50 M DGI Midt skydning omgang 1 2015 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
27898 Laurits Jensen Skive skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 2 193.000 193.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening 2 196.000 196.000 Hovedskydning
93616 Mikael Nordstrøm Kjellerup Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
66271 Lisbeth Arboe Jakobsen Silkeborg Skyttekreds 3 181.000 181.000 Hovedskydning
113126 Simon Toft Kjellerup Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening ÅK2 177.000 177.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
118829 Hanne Berg Hviid Møldrup Skytteforening ÅK2 177.000 177.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
114063 Niklas Degn Poulsen Kjellerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
73757 Niels H. Lindberg Kjellerup Skytteforening 2 195.000 195.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
117031 Mads Rost Christensen Skals Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
117983 Louise Gade Skals Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
33494 Morten Smedegaard Pedersen Viborg Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 3 190.000 190.000 Hovedskydning
102136 Jens Sønderup Ørre Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening V2 176.000 176.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
22403 Magnus Bøgely Viborg Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
117855 Alexander Baungaard Viborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
30648 Daniel Kristensen Ørre Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
79491 Andreas Lausten Skals Skytteforening UNG 177.000 177.000 Hovedskydning
97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Hem Skytteforening BK1 187.000 187.000 Hovedskydning
103967 Kasper Larsen Kjellerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
19589 Morten Mathiasen Viborg Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
116731 Keld Hansen Viborg Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
105514 Jens Thøger Thomsen Viborg Skytteforening J1 191.000 191.000 Hovedskydning
106355 Oliver Mathiasen Viborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
111651 Oliver Vindelev Vammen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117861 Rasmus Jensen Viborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
117862 Lasse Kærgaard Willumsen Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117990 Rune P. Jensen Viborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118375 Alex Rejndrup Viborg Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118518 Adam Liebach Viborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
118094 Simon Poulsen Fjends Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 161.000 161.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120111 Sussi Leth Skals Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
32716 Dorthe Sønderbæk Ørre Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
102380 Hanne Henckel Skive skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
32007 Preben Vinther Sørensen Ørre Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
31823 Torben L. Faaborg-Hansen Gjellerup Sdr. S G & I 3 169.000 169.000 Hovedskydning
82863 Nichlas Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I J2 181.000 181.000 Hovedskydning
86960 Michael Holdgaard Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J2 195.000 195.000 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK2 175.000 175.000 Hovedskydning
121529 Magne Neubert Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Kjellerup Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
116718 Mads B. Bach Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
121235 Noah Middelbo Holmstrøm Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
121237 Tobias Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
121239 Niels Ø. G. Andersen Viborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
121661 Felix Gravesen Viborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
121663 Nikolaj Blinkenberg Viborg Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
121665 Zakarias Friis Hansen Viborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
110340 Lasse Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
117820 Johannes Bøgh Blumensaat Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
121436 Claus Nordstrøm Kjellerup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
111646 Vladyslav Mshanetskyi Skals Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
118724 Astrid B. Nielsen-Man Skals Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
121122 Victoria Smedegaard Skals Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening V2 173.000 173.000 Hovedskydning
117821 Sebastian Kjær Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
102884 Marica Clausen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
103977 Anna Mette K. Frederiksen Møldrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117841 Frede Larsen Lillelund Møldrup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
117999 Ida L. Kristensen Møldrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121525 Elena Vas Andersen Møldrup Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Kjellerup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
117832 Nikolaj Madsen Skive skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
107490 Oliver Olesen Kjellerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
113721 Lukas Frey Elkjær Kjellerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
114398 Malte Boye Kjellerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117279 Kion Vibjerg Kjellerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121304 Frederik Jensen Skive skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
21910 Arne Olesen Silkeborg Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
117451 Nikolaj Thomsen Karup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
22230 Simon Knudsen Silkeborg Skyttekreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
22275 Peter Thor Silkeborg Skyttekreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
114406 Johanne Boye Kjellerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
92535 Marcus Hagner Silkeborg Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
118517 Mathias Riis Nielsen Viborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102948 Benjamin Andersen Bak Viborg Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ÅK1 189.000 189.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Hem Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
111612 Thor V. Holm-Hansen Hem Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113588 Laurits Kjærby Thomassen Hem Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
19182 Mikkel Kjær Antonisen Skals Skytteforening 3 191.000 191.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 3 194.000 194.000 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
120335 Magnus Stampe Hem Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
108541 Casper Hansen Viborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120772 Oliver B. Larsen Hem Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
106610 Søren Andersen Ørre Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107971 Bjarke Henriksen Silkeborg Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
117863 Elisabeth Alexis Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening J2 164.000 164.000 Hovedskydning
120190 Michella Bekker Haderup Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
121535 Simon Bøgelund Eriksen Kjellerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
121371 Filip Stodolny Kjellerup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
112754 Emil Vidbjørg Skals Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
116828 Philip K. Nørris Skals Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119655 Klara T. Sørensen Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
112614 Melanie Husted Thøgersen Skive skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ibsen Ørre Skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
30485 Mogens Mæng Ørre Skytteforening 3 169.000 169.000 Hovedskydning
30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
31365 Anni Bøndergaard Ørre Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Ørre Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
93394 Mathias Vejling Bak Viborg Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
120797 Mads Emil Bruun Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
107066 Patrick Kærsgaard Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108630 Jan Smidt Viborg Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
111650 Esben Ring Mølgaard Viborg Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Viborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
116730 Alberte Mortensen Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
68673 Flemming Lohmann Madsen Ørre Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
120930 Thomas G. S. Boytang Viborg Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
121238 Tue Lauridsen Munch Viborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
121662 Freja Muhr Viborg Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
121664 Patrick Lang Pedersen Viborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 2 194.000 194.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening 3 189.000 189.000 Hovedskydning
19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
29106 Camilla Sofie Bårup Nielsen Viborg Skytteforening 3 193.000 193.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
31360 Benjamin Bøndergård Ørre Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
116894 Alexander Appel Kjellerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 2 193.000 193.000 Hovedskydning
103489 Mads Sønderup Ørre Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108047 Mikael Buhl Carstensen Viborg Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
108540 Christian Hansen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
117857 William Früh Viborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
118376 Jakob Dannerfjord Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
119358 Lauge Thomsen Øberg Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
119360 Heidi Øberg Viborg Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119361 Viktor Ørris Kristensen Viborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
119685 Trine Jakobsen Viborg Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
115165 Anne Sofie K. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
116878 Malthe Lund Ishøj Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118655 Sara W. Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
117822 Nikolai Kjær Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
118611 Mikkel Neubert Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
56031 Gert Hansen Kjellerup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
120177 Jonas Gran Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
120796 Tobias Madsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
120799 Emil Størup Stougaard Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
121093 John Winther Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening ÅK2 155.000 155.000 Hovedskydning
121332 Mikkeline Bach Skals Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening ÅK2 170.000 170.000 Hovedskydning
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
118519 Niklas Haupt Møldrup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
121094 Karoline Winther Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
121530 Morten Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
27322 Sonja Jørgensen Skive skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
92117 Johannes Rydal Hem Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
107846 Simon Brogaard Jørgensen Hem Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
120126 Lasse Froberg Silkeborg Skyttekreds BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
18937 Hans Peter Hørdum Kjellerup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
101130 Kasper Linde Barrith Kjellerup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
113122 Sebastian Bjerre Tørring Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121435 Martin Frost Bonde Kjellerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121437 Casper Nordstrøm Kjellerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106276 Jan Møller Skive skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
121534 William Bøgelund Madsen Kjellerup Skytteforening ÅK2 177.000 177.000 Hovedskydning
116554 Mathilde Svendsen Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
117454 Louise Højgaard Skals Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds V2 188.000 188.000 Hovedskydning
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
22308 Niels Povlsen Silkeborg Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
107973 Ole Due Nielsen Silkeborg Skyttekreds V2 181.000 181.000 Hovedskydning
120694 Nicolai Kruse Madsen Hem Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
120882 Sebastian R. Madsen Hem Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
27765 Tom D. Søgård Hem Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 2 195.000 195.000 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
115021 Mikkel Plovmand Christensen Hem Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
30010 Rina Morizane Baggesen Haderup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
107718 Matilde S Christiansen Haderup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen