Terræn pistol Kulsbjerg 2 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68641 Anthon Rømer Skytteforeningen Ares GPA 23.000 20.000 Mesterskab
89594 Claus Stahnke Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 12.000 11.000 Mesterskab
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 44.000 39.000 Mesterskab
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 45.000 39.000 Mesterskab
86090 Finn Jørgensen Brøndby Skytte Forening GPA 21.000 18.000 Mesterskab
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 45.000 39.000 Mesterskab
93785 Kenneth Christensen Ravnsborg Skytteforening GPA 20.000 18.000 Mesterskab
93786 Thue Schlaikjær Ravnsborg Skytteforening GPA 28.000 25.000 Mesterskab
74438 Michael Olander Sørensen Brøndby Skytte Forening GPA 42.000 37.000 Mesterskab
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 27.000 24.000 Mesterskab
60378 Martin Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 30.000 26.000 Mesterskab
96692 Magnus Gade Pedersen Alsønderup S, G & I GPA 20.000 18.000 Mesterskab
88010 Geir Ennis Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 16.000 14.000 Mesterskab
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening GPA 35.000 31.000 Mesterskab
55882 Mathias Gødsbøll Wandel Holmegaard Skytteforening GPA 12.000 11.000 Mesterskab
96160 Peter Hammer Jensen RI 98 Skytteforening GPA 28.000 25.000 Mesterskab
91844 Dennis Hansen RI 98 Skytteforening GPA 37.000 32.000 Mesterskab
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 43.000 38.000 Mesterskab
71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 25.000 22.000 Mesterskab
66320 Nikolaj Hansen Skovshoved Idrætsforening GPA 5.000 4.000 Mesterskab
70374 Jan Schmidt Skovshoved Idrætsforening GPA 26.000 23.000 Mesterskab
89988 Thomas Richardt Brøndby Skytte Forening GPA 41.000 36.000 Mesterskab
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening GPA 45.000 39.000 Mesterskab
58410 Claus Nielsen Holbæk Skytteforening GPA 39.000 34.000 Mesterskab
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds GPA 52.000 46.000 Mesterskab
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 41.000 36.000 Mesterskab
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 29.000 25.000 Mesterskab
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 31.000 27.000 Mesterskab
87530 Jesper Schlotfeldt Falsterske Fodreg. Soldatf. 5 Rs GPA 38.000 33.000 Mesterskab
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 53.000 46.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 16.000 14.000 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 14.000 12.000 Mesterskab
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 29.000 25.000 Mesterskab
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 60.000 53.000 Mesterskab
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening GPA 21.000 18.000 Mesterskab
66353 David Krobæk Grainger Skovshoved Idrætsforening GPA 17.000 15.000 Mesterskab
66313 Søren A. W. Christensen Skovshoved Idrætsforening GPA 29.000 25.000 Mesterskab
88490 Jan Agerbo Brøndby Skytte Forening GPA 21.000 18.000 Mesterskab
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 51.000 45.000 Mesterskab
87101 Erik Hein Møller Brøndby Skytte Forening GPA 12.000 11.000 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 29.000 25.000 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 32.000 28.000 Mesterskab
62716 Sune Sand Brøndby Skytte Forening GPA 51.000 45.000 Mesterskab
96680 Jesper Larsen Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 6.000 5.000 Mesterskab
96442 Mathias Dalsgård Andersen Allingåbro Skytteforening GPA 10.000 9.000 Mesterskab
92350 Palle Bruun Hansen RI 98 Skytteforening GPA 18.000 16.000 Mesterskab
96238 Rasmus Astrup Reerslev Skytteforening GPA 12.000 11.000 Mesterskab
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Skovbo Skytteforening GPA 34.000 30.000 Mesterskab
86766 Flemming Eilgaard Holmegaard Skytteforening GPA 32.000 28.000 Mesterskab
94688 Marie Bjørn Københavns Amts Skyttelaug GPA 15.000 13.000 Mesterskab
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 25.000 22.000 Mesterskab
87205 Kent Minding Bellahøj Skytteforening GPA 36.000 32.000 Mesterskab
71195 Frode Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 9.000 8.000 Mesterskab
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 47.000 41.000 Mesterskab
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 42.000 37.000 Mesterskab
68370 Finn Pedersen Kreds Vest - Vesterbro Skf. GPA 64.000 56.000 Mesterskab
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 61.000 54.000 Mesterskab
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 30.000 26.000 Mesterskab
91843 Arne Kjærgaard RI 98 Skytteforening GPA 9.000 8.000 Mesterskab
70406 Christian Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 20.000 18.000 Mesterskab
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 57.000 50.000 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 54.000 47.000 Mesterskab
55525 Helge Lindegård Storstrømmens Skytteforening GPA 49.000 43.000 Mesterskab
96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 32.000 28.000 Mesterskab
70438 Torsten Detterberg Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 43.000 38.000 Mesterskab
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 43.000 38.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 36.000 32.000 Mesterskab
70534 Per Nygaard Jensen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 38.000 33.000 Mesterskab
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 44.000 39.000 Mesterskab
94445 Rune Høj Nielsen Vordingborg Skytteforening GPA 25.000 22.000 Mesterskab
92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening GPA 35.000 31.000 Mesterskab
70521 Poul S. Hansen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 7.000 6.000 Mesterskab
87158 Søren Haugaard Kristensen Københavns Amts Skyttelaug GPA 34.000 30.000 Mesterskab
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 37.000 32.000 Mesterskab

Til toppen