hovedskydning
95354 Ole Eriksen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 189.000 189.000 Hovedskydning
97843 Inga Jakobsen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 179.000 179.000 Hovedskydning
98824 Ulrik Holm Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 187.000 187.000 Hovedskydning
66942 Poul Asmus Schlüter Otto Nielsen Firmasport V3 164.000 164.000 Hovedskydning
66985 Lizzie Grauert Otto Nielsen Firmasport V3 183.000 183.000 Hovedskydning
69831 Bent Due Otto Nielsen Firmasport V3 181.000 181.000 Hovedskydning
99620 Bent Andersen Rådhusets Idrætsforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
70151 Mathias B H Laursen Skytteforeningen Krudttønden ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
105214 Mille Kruse Nielsen Skytteforeningen Krudttønden BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
108102 Anders Klein Skytteforeningen Krudttønden BK4 163.000 163.000 Hovedskydning
67757 Casper Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
91874 Jakob Munkebo Jensen Skytteforeningen Pilen af 1927 J2 173.000 173.000 Hovedskydning
98835 Anne Brit Andresen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK3 179.000 179.000 Hovedskydning
98836 Emilie Andresen Skytteforeningen Pilen af 1927 J2 185.000 185.000 Hovedskydning
101175 Jan Frederiksen Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 178.000 178.000 Hovedskydning
103558 Marcus Thiesen Skytteforeningen Pilen af 1927 J2 169.000 169.000 Hovedskydning
106439 Philip Thomas Borg Skytteforeningen Pilen af 1927 BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
106892 Thino Thevil Skytteforeningen Pilen af 1927 BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
107396 Allan Andersen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V3 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen