15 m turnering DGI Midtjylland skydning 2014-2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
98868 Rene Mathiasen Them Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds V3 184.000 184.000 Hovedskydning
27898 Laurits Jensen Skive skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 2 185.000 185.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling V2 192.000 192.000 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
22403 Magnus Bøgely Viborg Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
21759 Ann Klode Them Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
106810 Christian Blaabjerg Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
102136 Jens Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling J2 199.000 199.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
113126 Simon Toft Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
113589 Anna Brasen Roslev Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
113133 Alex-Sander Piil Christensen Gjern Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
83116 Hans Christian Eskildsen Haderup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
94142 Mads Christensen Them Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
113127 Rasmus Toft Kjellerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
28099 Benny Mortensen DFB Skive V2 192.000 192.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
91114 Marco Damtoft Heimose Thomsen Haderup Skytteforening ÅK3 199.000 199.000 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
110359 Søren Jerne Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 166.000 166.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 1 186.000 186.000 Hovedskydning
110429 Hanne Brasen Roslev Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
114063 Niklas Degn Poulsen Kjellerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
19425 Lena T. Pedersen Viborg Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
118003 Katrine Jessen Kjellerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
77504 Henrik Buskbjerg Aulum Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
97326 Mads Andersen Roslev Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
108036 Palle Gytkjær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
85813 Rasmus Nielsen Ulbjerg Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
117819 Kasper Handberg Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
98916 Valdemar Jensen Arnborg Idrætsforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
98950 William Jensen Arnborg Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106463 Kasper Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
103967 Kasper Larsen Kjellerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Roslev Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
91277 Simone Berg Viborg Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
94778 Mihriann Vester Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
117855 Alexander Baungaard Viborg Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
98874 Lasse Jensen Haderup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
27601 Niels Lund Haderup Skytteforening 3 166.000 166.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
118094 Simon Poulsen Fjends Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Roslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
118238 Mikkel Stenbye Karup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro V3 188.000 188.000 Hovedskydning
21876 Johanne Kjær Them Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Aulum Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
73757 Niels H. Lindberg Kjellerup Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
101432 Allan Hjerresen Kjellerup Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116552 Arne Rottwitt Skals Skytteforening BK4 156.000 156.000 Hovedskydning
116553 Lasse Wester Skals Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
116990 Oliver Hansen Skals Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
117031 Mads Rost Christensen Skals Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
33494 Morten Smedegaard Pedersen Viborg Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
81134 Søren Saaby Arnborg Idrætsforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
109625 Malthe Ottesen Arnborg Idrætsforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
109635 Marius Frandsen Arnborg Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
115633 Katrine Kolster Arnborg Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
118433 Andreas Chernookov Arnborg Idrætsforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
31823 Torben L. Faaborg-Hansen Gjellerup Sdr. S G & I 3 177.000 177.000 Hovedskydning
32042 Per Seerup Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
82863 Nichlas Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I J2 194.000 194.000 Hovedskydning
86960 Michael Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 188.000 188.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J1 197.000 197.000 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102381 Magnus Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
116110 Sebastian B. Jørgensen Gjellerup Sdr. S G & I BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
118251 Oliver Bremer Munk Gjellerup Sdr. S G & I BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Aulum Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
30627 Frede Poulsen Aulum Skytteforening V3 195.000 195.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
134405 Kathrine Mæng Aulum Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
107532 Lukas Thisgaard Olesen Aulum Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
107533 Emma Taulborg Aulum Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118123 Max Klausen Thomsen Aulum Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
118126 Anton R. Vestergaard Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
118131 Jeppe Risum Aulum Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118133 Bjarne Jensen Aulum Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
118135 Jonas Skøtt Dam Aulum Skytteforening UNG 160.000 160.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening UNG 178.000 178.000 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
101131 Aleksander Andreasen Viborg Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
105514 Jens Thøger Thomsen Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
106355 Oliver Mathiasen Viborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
107457 Mathias Boll Viborg Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
111651 Oliver Vindelev Vammen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113113 Benjamin Mortensen Viborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
115233 Oliver Hermann Viborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
116733 Christian Brøcher Viborg Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
116879 Valdemar K. Espersen Viborg Skytteforening J2 172.000 172.000 Hovedskydning
117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117860 Magnus Bjørn Nielsen Viborg Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
117861 Rasmus Jensen Viborg Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
117862 Lasse Kærgaard Willumsen Viborg Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
117984 Rebecca Alexis Viborg Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
117988 Victor Muhr Viborg Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
117990 Rune P. Jensen Viborg Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
118518 Adam Liebach Viborg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
21812 Søren Brønd Them Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
87902 Oliver B. Kjær Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109307 Maria Ditlevsen Them Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
18574 Thomas Kaihøj Gjern Skyttekreds ÅK3 171.000 171.000 Hovedskydning
18591 Ole H. Andersen Gjern Skyttekreds V3 182.000 182.000 Hovedskydning
22174 Torben Hansen Gjern Skyttekreds V3 165.000 165.000 Hovedskydning
22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds V3 170.000 170.000 Hovedskydning
24133 Martin Andersen Gjern Skyttekreds ÅK3 173.000 173.000 Hovedskydning
102970 Juliane Petersen Gjern Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
105382 Kasper Skyt Jensen Gjern Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
107807 Morten G. Storgaard Gjern Skyttekreds ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
107811 Sebastian Mortensen Gjern Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
108040 Laura Nielsen Gjern Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
109611 Jasmine Vestergaard Gjern Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
113143 Ivan Laursen Gjern Skyttekreds ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
113145 Morten Steen Møller Gjern Skyttekreds ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
113431 Valdemar Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
114683 Christoffer Sørensen Gjern Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118442 William M. Hagemann Gjern Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
118445 Carsten Gulev Gjern Skyttekreds 3 136.000 136.000 Hovedskydning
118449 Asger Finsrud Gjern Skyttekreds BK4 157.000 157.000 Hovedskydning
118452 Gustav Aabo Eriksen Gjern Skyttekreds BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
118630 Frederik B. Vestergaard Gjern Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
18712 Henrik Vestergaard Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
18737 Michael Vestergaard Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
117820 Johannes Bøgh Blumensaat Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
117821 Sebastian Kjær Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
117824 Sarah Paulsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
19161 Per S. Jensen Ulbjerg Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
103490 Søren Emil Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
115921 Kasper Thybo Gadegaard Ulbjerg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117663 Morten Jensen Ulbjerg Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
117664 Mads Winther Ulbjerg Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Kjellerup Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
102380 Hanne Henckel Skive skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
117391 Jacob Bilstrup Skive skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
102884 Marica Clausen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
116019 Nicolai W. Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
116634 Oliver Balthzersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
116718 Mads B. Bach Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro V1 196.000 196.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
98425 Inge Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro V3 187.000 187.000 Hovedskydning
99544 Rebecca Kjeldbjerg Aagaard Kjellerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104008 Simon Kjellerup Nielsen Kjellerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106427 Anja Savic Kjellerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro V3 190.000 190.000 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening ÅK3 197.000 197.000 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113721 Lukas Frey Elkjær Kjellerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
114398 Malte Boye Kjellerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
118004 Kristian Jessen Kjellerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
117455 Magnus Højgaard Skals Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
118095 Frederik Danielsen Fjends Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
32444 Jørgen Jensen Tjørring IF Skytteafdeling V3 187.000 187.000 Hovedskydning
32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
87577 Joachim Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling J2 197.000 197.000 Hovedskydning
97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102387 Finn Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling V3 169.000 169.000 Hovedskydning
104819 Gert Pinnerup Jensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109749 Bertel Langhoff Tjørring IF Skytteafdeling V3 167.000 167.000 Hovedskydning
111088 Preben Andersen Tjørring IF Skytteafdeling V3 190.000 190.000 Hovedskydning
111197 Ole Andersen Tjørring IF Skytteafdeling V3 187.000 187.000 Hovedskydning
117628 Ejgil Rasmussen Tjørring IF Skytteafdeling V3 171.000 171.000 Hovedskydning
12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
90203 Ryan Dreier Møldrup Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
102741 Andreas Kristensen Møldrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
107549 Tenna Eicke Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112953 Trine Eicke Møldrup Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114575 Jannik Larsen Møldrup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
117841 Frede Larsen Lillelund Møldrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
117999 Ida L. Kristensen Møldrup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
97122 Arnild Jensen Roslev Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
100410 Rene Frøik Roslev Skytteforening ÅK3 174.000 174.000 Hovedskydning
107845 Mathias Høgh Würtz Roslev Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
107846 Simon Brogaard Jørgensen Roslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Roslev Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
107850 Erik Søgård Hansen Roslev Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
107968 John A. Stæckmann Roslev Skytteforening V3 178.000 178.000 Hovedskydning
111274 Jakob S. Saugstrup Roslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
111612 Thor V. Holm-Hansen Roslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
113588 Laurits Kjærby Thomassen Roslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
118734 Lukas Rosenkrans Roslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
118736 Glen Høgsbjerg Christensen Roslev Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
116694 Tobias Dahl Hem Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
116696 Janus Hillersborg Hem Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
117278 Emil Madsen Hem Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
18963 André Madsen Haderup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
29809 Peter Bay Haderup Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
113149 Tobias Lund Haderup Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
115920 Anna Volsing Haderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
118103 Bertil Risgaard Jensen Haderup Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
118107 Ida Sandgaard Haderup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
118768 Magnus Bruun Haderup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
118770 Lærke Søndergaard Haderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
27359 Knud Erik Rusbjerg DFB Skive V3 186.000 186.000 Hovedskydning
27376 Jan Henriksen DFB Skive ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
27860 Mogens Bro DFB Skive V1 197.000 197.000 Hovedskydning
28016 Harald Paakjær DFB Skive V3 189.000 189.000 Hovedskydning
28023 Hans Gade DFB Skive V1 197.000 197.000 Hovedskydning
75545 Leif Mosegaard DFB Skive V3 184.000 184.000 Hovedskydning
87751 Flemming Voss DFB Skive V2 192.000 192.000 Hovedskydning
103186 Niels Kjær DFB Skive V2 191.000 191.000 Hovedskydning
103189 Peter Chr. Graversen DFB Skive V3 175.000 175.000 Hovedskydning
103194 Egon Pedersen DFB Skive V3 185.000 185.000 Hovedskydning
103200 Tage Lindberg DFB Skive V3 188.000 188.000 Hovedskydning
104975 Else Marie Lund DFB Skive ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
104977 Julie Kjær DFB Skive BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
104979 Inger Lise Pedersen DFB Skive ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
107822 Knud Nilsen DFB Skive V3 185.000 185.000 Hovedskydning
107827 Ove Dahl DFB Skive V2 184.000 184.000 Hovedskydning
111255 John Kristiansen DFB Skive V2 189.000 189.000 Hovedskydning
115287 Jane Bergstrøm Wils DFB Skive ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
115292 Ella Graugaard DFB Skive V1 192.000 192.000 Hovedskydning
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro V3 183.000 183.000 Hovedskydning
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro V3 192.000 192.000 Hovedskydning
107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro V3 178.000 178.000 Hovedskydning
113403 Finn Poulsen Skyttekreds Bjerringbro V3 187.000 187.000 Hovedskydning
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro V3 170.000 170.000 Hovedskydning
118492 Vincent Povlsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
118496 Tobias Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
118666 Silas Nyrup Franks Skyttekreds Bjerringbro BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
31155 Jan V. Mortensen Karup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
107338 Oliver E. Thomsen Karup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Karup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
114406 Johanne Boye Kjellerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
19749 Erik Fisker Viborg Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
31062 Matias Faurbye Pedersen Viborg Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 3 183.000 183.000 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
118517 Mathias Riis Nielsen Viborg Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
134406 Niklas Schumacher Karup Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 2 180.000 180.000 Hovedskydning
24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds V3 184.000 184.000 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Karup Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
113101 Julie Korsgaard Ulbjerg Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Roslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
108541 Casper Hansen Viborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
94136 Stine Beltoft Ulbjerg Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 153.000 153.000 Hovedskydning
106464 Christian Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro J2 197.000 197.000 Hovedskydning
107536 Alexander Nielsen Aulum Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening V3 195.000 195.000 Hovedskydning
117445 Kasper Utuak Feiring Karup Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117863 Elisabeth Alexis Viborg Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
31360 Benjamin Bøndergård Aulum Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
116894 Alexander Appel Kjellerup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
117859 Christian Kvist Viborg Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling V2 190.000 190.000 Hovedskydning
18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds V1 189.000 189.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
108038 Dan Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112754 Emil Vidbjørg Skals Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
115154 Frits Stephansen Skals Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
116828 Philip K. Nørris Skals Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
116988 Cecilie Krathmand Rost Skals Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
116989 Lucas Hansen Skals Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
112614 Melanie Husted Thøgersen Skive skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Aulum Skytteforening 1 198.000 198.000 Hovedskydning
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
108715 Andreas Jensen Haderup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
111697 Cebina Nielsen Aulum Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
109626 Johan Ottesen Arnborg Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
109630 Adrian Olsen Arnborg Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109631 Lars Olsen Arnborg Idrætsforening ÅK3 177.000 177.000 Hovedskydning
109634 Mathilde Kristensen Arnborg Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113163 Tobias Kolster Arnborg Idrætsforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118252 Vitus Binderup Damm Gjellerup Sdr. S G & I BK4 161.000 161.000 Hovedskydning
118253 Lukas Voer Laursen Gjellerup Sdr. S G & I BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
31365 Anni Bøndergaard Aulum Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
72491 Steffan Taulborg Aulum Skytteforening UNG 169.000 169.000 Hovedskydning
94692 Malte Kiel Aulum Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
115408 Markus Martin Jensen Aulum Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
118121 Mathias Kristensen Aulum Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
118122 David Klausen Thomsen Aulum Skytteforening BK4 155.000 155.000 Hovedskydning
118124 Mathias Sveigaard Lauridsen Aulum Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
118125 Markus Phillip Lindenstrøm Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
118129 Casper Kolling Aulum Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118130 Nicklas Kolling Aulum Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
118132 Gudrun Jensen Aulum Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
118455 Mikael Kolling Aulum Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
19458 Henriette Lassen Viborg Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
29106 Camilla Sofie Bårup Nielsen Viborg Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
93394 Mathias Vejling Bak Viborg Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
106627 Kasper Riis Viborg Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107066 Patrick Kærsgaard Viborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Karup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
108047 Mikael Buhl Carstensen Viborg Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
108540 Christian Hansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108630 Jan Smidt Viborg Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
108631 Louise Smidt Viborg Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
111648 Kristian Kastaniegaard Viborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
111650 Esben Ring Mølgaard Viborg Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113115 Caroline Wirenfeldt Viborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Viborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
113822 Lærke Nielsen Ulbjerg Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
115927 Henrik Christensen Viborg Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
116727 Jakob N. L. Sutton Viborg Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
117857 William Früh Viborg Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
117864 Tobias Broe Højris Christensen Viborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117985 Bettina Nielsen Viborg Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
118376 Jakob Dannerfjord Viborg Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
22546 Jan Mikkelsen Them Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
83351 Alexander B. Kjær Them Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
87683 Mikkel K. Jensen Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
94582 Jonas V. Christensen Them Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
103621 Tobias Stenvang Hansen Them Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
113234 Frederikke Spotag Jacobsen Them Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
114470 Natasja Engedal Lauridsen Them Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
114472 Patrik Skovborg Vilhelmsen Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
18627 Hejne Kristensen Gjern Skyttekreds 3 164.000 164.000 Hovedskydning
98421 Alexander Jacobsen Gjern Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108039 Cecilie Nielsen Gjern Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108714 Mads H. Jakobsen Gjern Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
109610 Thorbjørn Vestergaard Gjern Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
110214 Silas Dupont Rundholm Gjern Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
113140 Peter Hindborg Pedersen Gjern Skyttekreds J2 176.000 176.000 Hovedskydning
113144 Kasper Møller Gjern Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
113430 Tim Thuesen Gjern Skyttekreds BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
118440 Nicklas Rubin Gjern Skyttekreds BK4 163.000 163.000 Hovedskydning
118441 Nicklas H. Andersen Gjern Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
118443 Peter M. Hagemann Gjern Skyttekreds ÅK3 169.000 169.000 Hovedskydning
118444 Esben Møller Gjern Skyttekreds 3 145.000 145.000 Hovedskydning
118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
118448 Mads M. Petersen Gjern Skyttekreds BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
118454 Erik Kristensen Gjern Skyttekreds ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
118627 Lars Sørensen Gjern Skyttekreds ÅK3 166.000 166.000 Hovedskydning
118628 Jeppe Astrup Sørensen Gjern Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
118727 Jacob Hvid Christensen Gjern Skyttekreds BK4 161.000 161.000 Hovedskydning
118728 Erik Hvid Christensen Gjern Skyttekreds BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
118729 Mikkel Enevoldsen Gjern Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
115165 Anne Sofie K. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
116878 Malthe Lund Ishøj Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
117822 Nikolai Kjær Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK3 170.000 170.000 Hovedskydning
118611 Mikkel Neubert Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
98032 Mads Fuglsang Lyngsø Ulbjerg Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
109047 Kasper Andersen Ulbjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112296 Sebastian Højgård Ulbjerg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117662 Emil Rasmussen Ulbjerg Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
27322 Sonja Jørgensen Skive skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
27826 Per Bendt Madsen DFB Skive ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106276 Jan Møller Skive skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
115324 Annika Kaastrup Kozma Skive skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
115613 Lars Bjørn Thøgersen Skive skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
118725 Mathilde Jørgensen Skive skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
97936 Irene Nøhr Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
113949 Mads V. Tofting Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
18937 Hans Peter Hørdum Skyttekreds Bjerringbro ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
22067 Martin Andersen Kjellerup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
56031 Gert Hansen Kjellerup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
93421 Mathias A Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 167.000 167.000 Hovedskydning
97535 Sofia Savic Kjellerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111749 Jon Bock Kjellerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
113122 Sebastian Bjerre Tørring Kjellerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
113125 Bjarke Hansen Kjellerup Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
117635 Jeppe Brix Vindum Kjellerup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
116554 Mathilde Svendsen Skals Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
117453 Mads S. Kristensen Skals Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
117659 Emilie Skov Skals Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
107872 Lucas Meissner Fjends Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
32297 Leif Seiersen Tjørring IF Skytteafdeling V2 191.000 191.000 Hovedskydning
32911 Anna Lise Christensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling V3 172.000 172.000 Hovedskydning
102326 Niels Korshøj Tjørring IF Skytteafdeling V2 188.000 188.000 Hovedskydning
102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling V3 181.000 181.000 Hovedskydning
102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling V3 187.000 187.000 Hovedskydning
102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling V3 186.000 186.000 Hovedskydning
102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling V3 185.000 185.000 Hovedskydning
103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling V3 174.000 174.000 Hovedskydning
103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling V3 183.000 183.000 Hovedskydning
104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling V3 187.000 187.000 Hovedskydning
104820 Albert Pinnerup Andersen Tjørring IF Skytteafdeling BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling V3 183.000 183.000 Hovedskydning
118017 Simone Lund Tjørring IF Skytteafdeling J2 187.000 187.000 Hovedskydning
12279 Arne J. Andersen Møldrup Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
107254 René Iversen Andersen Møldrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113823 Svend Møller Møldrup Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
115960 Jacob Øster Møldrup Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
117842 Linnea Berg Hviid Møldrup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
97330 Svend Schrøder Roslev Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
98194 Mads Lund Roslev Skytteforening ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
107844 Jakob Holmfred Roslev Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
118619 Vivi Bossow Torp Roslev Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
118620 Rebecca Dyring Rønberg Roslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
118621 Marie Axel Nielsen Roslev Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
118732 Magnus Brasen Roslev Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
27765 Tom D. Søgård Hem Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V3 193.000 193.000 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
115021 Mikkel Plovmand Christensen Hem Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
117277 Jonas Pedersen Hem Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
98424 Torben Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro V2 194.000 194.000 Hovedskydning
29792 Susanne Jensen Haderup Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
92862 Caroline Peeters Haderup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107718 Matilde S Christiansen Haderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
112907 Sebastian Handberg Welander Haderup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
118104 Gitte Risgaard Jensen Haderup Skytteforening ÅK3 172.000 172.000 Hovedskydning
118106 Jakob Sandgaard Haderup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
118108 Mathias Handberg Welander Haderup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
118769 Kamilla Dalsgaard Haderup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
27518 Knud Søndergård DFB Skive V3 190.000 190.000 Hovedskydning
27532 Jens Hansen DFB Skive V3 189.000 189.000 Hovedskydning
27961 Johnny Aagaard DFB Skive V2 194.000 194.000 Hovedskydning
78467 Claus Hvid DFB Skive V2 192.000 192.000 Hovedskydning
83365 Kurt B. Christensen DFB Skive V3 194.000 194.000 Hovedskydning
87741 Jørgen Jeppesen DFB Skive V2 195.000 195.000 Hovedskydning
103187 Ejvind Jakobsen DFB Skive V2 187.000 187.000 Hovedskydning
103191 Jan R. Christensen DFB Skive ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
104973 Knud Lang DFB Skive V3 189.000 189.000 Hovedskydning
104980 Edsholt Lund DFB Skive V2 196.000 196.000 Hovedskydning
104983 Birgitte Kjær DFB Skive ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
107821 Helmer Hagensen DFB Skive V3 182.000 182.000 Hovedskydning
107824 Ivan Sørensen DFB Skive V2 187.000 187.000 Hovedskydning
107826 Anna Marie Dahl DFB Skive V3 186.000 186.000 Hovedskydning
115414 Kurt Graugaard DFB Skive V2 193.000 193.000 Hovedskydning
117788 Peter Bo Hansen DFB Skive V3 197.000 197.000 Hovedskydning
118028 Harald Pedersen DFB Skive V3 188.000 188.000 Hovedskydning
106462 Michael Jacobsen Skyttekreds Bjerringbro ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108025 Tina Bruun Jakobsen Skyttekreds Bjerringbro ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
118494 Leon Povlsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
118499 Mike Madsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113152 Deng Akec Deng Karup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
114455 Christian Pedersen Karup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117447 Lukas Falk Pedersen Karup Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
118237 Frederik K. Christensen Karup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen