Tubæk Pistolterræn 15 maj 2011 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. GPA 65.0 46.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 75.0 54.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 54.0 39.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 44.0 31.0 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening GPA 26.0 19.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 43.0 31.0 Hovedskydning
67756 Casper Brixen Sørensen RI 98 Skytteforening GPA 48.0 34.0 Hovedskydning
91843 Arne Kjærgaard RI 98 Skytteforening GPA 19.0 14.0 Hovedskydning
82453 Robert Paw Olesen RI 98 Skytteforening GPA 33.0 24.0 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 44.0 31.0 Hovedskydning
55324 Klaus Brebøl Storstrømmens Skytteforening GPA 53.0 38.0 Hovedskydning
55827 Poul Henning Jensen Storstrømmens Skytteforening GPA 31.0 22.0 Hovedskydning
55358 Tom Andersen Storstrømmens Skytteforening GPA 23.0 16.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening GPA 46.0 33.0 Hovedskydning
97137 Poul Lüpke Slagelse Skytteforening GPA 28.0 20.0 Hovedskydning
100957 Jan Rasmussen Sorø Skytteforening GPA 31.0 22.0 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Sorø Skytteforening GPA 25.0 18.0 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening GPA 32.0 23.0 Hovedskydning
87530 Jesper Schlotfeldt Falsterske Fodreg. Soldatf. 5 Rs GPA 54.0 39.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 42.0 30.0 Hovedskydning
67421 Rene Therkildsen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 29.0 21.0 Hovedskydning
70521 Poul S. Hansen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 26.0 19.0 Hovedskydning
55667 Anker Sewohl Storstrømmens Skytteforening GPA 50.0 36.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 58.0 41.0 Hovedskydning
69117 Martin Boserup Bellahøj Skytteforening GPA 41.0 29.0 Hovedskydning
71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening GPA 34.0 24.0 Hovedskydning
83970 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening GPA 35.0 25.0 Hovedskydning
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 34.0 24.0 Hovedskydning
66320 Nikolaj Hansen Skovshoved Idrætsforening GPA 32.0 23.0 Hovedskydning
100959 Per Tenggren Sorø Skytteforening GPA 14.0 10.0 Hovedskydning
100958 Kristian Andersen Sorø Skytteforening GPA 28.0 20.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 62.0 44.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 53.0 38.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 72.0 51.0 Hovedskydning
GPA 35.0 25.0 Hovedskydning
87158 Søren Haugaard Kristensen Københavns Amts Skyttelaug GPA 28.0 20.0 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 22.0 16.0 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 53.0 38.0 Hovedskydning
55714 Niels Chr. Hvid Kongsted Skytteforening GPA 39.0 28.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 35.0 25.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 70.0 50.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 53.0 38.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 38.0 27.0 Hovedskydning
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 9.0 6.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 43.0 31.0 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 10.0 7.0 Hovedskydning

Til toppen