01000 15m pistolturnering 3. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 V2 239.0 239.0 Hovedskydning
11999 Jens Jensen Års Skytteforening 3 234.0 234.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 1 278.0 278.0 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 4 220.0 220.0 Hovedskydning
14295 Leif Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 V2 243.0 243.0 Hovedskydning
16943 Peter Bentsen Aalborg Skyttekreds 2 277.0 277.0 Hovedskydning
88234 Mikael Bo Hansen Aalborg Skyttekreds 4 244.0 244.0 Hovedskydning
16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening 1 282.0 282.0 Hovedskydning
16308 Palle H. Petersen St. Restrup Idrætsforening 2 270.0 270.0 Hovedskydning
85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening 2 254.0 254.0 Hovedskydning
11120 Karl Kr. Nielsen Hjørring Skytteforening 2 265.0 265.0 Hovedskydning
11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening V2 262.0 262.0 Hovedskydning
35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening 4 273.0 273.0 Hovedskydning
96546 Christina Kousholt Kristensen Hjallerup Skytteforening ÅK2 182.0 182.0 Hovedskydning
94232 Anders Jensen Hjallerup Skytteforening 4 245.0 245.0 Hovedskydning
15919 Jeppe Pilgaard Brix Hjallerup Skytteforening ÅK2 253.0 253.0 Hovedskydning
15744 Bente Pedersen Hjallerup Skytteforening ÅK1 248.0 248.0 Hovedskydning
14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds 2 273.0 273.0 Hovedskydning
14030 Klaus Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 271.0 271.0 Hovedskydning
16277 Tom Wendell Aalborg Skyttekreds 1 275.0 275.0 Hovedskydning
97306 Mikkel Trane Vester Hassing Skytteforening 3 256.0 256.0 Hovedskydning
83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening 2 273.0 273.0 Hovedskydning
18337 Flemming Steen Sloth Vester Hassing Skytteforening 1 282.0 282.0 Hovedskydning
15504 Anton Andersen Vester Hassing Skytteforening V2 230.0 230.0 Hovedskydning
102698 Ole Thorsager Års Skytteforening ÅK2 246.0 246.0 Hovedskydning
32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 288.0 288.0 Hovedskydning
95060 Lars Klausen Sindal Skyttekreds 4 248.0 248.0 Hovedskydning
102698 Ole Thorsager Farsø Skytteforening ÅK2 246.0 246.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 1 288.0 288.0 Hovedskydning
12397 Leif Ellegaard Nielsen Års Skytteforening V2 242.0 242.0 Hovedskydning
12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening V1 272.0 272.0 Hovedskydning
11185 CHRISTIAN SCHULTZ Hjørring Skytteforening V1 265.0 265.0 Hovedskydning
14571 Peter Rølby Nørresundby Skytteforening 2 269.0 269.0 Hovedskydning
14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening V2 220.0 220.0 Hovedskydning
15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening 2 276.0 276.0 Hovedskydning
14831 Dennis Sørensen Nørresundby Skytteforening ÅK2 282.0 282.0 Hovedskydning
15996 Benny Thomasen Nørresundby Skytteforening V2 224.0 224.0 Hovedskydning
15896 Jørn H. Sørensen Vester Hassing Skytteforening 3 251.0 251.0 Hovedskydning
13442 Flemming Hansen Aalborg Skyttekreds V2 247.0 247.0 Hovedskydning
14770 Jacob Klærke Aalborg Skyttekreds 3 247.0 247.0 Hovedskydning
14862 Bjørn Meldgaard Pedersen Aalborg Skyttekreds V2 233.0 233.0 Hovedskydning
16937 Peter Lund Jacobsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 271.0 271.0 Hovedskydning
16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds 1 276.0 276.0 Hovedskydning
104537 Jesper Munk Aalborg Skyttekreds ÅK2 251.0 251.0 Hovedskydning
10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds V1 260.0 260.0 Hovedskydning
10461 Peter Degn Frederikshavn Skyttekreds 2 269.0 269.0 Hovedskydning
12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening 2 270.0 270.0 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 263.0 263.0 Hovedskydning
12167 Kim Levisen Års Skytteforening 2 254.0 254.0 Hovedskydning
16229 Mikael Bruun Aalborg Skyttekreds 3 273.0 273.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening 3 266.0 266.0 Hovedskydning
10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 262.0 262.0 Hovedskydning
96456 Jørgen Gottschalck Frederikshavn Skyttekreds V2 195.0 195.0 Hovedskydning
11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening 2 276.0 276.0 Hovedskydning
71868 Torben Winther Års Skytteforening 3 261.0 261.0 Hovedskydning
82446 Aksel Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 272.0 272.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 280.0 280.0 Hovedskydning
15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening 4 247.0 247.0 Hovedskydning
15497 Brian H. Sørensen Vester Hassing Skytteforening 3 261.0 261.0 Hovedskydning
14780 Holger W. Sørensen Aalborg Skyttekreds 1 284.0 284.0 Hovedskydning
14322 Kenn Eskildsen Vadum Skytteforening af 1970 V1 267.0 267.0 Hovedskydning
15062 Thomas Thomsen Aalborg Skyttekreds 2 273.0 273.0 Hovedskydning
15094 Frank Thomsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 272.0 272.0 Hovedskydning
104356 Michael Christensen Nørresundby Skytteforening ÅK2 242.0 242.0 Hovedskydning
104535 Morten Jensen Aalborg Skyttekreds ÅK2 269.0 269.0 Hovedskydning
10613 Arne Emil Jensen Frederikshavn Skyttekreds V2 236.0 236.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 V2 248.0 248.0 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 V1 266.0 266.0 Hovedskydning
14754 Jens Ove Horsted Vadum Skytteforening af 1970 V1 275.0 275.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 237.0 237.0 Hovedskydning
16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening 1 271.0 271.0 Hovedskydning
10695 Mogens Sørensen Sindal Skyttekreds 3 263.0 263.0 Hovedskydning
10789 Alex Lauritsen Sindal Skyttekreds 3 270.0 270.0 Hovedskydning
13122 Kim Nielsen Nørresundby Skytteforening 2 272.0 272.0 Hovedskydning
90554 Lars Mathiasen Års Skytteforening ÅK2 266.0 266.0 Hovedskydning
84830 Lars C. Larsen Nørresundby Skytteforening 2 268.0 268.0 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds 1 275.0 275.0 Hovedskydning
15983 Carsten Ullerup Aalborg Skyttekreds 3 239.0 239.0 Hovedskydning
17239 Bjarne Nielsen Nørresundby Skytteforening V2 276.0 276.0 Hovedskydning
16424 Ole Jensen Aalborg Skyttekreds V1 254.0 254.0 Hovedskydning
16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds ÅK1 239.0 239.0 Hovedskydning
89659 Herluf Uboldo Montes Schütte Aalborg Skyttekreds ÅK2 233.0 233.0 Hovedskydning
91882 Torben Rasmussen Aalborg Skyttekreds ÅK2 247.0 247.0 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Nørresundby Skytteforening 1 273.0 273.0 Hovedskydning
104715 Anders Fink-Jensen Aalborg Skyttekreds ÅK2 227.0 227.0 Hovedskydning
11033 Per Ørbech Petersen Frederikshavn Skyttekreds V2 258.0 258.0 Hovedskydning
16046 Otto Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 262.0 262.0 Hovedskydning

Til toppen