Sommerturnering 2011 omg. 01 - 50 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70823 Carsten S Jappe Tårnby Skytteforening 3 134.000 134.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Tårnby Skytteforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug V2 131.000 131.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab UNG 123.000 123.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab UNG 130.000 130.000 Mesterskab
70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen V2 127.000 127.000 Hovedskydning
70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen V2 122.000 122.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V1 142.000 142.000 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
67163 Per Jespersen Tårnby Skytteforening 3 130.000 130.000 Hovedskydning
67273 Hans Ole Tolstrup Tårnby Skytteforening V2 148.000 148.000 Hovedskydning
67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Mesterskab
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK3 136.000 136.000 Mesterskab
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ÅK2 146.000 146.000 Mesterskab
71547 Henrik Nielsen Tårnby Skytteforening 3 138.000 138.000 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 142.000 142.000 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 142.000 142.000 Mesterskab
88746 Anders Elsborg API Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
96587 Bodil Elsborg API Skytteforening ÅK2 131.000 131.000 Hovedskydning
96587 Bodil Elsborg API Skytteforening ÅK2 130.000 130.000 Mesterskab
98911 Mikkel Ringsborg Hvidovre Skyttekreds BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
98911 Mikkel Ringsborg Hvidovre Skyttekreds BK3 136.000 136.000 Mesterskab
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 147.000 147.000 Mesterskab
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 148.000 148.000 Hovedskydning
67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening 3 133.000 133.000 Hovedskydning
70694 Jesper Kristiansen API Skytteforening UNG 130.000 130.000 Hovedskydning
83197 Jan Kristiansen API Skytteforening ÅK2 133.000 133.000 Hovedskydning
83197 Jan Kristiansen API Skytteforening ÅK2 119.000 119.000 Mesterskab
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 132.000 132.000 Mesterskab
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 121.000 121.000 Hovedskydning
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 126.000 126.000 Hovedskydning
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 109.000 109.000 Mesterskab
85426 Louise Nielsen Bechmann API Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
88745 Kristian Mørke API Skytteforening BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 139.000 139.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 137.000 137.000 Hovedskydning
100193 Frederik Iversen Hvidovre Skyttekreds BK3 142.000 142.000 Mesterskab
100193 Frederik Iversen Hvidovre Skyttekreds BK3 142.000 142.000 Hovedskydning

Til toppen