Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI-København skydning turnering 50-200m. 2 omg (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storkøbenhavn
Alle foreninger
Falsterske Fods Skf Region Hovedst
Garderforeningens Skyttelaug
Hellerup Skyde Selskab
Hvidovre Skyttekreds
IK Morgenstjernen
Kastrup-Tårnby Skytteforening
Kjøbenhavns Skytteforening
Skytteforeningen Krudttønden
Tryg Idrætsklub
Tårnby Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
99168
Christina Caravadossi
Kastrup-Tårnby Skytteforening
SE2
174.000
174.000
Hovedskydning
106849
Mads Fogh-Ravenberg
Kastrup-Tårnby Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
110474
Mathias Nielsen Mex-Jørgensen
Skytteforeningen Krudttønden
UÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
100378
Søren Christoffersen
Hvidovre Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
67449
Peter Christensen Parbst
Falsterske Fods Skf Region Hovedst
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
126295
Finn Johansen
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
125171
John Balch Olsen
Kjøbenhavns Skytteforening
FRI
170.000
170.000
Hovedskydning
122274
Mathias Muhr Schrøder
Kjøbenhavns Skytteforening
BK3
167.000
167.000
Hovedskydning
121984
William Diderichsen
Kjøbenhavns Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
120660
Lau Ishøj
Kjøbenhavns Skytteforening
FRI
172.000
172.000
Hovedskydning
120654
Ken Erleben
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
159.000
159.000
Hovedskydning
120634
Gert Sewohl
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
181.000
181.000
Hovedskydning
114253
Ivan Elleby Thilgreen
Kjøbenhavns Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
114252
Maja Kjertan Lykke
Kjøbenhavns Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
111937
Christina Karlsson Flagga
Kjøbenhavns Skytteforening
VS2
176.000
176.000
Hovedskydning
119078
Axel Emil Raith
Kjøbenhavns Skytteforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
104921
Gregers Bøgevardt Wagner
Kjøbenhavns Skytteforening
FRI
186.000
186.000
Hovedskydning
69378
Mogens Pedersen
Hellerup Skyde Selskab
VÅ1
194.000
194.000
Mesterskab
69378
Mogens Pedersen
Hellerup Skyde Selskab
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
70364
Jesper Holde Morgenstjernen
IK Morgenstjernen
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
70364
Jesper Holde Morgenstjernen
IK Morgenstjernen
SE2
170.000
170.000
Mesterskab
70803
Claus Højbjerg Jørgensen
Kastrup-Tårnby Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
70803
Claus Højbjerg Jørgensen
Kastrup-Tårnby Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
96803
Alex Fogh-Ravenberg
Kastrup-Tårnby Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
123949
Casper Kjær
Hvidovre Skyttekreds
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
123949
Casper Kjær
Hvidovre Skyttekreds
J2
159.000
159.000
Mesterskab
120978
Jakob Kraak
Hvidovre Skyttekreds
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
120978
Jakob Kraak
Hvidovre Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
117790
Johannes Gunge Jørgensen
Hvidovre Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
111146
Jingdan (Dan) Hua
Kjøbenhavns Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
109819
Malthe Sørensen
Hvidovre Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
109819
Malthe Sørensen
Hvidovre Skyttekreds
BK3
174.000
174.000
Mesterskab
106690
Jørgen Kim Christensen
Hvidovre Skyttekreds
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
66318
Per Westh-Henrichsen
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
104919
Jørgen Erik Hasselmann
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
104920
Ole Steen Johansen
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
112366
Jan Østergaard Bertelsen
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
154.000
154.000
Hovedskydning
119076
Philip Jacobsen
Kjøbenhavns Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
120650
Jørgen Tindø
Kjøbenhavns Skytteforening
SE2
177.000
177.000
Hovedskydning
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
63237
Ejgil Reimers
Hellerup Skyde Selskab
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
125168
Niels Bjørn O Schmidt
Kjøbenhavns Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
126276
Helle Herstad
Kjøbenhavns Skytteforening
FRI
153.000
153.000
Hovedskydning
94013
Silas Taarup
Kastrup-Tårnby Skytteforening
UÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
67201
Kurt Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
SE1
189.000
189.000
Mesterskab
67201
Kurt Nielsen
Garderforeningens Skyttelaug
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
123950
Daniel Kjær
Hvidovre Skyttekreds
BK3
163.000
163.000
Hovedskydning
69067
Poul løvendal
Tryg Idrætsklub
SE2
181.000
181.000
Hovedskydning
125873
Lars Winther Evers
Tryg Idrætsklub
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
123896
Theodor Isager
Kjøbenhavns Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
125418
Sophus Holse
Hvidovre Skyttekreds
BK3
156.000
156.000
Hovedskydning
69511
Anders Larsen
Kjøbenhavns Skytteforening
VS2
194.000
194.000
Hovedskydning
56004
Jakob Armand Skytte
Kjøbenhavns Skytteforening
VS1
191.000
191.000
Hovedskydning
119072
Oliver Stig Nielsen
Kjøbenhavns Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
105689
Niclas Jensen
Tryg Idrætsklub
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
VS3
189.000
189.000
Hovedskydning
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
VS3
183.000
183.000
Mesterskab
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
70611
Mads Frydenlund Christensen
Hellerup Skyde Selskab
UÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
70446
Tommi Gjermandsen
Kastrup-Tårnby Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
93146
Rune Lauritsen
Hvidovre Skyttekreds
US2
173.000
173.000
Hovedskydning
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
VS2
195.000
195.000
Hovedskydning
67459
Otto Reenberg
Tårnby Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
67459
Otto Reenberg
Tårnby Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
121801
Brian Nielsen
Hvidovre Skyttekreds
VÅ2
180.000
180.000
Hovedskydning
111944
Fie Munk
Hvidovre Skyttekreds
UÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
71432
Steen Fogh-Ravenberg
Kastrup-Tårnby Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
Til toppen