Puljeskydning 15 m gevær og luftgevær A omg. (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
48853 Margrethe Ramhøj Schrøder Kullerup/Refsvindinge If. V2 194.0 194.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening V2 183.0 183.0 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds V1 199.0 199.0 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
45479 Gerhard Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 183.0 183.0 Hovedskydning
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
45343 Gunda Lauritsen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 182.0 182.0 Hovedskydning
47822 Peter Hansen Assens Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
100406 Karin Kraft Horne Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening UNG 195.0 195.0 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 3 164.0 164.0 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
84985 Mikkel Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 J1 198.0 198.0 Hovedskydning
46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
106534 Michael Kløjgaard Trolle Bullerup Skyttekreds 3 184.0 184.0 Hovedskydning
116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening ÅK3 162.0 162.0 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
93481 Anna Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening V3 188.0 188.0 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
50629 Tommy Nielsen Hindsholm Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening UNG 176.0 176.0 Hovedskydning
48236 Erik Tolderlund Faaborg Skytteforening V3 186.0 186.0 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening 1 195.0 195.0 Hovedskydning
94618 Magnus Skjærbæk Kristensen Faaborg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
95430 Lasse Skovlund Kristensen Faaborg Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
45456 Karl Aage Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 183.0 183.0 Hovedskydning
52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Særslev Skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
115638 Susan Hansen Tommerup Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
117318 Joakim Steffensen Otterup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I V1 190.0 190.0 Hovedskydning
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 187.0 187.0 Hovedskydning
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
47682 Bent Hansen Sdr. Broby Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
117932 Rasmus Nykjær Vædeled Roed Vissenbjerg Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
107177 Maigen Madsen Tommerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
92669 Louise Faurskov Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK1 191.0 191.0 Hovedskydning
45439 Lona Steenbjerg Hesselager Fore. Sportsklubber V2 194.0 194.0 Hovedskydning
48917 Egon Schrøder Kullerup/Refsvindinge If. V3 190.0 190.0 Hovedskydning
47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds V2 193.0 193.0 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. V2 189.0 189.0 Hovedskydning
46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
105648 Andreas Borchers Horne Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds V2 196.0 196.0 Hovedskydning
52458 Carsten Hansen Sødinge Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
47619 John Jarrik Chr. Andersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1 191.0 191.0 Hovedskydning
96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
119393 Linn Pihl Krejsing Hesselager Fore. Sportsklubber BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
118860 Martin Larsen Ryslinge Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
108286 Louise Angelbo Hansen Svendborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
110492 Peter H. Christensen Særslev Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
112673 Lars Løvbo Lunde Sg&I ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
112363 Tias Klausen Sødinge Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
114913 Malthe Nielsen Sødinge Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
119372 Valdemar Christensen Sødinge Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
112854 Sasha B. Nielsen Tommerup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
104405 Mikkel Halsted Thomsen Tved Skyttekreds BK1 189.0 189.0 Hovedskydning
117187 Laust Høj Andersen Faaborg Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117682 Mathias Hellerup Faaborg Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
118267 Mikkel Manfeldt Hesselager Fore. Sportsklubber BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
45356 Poul Henning Hansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 188.0 188.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
46916 Solveig H Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
45793 Finn Langæble Hesselager Fore. Sportsklubber V2 192.0 192.0 Hovedskydning
51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
81581 Hans Peter Clausen Kullerup/Refsvindinge If. V2 194.0 194.0 Hovedskydning
45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
48225 Flemming Pedersen Horne Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
115687 Mathias Worsøe Bullerup Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
117896 Frederik Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
114497 Daniel Søgård Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
114501 Søren Søgård Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
99667 Kenneth Hoffmann Lumby Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
115024 Christopher Bo Clemmensen Lumby Skytteforening BK2 182.0 182.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119036 Frederik Eggert Jørgensen Lumby Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
119039 Viktor Eggert Jørgensen Lumby Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
116119 Adam Hjorth Vissenbjerg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
98438 Vibeke Petersen Krogsbølle Skytteforening ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
113791 Isabella Christensen Krogsbølle Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 1 199.0 199.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
46795 Emmely Hagsholm Pedersen Nyborg Skytteforening UNG 172.0 172.0 Hovedskydning
50348 Sandra Christiansen Særslev Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
118256 Flemming Holme Pedersen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 188.0 188.0 Hovedskydning
117005 Linea Tromborg Ryslinge Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
119548 Jonas Nielsen Ryslinge Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
97182 Andreas Hansen Sødinge Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104479 Thyge Hansen Sødinge Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
118996 Miriam Marie Møllegaard Særslev Skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
98626 Christoffer Krogh Larsen Tved Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
52358 Peter Lindgaard Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
114966 Jeanne Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 J2 198.0 198.0 Hovedskydning
118249 Andreas Eskebjerg Eggert Hesselager Fore. Sportsklubber BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
96640 Louise Nielsen Gelsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
82717 Katrine Filtenborg Dalum Skytteforening UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
103669 Emil Agergaard Søllested Højby Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
50861 Ib Rasmussen Bullerup Skyttekreds V3 181.0 181.0 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
109881 Annika Hansen Lumby Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
50932 Niels Trolle Hansen Bullerup Skyttekreds V2 185.0 185.0 Hovedskydning
116335 Cesse Petersen Krogsbølle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
117597 Mathias Rothaus Middelfart Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
102068 Henrik Holm Fenger Kværndrup Idrætsforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
45119 Kurt Petersen Rudkøbing Skyttekreds V2 195.0 195.0 Hovedskydning
115025 Elsebeth Pedersen Lumby Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
118115 Kathrine L. Dencker-Jensen Ollerup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
119035 Elena Antonova Popava Lumby Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
50423 Lars Christiansen Særslev Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
88375 Tonny Nielsen Særslev Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
52030 Frank Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 1 195.0 195.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening V3 189.0 189.0 Hovedskydning
95864 Max Autzen Middelfart Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
117612 Teresa Gozum Aunslev/Bovense Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
51379 Lis Olsen Lumby Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
45252 Torben Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 166.0 166.0 Hovedskydning
45218 Sven Åke Johansson Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 157.0 157.0 Hovedskydning
106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
114690 Carsten Pedersen Hindsholm Skytteforening V3 166.0 166.0 Hovedskydning
51878 Svend Aage Kopart Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 188.0 188.0 Hovedskydning
119538 Sabine Sørensen Rudkøbing Skyttekreds BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
81197 Nanna Bryld Pedersen Højby Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
119536 Freja Christiansen Rudkøbing Skyttekreds BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
95420 Jonas Andersen Rudkøbing Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
111038 Anders Swierstra-Banke Ollerup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
46830 Bent Larsen Krarup/Espe Skydning V2 193.0 193.0 Hovedskydning
107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 3 188.0 188.0 Hovedskydning
49364 Erik Andersen Vissenbjerg Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
46039 Ernst Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 2 180.0 180.0 Hovedskydning
117004 Patrich Tromborg Ryslinge Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
48792 SØREN BLOCH Aunslev/Bovense Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
2 181.0 181.0 Hovedskydning
2 176.0 176.0 Mesterskab
45193 Bettina Christensen Rudkøbing Skyttekreds ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
116724 Martin Holmegaard Assens Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
96639 Mie Rasmussen Gelsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
91842 Silke V. Thomsen Faaborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
91842 Silke V. Thomsen Faaborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
110448 Jonas Føns Rasmussen Gelsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
107892 Søren Peter Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
99610 Rikke Jespersen Tommerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
112842 Nicolai Højskred Hansen Tommerup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
113091 Frederik Eybye Paarup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
115755 Mie Povelsen Otterup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
117317 Mikkel D. Horvath Otterup Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
117797 Randi Hjort Bonde Tommerup Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
117798 Julius Eriksen Tommerup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
117799 Alfred Borch-Jensen Tommerup Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
117805 Johanne Hjort Bonde Tommerup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 170.0 170.0 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening UNG 196.0 196.0 Hovedskydning
46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I V2 192.0 192.0 Mesterskab
46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I V2 192.0 192.0 Hovedskydning
112794 Hans M. Christensen Paarup Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening V1 192.0 192.0 Mesterskab
52328 Yvonne Holmbøl Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 188.0 188.0 Hovedskydning
98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening ÅK3 175.0 175.0 Hovedskydning
106706 Bo Andersen Ryslinge Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
106706 Bo Andersen Ryslinge Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
52924 Jan Mrzyglod Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 191.0 191.0 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
51255 Carsten Hoppe Aunslev/Bovense Skytteforening V2 184.0 184.0 Hovedskydning
52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening V3 194.0 194.0 Hovedskydning
113836 Thomas Skjold Jakobsen Hesselager Fore. Sportsklubber J2 178.0 178.0 Hovedskydning
117796 Jonathan K. Walther Dalum Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
90484 Ejner Hansen Krarup/Espe Skydning V3 189.0 189.0 Hovedskydning
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I ÅK3 196.0 196.0 Mesterskab
115034 Normann Eriksen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 175.0 175.0 Hovedskydning
45751 Laurits Knudsen Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 184.0 184.0 Hovedskydning
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
117609 Niklas Pedersen Nyborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
105803 Niklas Møller Dall Faaborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
113837 Anna Sofie Jørgensen Hesselager Fore. Sportsklubber BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
115637 Peter Skaarup Nielsen Tommerup Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
117560 Martin Stockholm Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 167.0 167.0 Hovedskydning
117800 Nikolaj Jespersen Tommerup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
46792 Erik Nielsen Krarup/Espe Skydning V2 191.0 191.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
81196 Freja Bryld Pedersen Højby Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
116723 Tobias Bondo Assens Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
93113 Jesper Hansen Nyborg Skytteforening UNG 175.0 175.0 Hovedskydning
50704 John Hagen Hansen Hindsholm Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
115466 Mathias Poulsen Nyborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I V2 190.0 190.0 Hovedskydning
118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
83870 Kamilla Pedersen Dalum Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
118137 Mikkel Johansen Faaborg Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
52593 Jørgen Moberg Paarup Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
96852 Eigil Jørgensen Sødinge Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
50354 Poul Madsen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
114601 Rasmus Thrane Christensen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
115302 Theis Thrane Christensen Horne Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
52895 Kathrine Lehnskov Christensen Dalum Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
96642 Thor Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
110300 Morten Tornbjerg Odense Salonskydeklub af 1885 J2 197.0 197.0 Hovedskydning
83530 Claus Holgersen Paarup Skytteforening ÅK1 187.0 187.0 Hovedskydning
97869 Fie Ømand Lunde Sg&I J2 194.0 194.0 Hovedskydning
97869 Fie Ømand Lunde Sg&I J2 197.0 197.0 Mesterskab
110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
114418 Jonas Petersen Thisted Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
45446 Kim Kristensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 169.0 169.0 Hovedskydning
90435 Bjarne Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 191.0 191.0 Hovedskydning
96740 Aleksandar Nørgaard Højby Skytteforening J2 172.0 172.0 Hovedskydning
45513 Ane-Marie Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber V1 197.0 197.0 Hovedskydning
110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
116695 Kevin Nørlykke Assens Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
119539 Nicolas Kofod Rudkøbing Skyttekreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I ÅK2 194.0 194.0 Mesterskab
100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
106574 Philip Glasdam Arnvig Andersen Svendborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
92670 Jan Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
117939 Oliver Bache Mortensen Vissenbjerg Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
112995 Jacob Skovgaard Knudsen Krarup/Espe Skydning BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
51371 Louise Mortensen Bullerup Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
96854 Kristian Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
50703 Johnny B. Hansen Hindsholm Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
95856 Kasper Spodsberg Middelfart Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening V3 186.0 186.0 Hovedskydning
89961 Jasmin Thomsen Faaborg Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
100416 Nicolaj Simonsen Faaborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
108731 Tobias Perrson Herrested Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
114413 Louise Djelby Vissenbjerg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
46790 Erik Hansen Sødinge Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
46845 Anette Larsen Horne Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
48137 Jørgen Pedersen Horne Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
48190 Irene Larsen Horne Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
114698 Martin Therkelsen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
119191 Annika Oest Krarup/Espe Skydning BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I V3 189.0 189.0 Hovedskydning
110117 Valdemar Eriksen Tommerup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
110395 Nicklas Johansen Paarup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds 2 187.0 187.0 Hovedskydning
52204 Bent Larsen Bullerup Skyttekreds V3 186.0 186.0 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds V1 198.0 198.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
116311 Trille Nissen Ollerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
50511 Conny Ryberg Bogense Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
119366 Mikkel Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108226 Micas Holmberg Pedersen Tommerup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
117933 Julius Nykjær Vædeled Roed Vissenbjerg Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
50493 Hans C.Christensen Bogense Skytteforening V3 200.0 200.0 Hovedskydning
98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 176.0 176.0 Hovedskydning
117940 Freja Bache Mortensen Vissenbjerg Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
46659 Mads H Rasmussen Sødinge Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
105139 Alberte Sibbesen Vissenbjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
100105 Johnny Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
47639 Harry Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1 191.0 191.0 Hovedskydning
115078 Tess Lykke Skov Sødinge Skytteforening ÅK3 179.0 179.0 Hovedskydning
49453 Gunnar Petersen Særslev Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
47640 Hans Petersen Sdr. Broby Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
49599 Kay Ole Veber Larsen Særslev Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
117838 Julie Marie Steffensen Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
104348 Jonas Christensen Herrested Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
52509 Richard Belin Paarup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107989 Alexander Jensen Ollerup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
45265 Niels Buch Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber J2 196.0 196.0 Hovedskydning
106280 Anders Therkildsen Jensen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 190.0 190.0 Hovedskydning
118511 Annette Tromborg Ryslinge Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
116633 Ulrik Myrvig Sødinge Skytteforening ÅK2 178.0 178.0 Hovedskydning
48059 Marie Trolle Pedersen Horne Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
47124 Flemming Pedersen Tved Skyttekreds V3 189.0 189.0 Hovedskydning
114781 Laurits Schmidt Sigaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
113347 Diana Skytte Sørensen Gelsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening V3 181.0 181.0 Hovedskydning
118986 Isabella Troldeberg Paarup Skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
45445 Kirsten Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 194.0 194.0 Hovedskydning
104039 Søren Nymark Bøllehuus Hesselager Fore. Sportsklubber ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
114987 Ali Besirevic Svendborg Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
101910 Ida Baadegaard Sødinge Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
119172 Anton Degn Herrested Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
50931 Ove Hjulmand Bullerup Skyttekreds V3 186.0 186.0 Hovedskydning
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
98625 Emil Trolef Dresler Tved Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
100930 Bjarne Bojer Larsen Tved Skyttekreds ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
109970 Jonas Ravn Glintborg Paarup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
107363 Emil Houmøller Dalum Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107318 Matilde Just Bullerup Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
117899 Emil Mathiesen Bullerup Skyttekreds BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
50193 Johannes Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 181.0 181.0 Hovedskydning
50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
114383 Laura Maagaard Vissenbjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
119038 Stine Bonde Lau Lumby Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
98855 Randi Eriksen Krogsbølle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
110691 Claus N. Pedersen Krogsbølle Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
46549 Anders Jensen Ollerup Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
106770 Tobias Hjelm Jensen Sødinge Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
49937 Camilla Flensburg Larsen Særslev Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
98477 Palle Pedersen Paarup Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101694 Jens Jørgensen Krarup/Espe Skydning V3 173.0 173.0 Hovedskydning
51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds 2 183.0 183.0 Hovedskydning
117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
98528 David Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK3 179.0 179.0 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
48034 Mogens Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V3 193.0 193.0 Hovedskydning
97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening V3 186.0 186.0 Hovedskydning
48861 Lone Blok Aunslev/Bovense Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
47475 Villy I. S. Skalshøj Christensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1 195.0 195.0 Hovedskydning
113088 Emil Rose Paarup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
119391 Oscar Cornelias Larsen Paarup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds 3 178.0 178.0 Hovedskydning
104560 Bo Christensen Sdr. Broby Skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
80181 Per Mørk Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
116820 Kasber Skibdal Nyborg Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
117137 Lukas Magnussen Dalum Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
77019 Jens Kr. Jørgensen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
97163 Hjalte Larsen Otterup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
80182 Hans Chr. Ries Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK3 178.0 178.0 Hovedskydning
108757 Christopher Callaway Odense Salonskydeklub af 1885 J2 194.0 194.0 Hovedskydning
119371 David Espersen Sødinge Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
52829 Per Boysen Paarup Skytteforening V3 194.0 194.0 Hovedskydning
98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
95452 Jeppe Becksgaard Krarup/Espe Skydning BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
85117 Henry Schmidt Nyborg Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
V2 193.0 193.0 Hovedskydning
46464 Lasse Aagaard Davidsen Ollerup Skytteforening UNG 176.0 176.0 Hovedskydning
50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
47031 Kathrine Greve Ollerup Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
112227 David Skovdam Skaarup Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
99779 Erik Møller-Knudsen Rudkøbing Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
119037 Liv Smith Bøvig Lumby Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
110505 Sigurd Sørensen Krogsbølle Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
109888 Andrea Jørgensen Lumby Skytteforening BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
110279 Claudia Ravnsbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119581 Malthe Grejsen Assens Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
116028 Antoni Thessen Nyborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning

Til toppen