15 M turnering DGI Midtjylland 2015-2016 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
27389 Børge Nielsen-Boe DFB Skive SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
108031 Annette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
21856 Lauge Clausen Them Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 172.000 172.000 Hovedskydning
122551 Lita Villumsen Møldrup Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
21759 Ann Klode Them Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
102136 Jens Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling J1 195.000 195.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
113126 Simon Toft Kjellerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
113589 Anna Vinther Brasen Roslev Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
28099 Benny Mortensen DFB Skive SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
95897 Jan Andersen Roslev Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
91114 Marco Damtoft Heimose Thomsen Haderup Skytteforening UÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
120907 Helga Glud Karup Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
110429 Hanne Brasen Roslev Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
114063 Niklas Degn Poulsen Kjellerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
102389 Josefine Hartvig Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
19425 Lena T. Pedersen Viborg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
30564 Kasper Fyhring Aulum Skytteforening UÅ2 172.000 172.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
117819 Kasper Handberg Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
98916 Valdemar Jensen Arnborg Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98950 William Jensen Arnborg Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106463 Kasper Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro J2 184.000 184.000 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening VÅ3 180.000 180.000 Hovedskydning
116731 Keld Hansen Viborg Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Roslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
117855 Alexander Baungaard Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
118094 Simon Poulsen Fjends Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 173.000 173.000 Hovedskydning
107867 Bente Jensen Fjends Skytteforening VS3 163.000 163.000 Hovedskydning
115383 Martin Olsen Them Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 163.000 163.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening US2 167.000 167.000 Hovedskydning
116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Aulum Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening US2 168.000 168.000 Hovedskydning
101432 Allan Hjerresen Kjellerup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
116552 Arne Rottwitt Skals Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
119677 Philip Lund Jørgensen Skals Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
120109 Stefan Leth Skals Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
120111 Sussi Leth Skals Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
122894 Gry Bruun Haderup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
122895 Anika Morizane Baggesen Haderup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
122907 Rebekka Rosenberg Riis Pedersen Skals Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
122908 Elias Hausted Andersen Skals Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
33494 Morten Smedegaard Pedersen Viborg Skytteforening US1 183.000 183.000 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
109633 Oliver Kristensen Arnborg Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
115633 Katrine Kolster Arnborg Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
118433 Andreas Chernookov Arnborg Idrætsforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
119550 Marcus Munch Arnborg Idrætsforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
119551 Simon Lausen Arnborg Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119552 Nichlas Lausen Arnborg Idrætsforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
120459 Terese Kolster Arnborg Idrætsforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
120460 Frederik Rye Rasmussen Arnborg Idrætsforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
122998 Jytte Ø. Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
122999 Kurt Vil Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
123003 Mathias Jensen Arnborg Idrætsforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
123005 Simon Rasmussen Arnborg Idrætsforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
123006 Søren Pedersen Arnborg Idrætsforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
31823 Torben L. Faaborg-Hansen Gjellerup Sdr. S G & I VS3 174.000 174.000 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
120464 Philip Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
122498 Anette Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ3 195.000 195.000 Hovedskydning
122499 Ulrik Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
122689 Jakob Ci-Fong Birkelund Gjellerup Sdr. S G & I BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
117787 Frederik Emborg Skarrild Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
31342 Egon Grønbæk Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
122959 Katrine Bak Rusbjerg Aulum Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
122960 Daniel Væggemose Bech Aulum Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
122996 Mikkel Knudsen Aulum Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening US2 181.000 181.000 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
106355 Oliver Mathiasen Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
111651 Oliver Vindelev Vammen Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117862 Lasse Kærgaard Willumsen Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117984 Rebecca Alexis Viborg Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
118518 Adam Liebach Viborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
119354 Mathias Vejgaard Norup Viborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening VÅ3 173.000 173.000 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
121235 Noah Middelbo Holmstrøm Viborg Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
121665 Zakarias Friis Hansen Viborg Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
123231 Esben Bjerg Primdal Viborg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
83548 Astrid Banke Them Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
87902 Oliver B. Kjær Them Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97462 Magnus Kjær Laursen Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
123102 Gustav R. Vestergaard Them Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
123103 Viktor Monberg Them Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
18591 Ole H. Andersen Gjern Skyttekreds SE3 177.000 177.000 Hovedskydning
22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds SE3 167.000 167.000 Hovedskydning
22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds VS3 168.000 168.000 Hovedskydning
24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
24133 Martin Andersen Gjern Skyttekreds VÅ3 176.000 176.000 Hovedskydning
80740 Ejvind Stubberup Gjern Skyttekreds VÅ2 183.000 183.000 Hovedskydning
98876 Christian Kudsk Gjern Skyttekreds J2 181.000 181.000 Hovedskydning
102956 Thilde Thuesen Gjern Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
105382 Kasper Skyt Jensen Gjern Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
107811 Sebastian Mortensen Gjern Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
113145 Morten Steen Møller Gjern Skyttekreds VÅ3 179.000 179.000 Hovedskydning
113433 Andy Møller Kaalund Gjern Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds BK4 154.000 154.000 Hovedskydning
118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
118630 Frederik B. Vestergaard Gjern Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
120825 Louise Christensen Gjern Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
120826 Laura Christensen Gjern Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
123256 Anders Kaae Høyer Gjern Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
123259 Troels Kornum Gjern Skyttekreds J2 177.000 177.000 Hovedskydning
18712 Henrik Vestergaard Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
18737 Michael Vestergaard Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
110340 Lasse Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
117820 Johannes Bøgh Blumensaat Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
121529 Magne Neubert Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
19161 Per S. Jensen Ulbjerg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
122608 Egon M. Jensen Ulbjerg Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
122612 Mathilde Vad Ulbjerg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
117663 Morten Jensen Ulbjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening SE1 186.000 186.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
102380 Hanne Henckel Skive skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
105346 Claus Thomsen Skive skytteforening VÅ3 196.000 196.000 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
122493 Line Johansen Skive skytteforening VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
122495 Mikkel Tøttrup Skive skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
21910 Arne Olesen Silkeborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
121718 Gustav Nybro Silkeborg Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 188.000 188.000 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
119873 Ole Bodin Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
122354 Mikkel Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds BK4 150.000 150.000 Hovedskydning
113143 Ivan Laursen Gjern Skyttekreds VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
122378 Jens-Ole Dalsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122382 Magnus Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
122384 Niels Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
98425 Inge Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening VÅ3 195.000 195.000 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro SE3 195.000 195.000 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
113721 Lukas Frey Elkjær Kjellerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
119956 Gustav Nygaard Andresen Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
122599 Carl Erik Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
122602 Linnea Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122750 John Hebsgaard Kjellerup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
122905 Anders Skorstengaard Kjellerup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
123655 Martin Moos Hansen Viborg Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102387 Finn Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 172.000 172.000 Hovedskydning
107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
111197 Ole Andersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
122332 Anette Hassing Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 180.000 180.000 Hovedskydning
122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 160.000 160.000 Hovedskydning
122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
122502 Knud Erik Hansen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 195.000 195.000 Hovedskydning
122504 Michael Kristensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 179.000 179.000 Hovedskydning
122505 Jonas Andersen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
119356 Morten Alexis Viborg Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening US2 173.000 173.000 Hovedskydning
102741 Andreas Kristensen Møldrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105701 Mads Andersen Møldrup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
117841 Frede Larsen Lillelund Møldrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117999 Ida L. Kristensen Møldrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120085 Peter Majland Møldrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122840 Knud Vestergaard Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122846 Leif Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122851 Aage Bach Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122854 Yosef Clop Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122859 Danny Jul Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122861 Ole Jul Møldrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
97122 Arnild Jensen Roslev Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
113074 Tobias T. Eriksen Aulum Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
111408 Simon Brogaard Jørgensen Roslev Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Roslev Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
107850 Erik Søgård Hansen Roslev Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
107968 John A. Stæckmann Roslev Skytteforening SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
111612 Thor V. Holm-Hansen Roslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
113588 Laurits Kjærby Thomassen Hem Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
118734 Lukas Rosenkrans Roslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
118736 Glen Høgsbjerg Christensen Roslev Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening US2 143.000 143.000 Hovedskydning
19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I J1 198.000 198.000 Hovedskydning
123502 Pauli Johansen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening US2 180.000 180.000 Hovedskydning
111373 Casper Kølbæk Hansen Hem Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120772 Oliver B. Larsen Hem Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
120773 Ebbe torp Hansen Hem Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
122491 Christian Frederiksen Hem Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
122496 Benjamin K. Pedersen Hem Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
122500 Justas Hillersborg Hem Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
81134 Søren Saaby Arnborg Idrætsforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
18963 André Madsen Haderup Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
29809 Peter Bay Haderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
117983 Louise Gade Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
111643 Gustav Schneider Skals Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
118103 Bertil Risgaard Jensen Haderup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
119435 Mia Kristensen Haderup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
120190 Michella Bekker Haderup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
118829 Hanne Berg Hviid Møldrup Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
27375 Jan Graversen DFB Skive SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
27860 Mogens Bro DFB Skive SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
28016 Harald Paakjær DFB Skive SE3 195.000 195.000 Hovedskydning
28023 Hans Gade DFB Skive SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
75545 Leif Mosegaard DFB Skive SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
87751 Flemming Voss DFB Skive SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
103186 Niels Kjær DFB Skive SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
103189 Peter Chr. Graversen DFB Skive SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
103194 Egon Pedersen DFB Skive SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
104975 Else Marie Lund DFB Skive VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
104979 Inger Lise Pedersen DFB Skive VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
111255 John Kristiansen DFB Skive SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
115292 Ella Graugaard DFB Skive SE1 182.000 182.000 Hovedskydning
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro VÅ1 190.000 190.000 Hovedskydning
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
113398 Jeppe Fregerslev Skyttekreds Bjerringbro BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
113403 Finn Poulsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
118496 Tobias Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118666 Silas Nyrup Franks Skyttekreds Bjerringbro J2 185.000 185.000 Hovedskydning
31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening VS3 192.000 192.000 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
113153 Casper Hald Nielsen Karup Skytteforening UÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
31809 Ulla Knudsen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening US2 183.000 183.000 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
119479 Christian Vestergaard Skarrild Idrætsforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
94142 Mads Christensen Them Skytteforening UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Kjellerup Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
114398 Malte Boye Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121848 Nerjus Drulja Skals Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
122554 Randi Damkjær Nilsson Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
100410 Rene Frøik Roslev Skytteforening VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
122501 Noah T. Hansen Hem Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
27359 Knud Erik Rusbjerg DFB Skive SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
118768 Magnus Bruun Haderup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
122986 Marcus R. P. Jensen Roslev Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
19749 Erik Fisker Viborg Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
31062 Matias Faurbye Pedersen Viborg Skytteforening US1 198.000 198.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US1 193.000 193.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro VS2 178.000 178.000 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
123000 Mikkel Madsen Arnborg Idrætsforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening US1 190.000 190.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
29807 Pia Birkjær Haderup Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Roslev Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening US2 183.000 183.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 187.000 187.000 Hovedskydning
108541 Casper Hansen Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
106464 Christian Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 171.000 171.000 Hovedskydning
107971 Bjarke Henriksen Silkeborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117863 Elisabeth Alexis Viborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
119687 Ben Hegyi Viborg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
116894 Alexander Appel Kjellerup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
121535 Simon Bøgelund Eriksen Kjellerup Skytteforening BK4 200.000 200.000 Hovedskydning
117859 Christian Kvist Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 170.000 170.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
121371 Filip Stodolny Kjellerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
123227 Alfred Baasch Lynggaard Viborg Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening VS1 186.000 186.000 Hovedskydning
103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
109628 Agnese Salina Arnborg Idrætsforening UÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening US1 195.000 195.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
93419 Ruben Villumsen Skals Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
111644 Sebastian Schneider Skals Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
111746 Emma C. Kristensen Skals Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116828 Philip K. Nørris Skals Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
116988 Cecilie Krathmand Rost Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119655 Klara T. Sørensen Skals Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
122523 Oliver Siig Skals Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
109631 Lars Olsen Arnborg Idrætsforening VÅ3 170.000 170.000 Hovedskydning
109634 Mathilde Kristensen Arnborg Idrætsforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
113163 Tobias Kolster Arnborg Idrætsforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
119549 Cecilie Munch Arnborg Idrætsforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
119725 Benjamin Hesselvig Ælmholdt Arnborg Idrætsforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120979 Michele Rasmussen Arnborg Idrætsforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123001 Christine Mogensen Arnborg Idrætsforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ3 173.000 173.000 Hovedskydning
123004 Lykkemaj Henriksen Arnborg Idrætsforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
123007 Jonatan Enggaard Arnborg Idrætsforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
123008 Morten Svendsen Arnborg Idrætsforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
118252 Vitus Binderup Damm Gjellerup Sdr. S G & I BK4 157.000 157.000 Hovedskydning
122687 Mathias Engberg Jacobsen Gjellerup Sdr. S G & I BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
122688 Martin Chen Birkelund Gjellerup Sdr. S G & I BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
122896 Melanie Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening US2 174.000 174.000 Hovedskydning
85570 Morten Pedersen Skarrild Idrætsforening US2 177.000 177.000 Hovedskydning
102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107988 Jesper Buhl Skarrild Idrætsforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening UÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
94692 Malte Kiel Aulum Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
115408 Markus Martin Jensen Aulum Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
116813 Thomas Kasler Nielsen Aulum Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
122961 Noah Nielsen Aulum Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
122991 Frederik R. Nielsen Aulum Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
122993 Emilie Aresten Lauridsen Aulum Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
122994 Emma Lauridsen Aulum Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
29106 Camilla Sofie Bårup Nielsen Viborg Skytteforening US1 191.000 191.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
82660 Charles Lindberg Viborg Skytteforening VÅ3 198.000 198.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
108047 Mikael Buhl Carstensen Viborg Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
108540 Christian Hansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108630 Jan Smidt Viborg Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
117857 William Früh Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119685 Trine Jakobsen Viborg Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
120931 Jan Gert Thomsen Viborg Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
121238 Tue Lauridsen Munch Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121664 Patrick Lang Pedersen Viborg Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
122664 Edmund Madsen Viborg Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
123228 Daniel Jalili Viborg Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
123229 David Jalili Viborg Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
123233 Lars Hochland Andersen Viborg Skytteforening VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
83351 Alexander B. Kjær Them Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94582 Jonas V. Christensen Them Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
95184 Richardt Hjorth Them Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
102768 Winnie K. Jensen Them Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
103621 Tobias Stenvang Hansen Them Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
107626 Chalina Balslöw Kjær Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
113229 Nicolaj Engedal Them Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113234 Frederikke Spotag Jacobsen Them Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114470 Natasja Engedal Lauridsen Them Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119958 Julie Sørensen Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119963 Victor Stoffregen Them Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
123099 Sebastian Hvid Larsen Them Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds VÅ3 169.000 169.000 Hovedskydning
83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
98875 Daniel Kudsk Gjern Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113144 Kasper Møller Gjern Skyttekreds BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
113430 Tim Thuesen Gjern Skyttekreds BK4 150.000 150.000 Hovedskydning
118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
119199 Freja Balling Gjern Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
123253 Luna Isabella Therkildsen Gjern Skyttekreds BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
123258 Claus Basse Gjern Skyttekreds VÅ3 172.000 172.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
115165 Anne Sofie K. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
116878 Malthe Lund Ishøj Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
123234 Josefine Feldthusen Jacobi Viborg Skytteforening UÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
121780 Jesper Baungaard Viborg Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123232 Tjalfe Kjær Andersen Viborg Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
113822 Lærke Nielsen Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
118611 Mikkel Neubert Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
120796 Tobias Madsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
120799 Emil Størup Stougaard Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
121093 John Winther Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
121885 Frederik Kjær Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
120271 Mette Lang Pedersen Ulbjerg Skytteforening VÅ3 154.000 154.000 Hovedskydning
122748 Annika Jonsson Ulbjerg Skytteforening UÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
123176 Trine Rasmussen Ulbjerg Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
27826 Per Bendt Madsen DFB Skive VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
121873 Cissel Marie Harder Johansen Skive skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
22308 Niels Povlsen Silkeborg Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
120126 Lasse Froberg Silkeborg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107548 Holger Nehmdahl Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113949 Mads V. Tofting Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122356 Anker Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122358 Christen Madsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
122385 Søren Peter Therkildsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122490 Knud Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
122691 Jørgen Albrektsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 174.000 174.000 Hovedskydning
18937 Hans Peter Hørdum Skyttekreds Bjerringbro VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
97317 Lis Olsen Kjellerup Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
121370 Lukas Jager Ankersen Kjellerup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
122580 Mathias Salomonsen Kjellerup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
122597 Svend Aage Lund Andersen Kjellerup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
122601 Inge Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
116554 Mathilde Svendsen Skals Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
121847 Dovydass Drulja Skals Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
122906 Mads Villadsen Skals Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening VÅ3 179.000 179.000 Hovedskydning
107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
30631 Finn Sørensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
32911 Anna Lise Christensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
92760 Jonas Kristensen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
102326 Niels Korshøj Tjørring IF Skytteafdeling SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
122340 Lucas Rene Sørensen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
122503 Emil Kristensen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
122781 Jakob Overbeck Tjørring IF Skytteafdeling BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
12279 Arne J. Andersen Møldrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
107254 René Iversen Andersen Møldrup Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
117842 Linnea Berg Hviid Møldrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118519 Niklas Haupt Møldrup Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
122549 Emil Villumsen Møldrup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
122550 Søren Christensen Møldrup Skytteforening VS3 152.000 152.000 Hovedskydning
122647 Mie Kristensen Møldrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122648 Jasmin K. Lillebæk Møldrup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
122836 Kirsten Sørensen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122837 Jens Fomsgaard Møldrup Skytteforening FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
122841 Karin Mogensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
122842 Georg Mogensen Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122855 Emil Faurholt Møldrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122860 Signe Jul Møldrup Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
97330 Svend Schrøder Roslev Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
118619 Vivi Bossow Torp Roslev Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
118620 Rebecca Dyring Rønberg Roslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
122985 Emil Faarkrog Jørgensen Roslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
122988 Casper C. K. Pedersen Roslev Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
123237 Mathias Bavnsgaard Madsen Roslev Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
92117 Johannes Rydal Hem Skytteforening UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
120882 Sebastian R. Madsen Hem Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
122337 Simon Toft Hem Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
122338 Rasmus Aaen Hem Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122658 Kasper Furbo Hem Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
98424 Torben Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
30010 Rina Morizane Baggesen Haderup Skytteforening UÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
92862 Caroline Peeters Haderup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
107720 Lene Klausen Haderup Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
112907 Sebastian Handberg Welander Haderup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
118108 Mathias Handberg Welander Haderup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
118769 Kamilla Dalsgaard Haderup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
120613 Tenna Kristensen Haderup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
27518 Knud Søndergård DFB Skive SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
27532 Jens Hansen DFB Skive SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
27961 Johnny Aagaard DFB Skive SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
78467 Claus Hvid DFB Skive SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
83365 Kurt B. Christensen DFB Skive SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
87741 Jørgen Jeppesen DFB Skive SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
87797 Thorkild Jensen DFB Skive VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
103187 Ejvind Jakobsen DFB Skive SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
103198 Aksel Mousing DFB Skive SE3 177.000 177.000 Hovedskydning
104973 Knud Lang DFB Skive SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
104980 Edsholt Lund DFB Skive SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
106004 Poul Stensgård Pedersen DFB Skive SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
107821 Helmer Hagensen DFB Skive SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
107848 Lasse Kristensen Roslev Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
122847 Inger Munkholm Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122839 Inga Jensen Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122548 Kasper Roager Møldrup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
121534 William Bøgelund Madsen Kjellerup Skytteforening VÅ3 198.000 198.000 Hovedskydning
111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
101130 Kasper Linde Barrith Kjellerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118655 Sara W. Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
107824 Ivan Sørensen DFB Skive SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
117788 Peter Bo Hansen DFB Skive SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
118028 Harald Pedersen DFB Skive SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
106462 Michael Jacobsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro UÅ2 184.000 184.000 Hovedskydning
108025 Tina Bruun Jakobsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 178.000 178.000 Hovedskydning
118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118499 Mike Madsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
120108 Jesper Vorre Skyttekreds Bjerringbro UÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
113152 Deng Akec Deng Karup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117447 Lukas Falk Pedersen Karup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen