Landsdels mesterskam i DGI-Byen (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds ÅK2 216.000 216.000 Mesterskab
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. ÅK1 262.000 262.000 Mesterskab
71123 Leif Waaben KIFs Skyttelaug 4 266.000 266.000 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 1 279.000 279.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Idrætsforeningen Radiometer 4 224.000 224.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Amagerlands Skytteveteraner V2 230.000 230.000 Mesterskab
71496 Rasmus Helbo Skytteforeningen Krudttønden ÅK1 273.000 273.000 Mesterskab
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening 3 245.000 245.000 Mesterskab
99533 Brian Jacobsen Hvidovre Skyttekreds ÅK2 229.000 229.000 Mesterskab
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 3 204.000 204.000 Mesterskab
67756 Casper Brixen Sørensen API Skytteforening 4 249.000 249.000 Mesterskab
71195 Frode Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening V2 211.000 211.000 Mesterskab
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK2 242.000 242.000 Mesterskab
71499 Ib Therkelsen Hellerup Skyde Selskab 3 231.000 231.000 Mesterskab
98769 Max Emil Perl Hellerup Skyde Selskab 2 257.000 257.000 Mesterskab
70390 Finn Pedersen KIFs Skyttelaug 3 227.000 227.000 Mesterskab
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug JUN 223.000 223.000 Mesterskab
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK2 158.000 158.000 Mesterskab
71470 Søren Plate Skytteforeningen Af 1949 V2 207.000 207.000 Mesterskab
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 V2 250.000 250.000 Mesterskab
70340 Marianne Mansdal Novo Gruppens Skytteafdeling ÅK1 230.000 230.000 Mesterskab
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 4 200.000 200.000 Mesterskab
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening 3 253.000 253.000 Mesterskab
67449 Peter Christensen Parbst Skytteforeningen Pilen af 1927 V2 227.000 227.000 Mesterskab
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V2 257.000 257.000 Mesterskab
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 2 282.000 282.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 4 240.000 240.000 Mesterskab
70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds V1 252.000 252.000 Mesterskab
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds V2 266.000 266.000 Mesterskab
70694 Jesper Kristiansen API Skytteforening UNG 158.000 158.000 Mesterskab
94085 Morten Helt Stisen Hvidovre Skyttekreds JUN 227.000 227.000 Mesterskab
95537 Tommy Hilmar Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK2 233.000 233.000 Mesterskab
79799 Alexander Khaliléev Akademisk Skytteforening 2 265.000 265.000 Mesterskab
68609 Helge Carsten Skov Bellahøj Skytteforening 2 218.000 218.000 Mesterskab
70299 Tom Budde Dalsgård Bellahøj Skytteforening 4 230.000 230.000 Mesterskab
1 283.000 283.000 Mesterskab
82334 Ziggy S. Jung Hansen Kjøbenhavns Skytteforening UNG 268.000 268.000 Mesterskab
68515 Arne Hjelmslund Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) V2 243.000 243.000 Mesterskab
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug ÅK2 262.000 262.000 Mesterskab
71141 Kjeld Askvang Politiets Idrætsf Kbh Skytteaf V2 242.000 242.000 Mesterskab
92113 Ejvind Madsen Politiets Idrætsf Kbh Skytteaf V2 241.000 241.000 Mesterskab
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK2 203.000 203.000 Mesterskab
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 ÅK1 272.000 272.000 Mesterskab
71528 Anne Chen Skytteforeningen Af 1949 3 251.000 251.000 Mesterskab
93715 Mikkel C Kjærgaard KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 4 210.000 210.000 Mesterskab
68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) 2 255.000 255.000 Mesterskab

Til toppen