Landsdelsstævne sommer 2012 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 3 191.000 191.000 Mesterskab
87295 Leif Møller Nielsen Holstebro Skytteforening V2 157.000 157.000 Hovedskydning
87295 Leif Møller Nielsen Holstebro Skytteforening V2 161.000 161.000 Mesterskab
90576 Poul Petersen Holstebro Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Mesterskab
90576 Poul Petersen Holstebro Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
104690 Sofie Sørensen Lemvig Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
104690 Sofie Sørensen Lemvig Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Holstebro Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Holstebro Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
94438 Knud Erik Jensen Mejrup Skytteforening V1 188.000 188.000 Mesterskab
94438 Knud Erik Jensen Mejrup Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
35938 Jeanette Trillingsgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
35938 Jeanette Trillingsgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
30200 Jeppe Almind Holstebro Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
30200 Jeppe Almind Holstebro Skytteforening UNG 184.000 184.000 Mesterskab
98945 Camilla Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
98945 Camilla Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 182.000 182.000 Hovedskydning
105054 Mathias Damgård Petersen Holstebro Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
105054 Mathias Damgård Petersen Holstebro Skytteforening J2 183.000 183.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
36188 Kristian Hansen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
36188 Kristian Hansen Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
30952 Bent Kruse Trehøje Skytteforening 3 181.000 181.000 Mesterskab
30952 Bent Kruse Trehøje Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
106665 Sebastian Borggaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
106665 Sebastian Borggaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104695 Sebastian Kristensen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
29405 Børge Andersen Lemvig Skytteforening V1 187.000 187.000 Hovedskydning
104695 Sebastian Kristensen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
29507 Morten V. Smedegaard Struer Skyttekreds J1 186.000 186.000 Mesterskab
29507 Morten V. Smedegaard Struer Skyttekreds J1 194.000 194.000 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
98930 Klaus Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
98930 Klaus Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 161.000 161.000 Mesterskab
J1 198.000 198.000 Hovedskydning
J1 199.000 199.000 Mesterskab
84327 Stine Bloch Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 199.000 199.000 Mesterskab
84327 Stine Bloch Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
29286 Niels Ingvad Gregersen Lemvig Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
29286 Niels Ingvad Gregersen Lemvig Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
88031 Danni Ahlers Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 181.000 181.000 Mesterskab
88031 Danni Ahlers Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 178.000 178.000 Hovedskydning
29268 Peter Arp-Jensen Lemvig Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
106493 Niclas Kloch Skelkjær Ulfborg Bys Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
106493 Niclas Kloch Skelkjær Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening V1 191.000 191.000 Mesterskab
30258 Gert Østergård Holstebro Politis's Idrætsforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
30258 Gert Østergård Holstebro Politis's Idrætsforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
94684 Nikolaj Madum Bertelsen Holstebro Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
94684 Nikolaj Madum Bertelsen Holstebro Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
84129 Bjarke Hestbæk Struer Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
84129 Bjarke Hestbæk Struer Skyttekreds J2 185.000 185.000 Mesterskab

Til toppen