Skjern pistol hulmosen (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf. GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
GPA 25.0 22.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 28.0 24.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 37.0 32.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted GPA 25.0 22.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 31.0 27.0 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 24.0 21.0 Hovedskydning
90528 Hans Jørgen Buhrkall Vejen/Skibelund Skf. GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
20592 Nils Karlsen Ølsted Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 43.0 37.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 58.0 50.0 Hovedskydning
24166 Erik Rasmussen Højbjerg Skytteforening GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
93587 Søren Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 25.0 22.0 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 46.0 40.0 Hovedskydning
12636 John Olesen Hobro Egnens Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 54.0 47.0 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 51.0 44.0 Hovedskydning
29712 John Andresen Struer Skyttekreds, foreningen GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 50.0 43.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 66.0 57.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 58.0 50.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 58.0 50.0 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 54.0 47.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 52.0 45.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 56.0 48.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
89736 Jannik Korup Ølsted Skytteforening GPA 39.0 34.0 Hovedskydning
71379 Bjarke Rosenborg Winther Kjøbenhavns Skytteforening GPA 18.0 16.0 Hovedskydning
44650 Gunner Lorentzen Kolding-Bramdrup Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 57.0 49.0 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 16.0 14.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 38.0 33.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds, foreningen GPA 50.0 43.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds, foreningen GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
44609 Jørgen Dam Kolding-Bramdrup Skytteforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
GPA 47.0 41.0 Hovedskydning
100967 Frank Clavilla Struer Skyttekreds, foreningen GPA 31.0 27.0 Hovedskydning
42007 Kristian Børnsen Kolding-Bramdrup Skytteforening GPA 39.0 34.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 37.0 32.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 48.0 41.0 Hovedskydning
45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 47.0 41.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 43.0 37.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 29.0 25.0 Hovedskydning
32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 55.0 47.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 52.0 45.0 Hovedskydning
24158 Henrik Hauge Højbjerg Skytteforening GPA 17.0 15.0 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening GPA 7.0 6.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds GPA 39.0 34.0 Hovedskydning

Til toppen