Skjern pistol hulmosen (GrovRevolver) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GR 52.0 44.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GR 60.0 51.0 Hovedskydning
29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub GR 59.0 50.0 Hovedskydning
32333 Kurt Hansen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 29.0 25.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GR 30.0 25.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GR 52.0 44.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GR 31.0 26.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GR 34.0 29.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GR 45.0 38.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Faxe Skytteforening GR 45.0 38.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GR 51.0 43.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GR 27.0 23.0 Hovedskydning
44609 Jørgen Dam Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 18.0 15.0 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening GR 54.0 46.0 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GR 54.0 46.0 Hovedskydning
36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening GR 34.0 29.0 Hovedskydning
96255 Hans Christensen Sejs-Svejbæk Skytteforening GR 37.0 31.0 Hovedskydning
24166 Erik Rasmussen Højbjerg Skytteforening GR 26.0 22.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GR 54.0 46.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GR 59.0 50.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GR 59.0 50.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GR 28.0 24.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub GR 37.0 31.0 Hovedskydning
100881 Steen Petersen Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 8.0 7.0 Hovedskydning
34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening GR 37.0 31.0 Hovedskydning
17700 Svend Kolling Vejen/Skibelund Skf. GR 21.0 18.0 Hovedskydning
90528 Hans Jørgen Buhrkall Vejen/Skibelund Skf. GR 29.0 25.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GR 58.0 49.0 Hovedskydning
GR 34.0 29.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GR 27.0 23.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted GR 39.0 33.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GR 48.0 41.0 Hovedskydning
88612 Peter Stampe Jansen Ørnhøj Skytteforening GR 50.0 42.0 Hovedskydning
22549 Jan Benzon Sejs-Svejbæk Skytteforening GR 41.0 35.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GR 50.0 42.0 Hovedskydning
32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 54.0 46.0 Hovedskydning
95340 Lars Hansen Lind Skytteforening GR 17.0 14.0 Hovedskydning
95341 Jørgen Nielsen Lind Skytteforening GR 7.0 6.0 Hovedskydning
100952 Dean Kruse Nielsen Kolding Borgerlig Skydeselskab GR 28.0 24.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GR 44.0 37.0 Hovedskydning
100880 Vibeke K. Nielsen Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 12.0 10.0 Hovedskydning
34713 Per Jespersen Vejle Skytteforening GR 25.0 21.0 Hovedskydning
86747 Jonathan Kramer Schmidt Haderslev Skyttekreds GR 42.0 36.0 Hovedskydning
43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening GR 44.0 37.0 Hovedskydning
74646 Max Wabbel Aabenraa Skytteforening GR 15.0 13.0 Hovedskydning
44650 Gunner Lorentzen Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 17.0 14.0 Hovedskydning
44616 John Kuhlmeier Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 13.0 11.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GR 31.0 26.0 Hovedskydning
20592 Nils Karlsen Ølsted Skytteforening GR 20.0 17.0 Hovedskydning
32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 22.0 19.0 Hovedskydning
24020 Karsten Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GR 12.0 10.0 Hovedskydning
91438 Hans Jørgen Christensen Struer Skyttekreds, foreningen GR 26.0 22.0 Hovedskydning
GR 41.0 35.0 Hovedskydning
32690 Erik Pedersen Lind Skytteforening GR 12.0 10.0 Hovedskydning
21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds GR 31.0 26.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening GR 40.0 34.0 Hovedskydning
33877 Per Bøgegren Jensen Videbæk Skytteforening GR 42.0 36.0 Hovedskydning
32886 Benny Andersen Lind Skytteforening GR 48.0 41.0 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GR 54.0 46.0 Hovedskydning
19957 Preben Olsen Vejle Skytteforening GR 42.0 36.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GR 36.0 31.0 Hovedskydning
44684 Birger M. Pedersen Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 27.0 23.0 Hovedskydning
44667 Ellinor Lorentzen Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 18.0 15.0 Hovedskydning
20271 Thomas Jensen Østbirk Pistol Skytter GR 44.0 37.0 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GR 38.0 32.0 Hovedskydning
24158 Henrik Hauge Højbjerg Skytteforening GR 28.0 24.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GR 55.0 47.0 Hovedskydning
56747 Niels Jensen Faxe Skytteforening GR 25.0 21.0 Hovedskydning
19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening GR 58.0 49.0 Hovedskydning
92809 Kent Rasmussen Vejle Skytteforening GR 25.0 21.0 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GR 31.0 26.0 Hovedskydning
45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening GR 50.0 42.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GR 26.0 22.0 Hovedskydning

Til toppen