Landsdelsturnering 50 m DGI Midtjylland omgang 1 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
27898 Laurits Jensen Skive skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 2 188.000 188.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
146342 Mikael Nordstrøm Kjellerup Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 3 192.000 192.000 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
106810 Christian Blaabjerg Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
102136 Jens Sønderup Ørre Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
113126 Simon Toft Kjellerup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
113589 Anna Vinther Brasen Hem Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
113127 Rasmus Toft Kjellerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
91114 Marco Damtoft Heimose Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
110359 Søren Jerne Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
114063 Niklas Degn Poulsen Kjellerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
102389 Josefine Hartvig Kjellerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113356 Rikke Asmussen Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
19797 Andreas Brunsgaard Laursen Viborg Skytteforening UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
97326 Mads Andersen Hem Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
99887 Kristian Pedersen Hem Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
108036 Palle Gytkjær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening ÅK2 159.000 159.000 Hovedskydning
116731 Keld Hansen Viborg Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
103967 Kasper Larsen Kjellerup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Hem Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
116489 Dicte Heilesen Skals Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
79491 Andreas Lausten Skals Skytteforening UNG 172.000 172.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 158.000 158.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
73757 Niels H. Lindberg Kjellerup Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108677 Claus Myrthue Nørskov Skals Skytteforening 3 160.000 160.000 Hovedskydning
116552 Arne Rottwitt Skals Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
116553 Lasse Wester Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
33494 Morten Smedegaard Pedersen Viborg Skytteforening 2 194.000 194.000 Hovedskydning
31823 Torben L. Faaborg-Hansen Gjellerup Sdr. S G & I 3 186.000 186.000 Hovedskydning
32042 Per Seerup Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 177.000 177.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J2 188.000 188.000 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
31342 Egon Grønbæk Kjellerup Skytteforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
32716 Dorthe Sønderbæk Ørre Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
19589 Morten Mathiasen Viborg Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
95542 Verner Rasmussen Viborg Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101131 Aleksander Andreasen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
105514 Jens Thøger Thomsen Viborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
106355 Oliver Mathiasen Viborg Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
107457 Mathias Boll Viborg Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
111651 Oliver Vindelev Vammen Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
113111 Frederik Pedersen Viborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
113113 Benjamin Mortensen Viborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
113114 Jacob Sandt Viborg Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
113116 Stephanie Wirenfeldt Viborg Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
114044 Rasmus Philbert Jensen Viborg Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
115233 Oliver Hermann Viborg Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
116733 Christian Brøcher Viborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Kjellerup Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
27520 Kasper Løvig Pedersen Skive skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
102380 Hanne Henckel Skive skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
21910 Arne Olesen Silkeborg Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 3 175.000 175.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
111823 Laurits S. Sundstrup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
116634 Oliver Balthzersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Kjellerup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
22120 Eilif Lindberg Kjellerup Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 3 189.000 189.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
104008 Simon Kjellerup Nielsen Kjellerup Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
106427 Anja Savic Kjellerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
107489 Frederik Hjorth Kjellerup Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Kjellerup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
113721 Lukas Frey Elkjær Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
106809 Katrine Lausten Skals Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
111646 Vladyslav Mshanetskyi Skals Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
27548 Bent Pedersen Fjends Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
107549 Tenna Eicke Møldrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
112953 Trine Eicke Møldrup Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
111274 Jakob S. Saugstrup Hem Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
111612 Thor V. Holm-Hansen Hem Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
113588 Laurits Kjærby Thomassen Hem Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Hem Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
116694 Tobias Dahl Hem Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
115920 Anna Volsing Haderup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
68673 Flemming Lohmann Madsen Ørre Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
114406 Johanne Boye Kjellerup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
95852 Jeppe Riis Mikkelsen Kjellerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
19749 Erik Fisker Viborg Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
102948 Benjamin Andersen Bak Viborg Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
108541 Casper Hansen Viborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
107536 Alexander Nielsen Ørre Skytteforening J2 167.000 167.000 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
112079 Frank Johansen Viborg Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
106610 Søren Andersen Ørre Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
107971 Bjarke Henriksen Silkeborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
22160 Viggo Lemming Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 2 193.000 193.000 Hovedskydning
103489 Mads Sønderup Ørre Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Haderup Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
111746 Emma C. Kristensen Skals Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
112752 Martin Pedersen Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
112754 Emil Vidbjørg Skals Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
115154 Frits Stephansen Skals Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
112614 Melanie Husted Thøgersen Skive skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
108715 Andreas Jensen Haderup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening 3 189.000 189.000 Hovedskydning
112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Ørre Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
19458 Henriette Lassen Viborg Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
93394 Mathias Vejling Bak Viborg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
97987 Christian Thordahl Hansen Viborg Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Karup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
108047 Mikael Buhl Carstensen Viborg Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
108540 Christian Hansen Viborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
108630 Jan Smidt Viborg Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
111648 Kristian Kastaniegaard Viborg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
111650 Esben Ring Mølgaard Viborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
112080 Stinne Vels Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
113115 Caroline Wirenfeldt Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
113331 Frederik Christensen Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Viborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
115927 Henrik Christensen Viborg Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
116727 Jakob N. L. Sutton Viborg Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
116729 Laura Pedersen Viborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
116732 Emil Boisen Tams Viborg Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
27322 Sonja Jørgensen Skive skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
113147 Mathias Kudahl Skive skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
113148 Ludvig Jensen Skive skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
115613 Lars Bjørn Thøgersen Skive skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
116268 Kristen Beitsma Sørensen Skive skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
107973 Ole Due Nielsen Silkeborg Skyttekreds V2 185.000 185.000 Hovedskydning
19336 Lasse S. Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104538 Lukas Hald Gregersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
19710 Jakob S. Sørensen Kjellerup Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
56031 Gert Hansen Kjellerup Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
93421 Mathias A Madsen Kjellerup Skytteforening UNG 168.000 168.000 Hovedskydning
97535 Sofia Savic Kjellerup Skytteforening BK1 185.000 185.000 Hovedskydning
111749 Jon Bock Kjellerup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
113120 Tobias Leth Skov Kjellerup Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
113122 Sebastian Bjerre Tørring Kjellerup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
113720 June Bock Kjellerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
114064 Tonni Rasmussen Kjellerup Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
96359 Anders Wester Skals Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
116554 Mathilde Svendsen Skals Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening ÅK2 169.000 169.000 Hovedskydning
107872 Lucas Meissner Fjends Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107874 Mathias Bak Nielsen Fjends Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
107876 Lars Falkenberg Fjends Skytteforening BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
115654 Christian Have Dalgaard Fjends Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
107486 Tobias Holler Olsen Møldrup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
110800 Sebastian Mols Møldrup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
115960 Jacob Øster Møldrup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
113587 Jens Christian Bach Axelsen Hem Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
27765 Tom D. Søgård Hem Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
107846 Simon Brogaard Jørgensen Hem Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
115021 Mikkel Plovmand Christensen Hem Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
116693 Matilde Olesen Hem Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
113878 Maria Boye Thorsen Haderup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113152 Deng Akec Deng Karup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen