Puljeskydning 15 m gevær og luftgevær B omg. (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 185.000 185.000 Hovedskydning
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
48915 Erling Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
48853 Margrethe Ramhøj Schrøder Kullerup/Refsvindinge If. V2 191.000 191.000 Hovedskydning
V3 180.000 180.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I V1 193.000 193.000 Hovedskydning
52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Særslev Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
45479 Gerhard Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 184.000 184.000 Hovedskydning
45456 Karl Aage Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 179.000 179.000 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening UNG 181.000 181.000 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
50629 Tommy Nielsen Hindsholm Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
47576 Kurt Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V3 192.000 192.000 Hovedskydning
47576 Kurt Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V3 186.000 186.000 Mesterskab
45343 Gunda Lauritsen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 186.000 186.000 Hovedskydning
46370 Henrik Foged Lunde Sg&I V2 191.000 191.000 Hovedskydning
46762 Ib Christiansen Sødinge Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
47822 Peter Krog Hansen Assens Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
84985 Mikkel Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 J1 199.000 199.000 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
100406 Karin Kraft Horne Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening UNG 198.000 198.000 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 3 166.000 166.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Mesterskab
47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds V2 190.000 190.000 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
47126 Flemming Larsen Svendborg Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
45457 Karin Buus Aagaard Hesselager Fore. Sportsklubber V3 193.000 193.000 Hovedskydning
48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. V2 184.000 184.000 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
106534 Michael Kløjgaard Trolle Bullerup Skyttekreds 3 180.000 180.000 Hovedskydning
116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening UNG 159.000 159.000 Hovedskydning
93481 Anna Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
47580 Kristian Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
47580 Kristian Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds V2 186.000 186.000 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119560 Laura Jørgensen Tommerup Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
99610 Rikke Jespersen Tommerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
99610 Rikke Jespersen Tommerup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
45439 Lona Steenbjerg Hesselager Fore. Sportsklubber V2 190.000 190.000 Hovedskydning
47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
47619 John Jarrik Chr. Andersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1 193.000 193.000 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
48236 Erik Tolderlund Faaborg Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening 1 198.000 198.000 Hovedskydning
94618 Magnus Skjærbæk Kristensen Faaborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
95430 Lasse Skovlund Kristensen Faaborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
101634 Adam H. L. Christensen Faaborg Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
108286 Louise Angelbo Hansen Svendborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
108286 Louise Angelbo Hansen Svendborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112034 Marc Lykke Kjellmann Faaborg Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
112854 Sasha B. Nielsen Tommerup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
112854 Sasha B. Nielsen Tommerup Skytteforening BK3 165.000 165.000 Mesterskab
114743 Patrick Hansen Krogsbølle Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
115638 Susan Hansen Tommerup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
115781 Tom Rasmussen Svendborg Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117187 Laust Høj Andersen Faaborg Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
117318 Joakim Steffensen Otterup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118379 Jeppe Frederiksen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
82717 Katrine Filtenborg Dalum Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
110010 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
117796 Jonathan K. Walther Dalum Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
45252 Torben Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 169.000 169.000 Hovedskydning
45356 Poul Henning Hansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 187.000 187.000 Hovedskydning
46916 Solveig H Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
47136 Erik Hansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 172.000 172.000 Hovedskydning
91620 Brian Rasmussen Hesselager Fore. Sportsklubber 3 191.000 191.000 Hovedskydning
118256 Flemming Holme Pedersen Hesselager Fore. Sportsklubber V3 185.000 185.000 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening V3 196.000 196.000 Hovedskydning
52030 Frank Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
114410 Mathias Iversen Vissenbjerg Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
116119 Adam Hjorth Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117932 Rasmus Nykjær Vædeled Roed Vissenbjerg Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
107177 Maigen Madsen Tommerup Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
119557 Anna Christensen Tommerup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
92669 Louise Faurskov Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102068 Henrik Holm Fenger Kværndrup Idrætsforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
48917 Egon Schrøder Kullerup/Refsvindinge If. V3 184.000 184.000 Hovedskydning
81581 Hans Peter Clausen Kullerup/Refsvindinge If. V2 190.000 190.000 Hovedskydning
50704 John Hagen Hansen Hindsholm Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
114498 Jacob Bøgedal Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
117851 Tobias Trane Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening V1 184.000 184.000 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
48225 Flemming Pedersen Horne Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
46792 Erik Nielsen Krarup/Espe Skydning V2 187.000 187.000 Hovedskydning
46830 Bent Larsen Krarup/Espe Skydning V2 192.000 192.000 Hovedskydning
90484 Ejner Hansen Krarup/Espe Skydning V3 178.000 178.000 Hovedskydning
100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
112995 Jacob Skovgaard Knudsen Krarup/Espe Skydning BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 197.000 197.000 Hovedskydning
46795 Emmely Hagsholm Pedersen Nyborg Skytteforening UNG 170.000 170.000 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111038 Anders Swierstra-Banke Ollerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
118115 Kathrine L. Dencker-Jensen Ollerup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
110054 Kristoffer Lauridsen Rudkøbing Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119536 Freja Christiansen Rudkøbing Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
119713 Nicas Lund Rudkøbing Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
117004 Patrich Tromborg Ryslinge Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
117005 Linea Tromborg Ryslinge Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
118860 Martin Larsen Ryslinge Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
119548 Jonas Nielsen Ryslinge Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
46790 Erik Hansen Sødinge Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
89975 Per Bjørnholt Sødinge Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
96852 Eigil Jørgensen Sødinge Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97182 Andreas Hansen Sødinge Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104479 Thyge Hansen Sødinge Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112363 Tias Klausen Sødinge Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
114913 Malthe Nielsen Sødinge Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119372 Valdemar Christensen Sødinge Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
98626 Christoffer Krogh Larsen Tved Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
104405 Mikkel Halsted Thomsen Tved Skyttekreds BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
52358 Peter Lindgaard Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114966 Jeanne Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 J2 198.000 198.000 Hovedskydning
47603 Kaj Toft Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V3 184.000 184.000 Hovedskydning
47603 Kaj Toft Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V3 185.000 185.000 Mesterskab
114222 Jacob Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
52924 Jan Mrzyglod Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 185.000 185.000 Hovedskydning
52593 Jørgen Moberg Paarup Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
110395 Nicklas Johansen Paarup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
112794 Hans M. Christensen Paarup Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
103669 Emil Agergaard Søllested Højby Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
50861 Ib Rasmussen Bullerup Skyttekreds V3 186.000 186.000 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
50932 Niels Trolle Hansen Bullerup Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
115687 Mathias Worsøe Bullerup Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
115687 Mathias Worsøe Bullerup Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Mesterskab
117896 Frederik Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
50354 Poul Madsen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
115034 Normann Eriksen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
99667 Kenneth Hoffmann Lumby Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
115025 Elsebeth Pedersen Lumby Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
115036 Hjalte Gyrup Nielsen Lumby Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
119034 Amalia Hedelund Lumby Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
119034 Amalia Hedelund Lumby Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98438 Vibeke Petersen Krogsbølle Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
50348 Sandra Christiansen Særslev Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
50423 Lars Christiansen Særslev Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
88375 Tonny Nielsen Særslev Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
118996 Miriam Marie Møllegaard Særslev Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
95864 Max Autzen Middelfart Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
95864 Max Autzen Middelfart Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
116724 Martin Holmegaard Assens Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
96639 Mie Rasmussen Gelsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
96640 Louise Nielsen Gelsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110448 Jonas Føns Rasmussen Gelsted Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
109881 Annika Stokkebro Hansen Lumby Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
109881 Annika Stokkebro Hansen Lumby Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
26495 Steffen Halfdan Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
117597 Mathias Rothaus Middelfart Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
117597 Mathias Rothaus Middelfart Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
99573 Jonas Andersen Rudkøbing Skyttekreds ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
45119 Kurt Petersen Rudkøbing Skyttekreds V2 198.000 198.000 Hovedskydning
95856 Kasper Spodsberg Middelfart Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
95856 Kasper Spodsberg Middelfart Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
116723 Tobias Bondo Assens Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 3 188.000 188.000 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
120246 Annemone Frisk Vissenbjerg Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
93113 Jesper Hansen Nyborg Skytteforening UNG 169.000 169.000 Hovedskydning
46721 Karsten Nielsen Sødinge Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
46039 Ernst Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
51379 Lis Olsen Lumby Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
45751 Laurits Knudsen Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 185.000 185.000 Hovedskydning
51371 Louise Keinicke Freytag Bullerup Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114690 Carsten Pedersen Hindsholm Skytteforening V3 173.000 173.000 Hovedskydning
107892 Søren Peter Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
81197 Nanna Bryld Pedersen Højby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
89961 Jasmin Thomsen Faaborg Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
105810 Leif Rosenvang Hansen Vissenbjerg Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
117797 Randi Hjort Bonde Tommerup Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
114413 Louise Djelby Vissenbjerg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 169.000 169.000 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113945 Niclas Holmberg Bullerup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
81196 Freja Bryld Pedersen Højby Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
45265 Niels Buch Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber J2 192.000 192.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 190.000 190.000 Hovedskydning
47124 Flemming Pedersen Tved Skyttekreds V3 185.000 185.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
48792 Søren Bloch Aunslev/Bovense Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
2 178.000 178.000 Hovedskydning
52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
52886 Klaus Ø. Nielsen Dalum Skytteforening 2 177.000 177.000 Hovedskydning
52895 Kathrine Lehnskov Christensen Dalum Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91842 Silke V. Thomsen Faaborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
91842 Silke V. Thomsen Faaborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
105803 Niklas Møller Dall Faaborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
106574 Philip Glasdam Arnvig Andersen Svendborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
112842 Nicolai Højskred Hansen Tommerup Skytteforening BK2 173.000 173.000 Hovedskydning
113091 Frederik Eybye Paarup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
113092 Thor Madsen Paarup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
113834 Hanna Vivi Larsen Hesselager Fore. Sportsklubber BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
113837 Anna Sofie Elisabeth Jørgensen Hesselager Fore. Sportsklubber BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
115637 Peter Skaarup Nielsen Tommerup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
115755 Mie Povelsen Otterup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117317 Mikkel D. Horvath Otterup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
117560 Martin Stockholm Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 172.000 172.000 Hovedskydning
117800 Nikolaj Jespersen Tommerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117800 Nikolaj Jespersen Tommerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
117805 Johanne Hjort Bonde Tommerup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
118382 Josephine Frederiksen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I V2 189.000 189.000 Hovedskydning
52328 Yvonne Holmbøl Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 185.000 185.000 Hovedskydning
107363 Emil Houmøller Dalum Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117137 Lukas Magnussen Dalum Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
90435 Bjarne Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 190.000 190.000 Hovedskydning
98528 David Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V3 173.000 173.000 Hovedskydning
98858 Thomas Bak Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 164.000 164.000 Hovedskydning
45513 Ane-Marie Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber V1 197.000 197.000 Hovedskydning
113835 Rikke Fisker Damkjær Hesselager Fore. Sportsklubber BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
113836 Thomas Skjold Jakobsen Hesselager Fore. Sportsklubber J2 181.000 181.000 Hovedskydning
118272 Magnus Evinus Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
49281 Laurits Hansen Vissenbjerg Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
49441 Bent Mølhede Vissenbjerg Skytteforening V2 199.000 199.000 Hovedskydning
96642 Thor Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
114383 Laura Maagaard Vissenbjerg Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
117933 Julius Nykjær Vædeled Roed Vissenbjerg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
117939 Oliver Bache Mortensen Vissenbjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
117940 Freja Bache Mortensen Vissenbjerg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108226 Micas Holmberg Pedersen Tommerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
108226 Micas Holmberg Pedersen Tommerup Skytteforening BK3 169.000 169.000 Mesterskab
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
92670 Jan Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
50703 Johnny B. Hansen Hindsholm Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
48861 Lone Blok Aunslev/Bovense Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
96854 Kristian Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
100105 Johnny Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
119503 Tobias Christiansen Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I V2 189.000 189.000 Hovedskydning
110300 Morten Tornbjerg Odense Salonskydeklub af 1885 J2 198.000 198.000 Hovedskydning
50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
100416 Nicolaj Simonsen Faaborg Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
51878 Svend Aage Kopart Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 V3 190.000 190.000 Hovedskydning
120477 Sofie Jensen Aunslev/Bovense Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Mesterskab
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
46845 Anette Larsen Horne Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
48137 Jørgen Pedersen Horne Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
48190 Irene Larsen Horne Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
109290 Amalie Tofte Rasmussen Horne Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114601 Rasmus Thrane Christensen Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114698 Martin Therkelsen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
115302 Theis Thrane Christensen Horne Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
115302 Theis Thrane Christensen Horne Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
95452 Jeppe Becksgaard Krarup/Espe Skydning BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
101694 Jens Jørgensen Krarup/Espe Skydning V3 181.000 181.000 Hovedskydning
119191 Annika Oest Krarup/Espe Skydning BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
85117 Henry Schmidt Nyborg Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
46464 Lasse Aagaard Davidsen Ollerup Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
46549 Anders Jensen Ollerup Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
47031 Kathrine Greve Ollerup Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
107989 Alexander Jensen Ollerup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
116311 Trille Nissen Ollerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
115676 Simone Ahl Jensen Rudkøbing Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
115676 Simone Ahl Jensen Rudkøbing Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
114987 Ali Besirevic Svendborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
46779 Hans Larsen Sødinge Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
101910 Ida Baadegaard Sødinge Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
106770 Tobias Hjelm Jensen Sødinge Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
115078 Tess Lykke Skov Sødinge Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
119371 David Espersen Sødinge Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
47475 Villy I. S. Skalshøj Christensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1 195.000 195.000 Hovedskydning
47639 Harry Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1 192.000 192.000 Hovedskydning
47640 Hans Petersen Sdr. Broby Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
48034 Mogens Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V3 195.000 195.000 Hovedskydning
104560 Bo Christensen Sdr. Broby Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
98625 Emil Trolef Dresler Tved Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
100930 Bjarne Bojer Larsen Tved Skyttekreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
80181 Per Mørk Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
80182 Hans Chr. Ries Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
108757 Christopher Callaway Odense Salonskydeklub af 1885 J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114227 Patrick Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
52509 Richard Belin Paarup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
52688 Poul V. Jensen Paarup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
52829 Per Boysen Paarup Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
98477 Palle Pedersen Paarup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
109970 Jonas Ravn Glintborg Paarup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
113088 Emil Rose Paarup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
117321 Lukas Salomon Ginova Højby Skytteforening J2 173.000 173.000 Hovedskydning
48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
50931 Ove Hjulmand Bullerup Skyttekreds V3 179.000 179.000 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds 2 184.000 184.000 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds 2 187.000 187.000 Hovedskydning
52204 Bent Larsen Bullerup Skyttekreds V3 188.000 188.000 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
117899 Emil Mathiesen Bullerup Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
50511 Conny Ryberg Bogense Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
50193 Johannes Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
77019 Jens Kr. Jørgensen Nr. Esterbølle Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
97163 Hjalte Larsen Otterup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
109888 Andrea Jørgensen Lumby Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
109888 Andrea Jørgensen Lumby Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
115617 Hjalde Gyrup Nielsen Lumby Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
98855 Randi Eriksen Krogsbølle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110505 Sigurd Sørensen Krogsbølle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
110691 Claus N. Pedersen Krogsbølle Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
120332 Nicklas W. Andersen Krogsbølle Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
49453 Gunnar Petersen Særslev Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
49937 Camilla Flensburg Larsen Særslev Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
110279 Claudia Ravnsbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
114781 Laurits Schmidt Sigaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113347 Diana Skytte Sørensen Gelsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119581 Malthe Grejsen Assens Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
120232 Emilie Sander Christiansen Assens Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
V2 189.000 189.000 Hovedskydning

Til toppen