01000 15m pistolturnering 4. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14295 Leif Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 V2 255.0 255.0 Hovedskydning
15660 Svend Nielsen Hjallerup Skytteforening 4 260.0 260.0 Hovedskydning
16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening 1 270.0 270.0 Hovedskydning
10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 275.0 275.0 Hovedskydning
11120 Karl Kr. Nielsen Hjørring Skytteforening 2 281.0 281.0 Hovedskydning
82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening V2 201.0 201.0 Hovedskydning
16551 Steen Hedegaard Aalborg Skyttekreds V2 224.0 224.0 Hovedskydning
96546 Christina Kousholt Kristensen Hjallerup Skytteforening ÅK2 174.0 174.0 Hovedskydning
83585 Jonas Klitgaard Hjørring Skytteforening UNG 259.0 259.0 Hovedskydning
12167 Kim Levisen Års Skytteforening 2 274.0 274.0 Hovedskydning
14770 Jacob Klærke Aalborg Skyttekreds 3 251.0 251.0 Hovedskydning
13442 Flemming Hansen Aalborg Skyttekreds V2 256.0 256.0 Hovedskydning
15896 Jørn H. Sørensen Vester Hassing Skytteforening 3 262.0 262.0 Hovedskydning
90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening V2 237.0 237.0 Hovedskydning
12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening V1 272.0 272.0 Hovedskydning
17065 Kim Aagaard Aalborg Skyttekreds V2 267.0 267.0 Hovedskydning
12397 Leif Ellegaard Nielsen Års Skytteforening V2 255.0 255.0 Hovedskydning
102698 Ole Thorsager Farsø Skytteforening ÅK2 260.0 260.0 Hovedskydning
102698 Ole Thorsager Års Skytteforening ÅK2 260.0 260.0 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 1 260.0 260.0 Hovedskydning
88234 Mikael Bo Hansen Aalborg Skyttekreds 4 255.0 255.0 Hovedskydning
85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening 2 262.0 262.0 Hovedskydning
14147 Thomas Bøgh Johansen Vadum Skytteforening af 1970 4 276.0 276.0 Hovedskydning
14030 Klaus Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 261.0 261.0 Hovedskydning
104229 Rikke Kortegaard Nørresundby Skytteforening ÅK2 231.0 231.0 Hovedskydning
18337 Flemming Steen Sloth Vester Hassing Skytteforening 1 280.0 280.0 Hovedskydning
11056 Morten Rasmussen Hjørring Skytteforening 1 275.0 275.0 Hovedskydning
15504 Anton Andersen Vester Hassing Skytteforening V2 242.0 242.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening ÅK1 260.0 260.0 Hovedskydning
103321 Knud Mårup Andersen Hjørring Skytteforening 4 236.0 236.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 268.0 268.0 Hovedskydning
16943 Peter Bentsen Aalborg Skyttekreds 2 278.0 278.0 Hovedskydning
71868 Torben Winther Års Skytteforening 3 270.0 270.0 Hovedskydning
11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening V2 278.0 278.0 Hovedskydning
35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening 2 269.0 269.0 Hovedskydning
99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening 3 187.0 187.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 280.0 280.0 Hovedskydning
17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening 4 251.0 251.0 Hovedskydning
94232 Anders Jensen Hjallerup Skytteforening 4 221.0 221.0 Hovedskydning
15919 Jeppe Pilgaard Brix Hjallerup Skytteforening ÅK2 252.0 252.0 Hovedskydning
15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening 4 250.0 250.0 Hovedskydning
15497 Brian H. Sørensen Vester Hassing Skytteforening 2 268.0 268.0 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 V1 266.0 266.0 Hovedskydning
15751 Allan Christensen Hjallerup Skytteforening 1 278.0 278.0 Hovedskydning
15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening 2 269.0 269.0 Hovedskydning
14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds 2 273.0 273.0 Hovedskydning
15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening 2 278.0 278.0 Hovedskydning
11033 Per Ørbech Petersen Frederikshavn Skyttekreds V2 256.0 256.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 V2 242.0 242.0 Hovedskydning
16277 Tom Wendell Aalborg Skyttekreds 1 273.0 273.0 Hovedskydning
14754 Jens Ove Horsted Vadum Skytteforening af 1970 V1 260.0 260.0 Hovedskydning
97306 Mikkel Trane Vester Hassing Skytteforening 3 257.0 257.0 Hovedskydning
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening V1 257.0 257.0 Hovedskydning
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 V2 258.0 258.0 Hovedskydning
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 3 258.0 258.0 Hovedskydning
90554 Lars Mathiasen Års Skytteforening ÅK2 280.0 280.0 Hovedskydning
15094 Frank Thomsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 261.0 261.0 Hovedskydning
16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds ÅK1 275.0 275.0 Hovedskydning
14427 Dan Poulsen Vadum Skytteforening af 1970 2 259.0 259.0 Hovedskydning
11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening V1 274.0 274.0 Hovedskydning
16666 Leif Jakobsen Aalborg Skyttekreds V1 241.0 241.0 Hovedskydning
16046 Otto Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 262.0 262.0 Hovedskydning
14862 Bjørn Meldgaard Pedersen Aalborg Skyttekreds V2 230.0 230.0 Hovedskydning
10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds V1 269.0 269.0 Hovedskydning
82446 Aksel Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 279.0 279.0 Hovedskydning
13122 Kim Nielsen Nørresundby Skytteforening 2 273.0 273.0 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Nørresundby Skytteforening 1 274.0 274.0 Hovedskydning
15062 Thomas Thomsen Aalborg Skyttekreds 2 271.0 271.0 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 261.0 261.0 Hovedskydning
15719 Jens Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening 3 263.0 263.0 Hovedskydning
16229 Mikael Bruun Aalborg Skyttekreds 3 274.0 274.0 Hovedskydning
14322 Kenn Eskildsen Vadum Skytteforening af 1970 V1 260.0 260.0 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 262.0 262.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 1 277.0 277.0 Hovedskydning
32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 284.0 284.0 Hovedskydning
104537 Jesper Munk Aalborg Skyttekreds ÅK2 253.0 253.0 Hovedskydning
104535 Morten Jensen Aalborg Skyttekreds ÅK2 251.0 251.0 Hovedskydning
104471 Gert Loch Aalborg Skyttekreds ÅK2 254.0 254.0 Hovedskydning
15996 Benny Thomasen Nørresundby Skytteforening V2 244.0 244.0 Hovedskydning
14571 Peter Rølby Nørresundby Skytteforening 2 276.0 276.0 Hovedskydning
14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening V2 234.0 234.0 Hovedskydning
95060 Lars Klausen Sindal Skyttekreds 4 254.0 254.0 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 4 210.0 210.0 Hovedskydning
11999 Jens Jensen Års Skytteforening 3 250.0 250.0 Hovedskydning
15796 Peter Simonsen Vester Hassing Skytteforening ÅK1 263.0 263.0 Hovedskydning
16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds ÅK1 270.0 270.0 Hovedskydning
89659 Herluf Uboldo Montes Schütte Aalborg Skyttekreds ÅK2 230.0 230.0 Hovedskydning
97723 Peer Frost Olesen Vester Hassing Skytteforening V1 266.0 266.0 Hovedskydning
84830 Lars C. Larsen Nørresundby Skytteforening 2 275.0 275.0 Hovedskydning
10789 Alex Lauritsen Sindal Skyttekreds 3 262.0 262.0 Hovedskydning
10695 Mogens Sørensen Sindal Skyttekreds 3 269.0 269.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 248.0 248.0 Hovedskydning
16424 Ole Jensen Aalborg Skyttekreds V1 264.0 264.0 Hovedskydning
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening 2 275.0 275.0 Hovedskydning
15650 Troels Nielsen Hjallerup Skytteforening 4 227.0 227.0 Hovedskydning
91882 Torben Rasmussen Aalborg Skyttekreds ÅK2 245.0 245.0 Hovedskydning

Til toppen