Præmieskydning Skals 2016 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
116634 Oliver Balthzersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
116634 Oliver Balthzersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
126366 Niels Ho. Larsen Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
126366 Niels Ho. Larsen Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening US2 187.000 187.000 Mesterskab
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
123641 Asger Ambrosius Skals Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
123641 Asger Ambrosius Skals Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening SE2 175.000 175.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 193.000 193.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 191.000 191.000 Mesterskab
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening US2 189.000 189.000 Mesterskab
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 191.000 191.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening VS1 191.000 191.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
126124 Mads Okkels Møldrup Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US1 191.000 191.000 Mesterskab
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US1 189.000 189.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 184.000 184.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen