Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Nordsjællandsmesterskab 15m Pistol 2016 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Espergærde Skytteforening
Farum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Frederiksværk Skytteforening
Ganløse Skytteforening
Helsingør Salonskytte Forening
Hillerød Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Stenløse Skytteforening
Søborg SG&I
Søllerød Skytteforening
Værløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
56688
Kurt Christensen
Hørsholm Pistolforening
V1H1
281.000
281.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
S2H1
282.000
282.000
Hovedskydning
83286
Ole Collin Rasmussen
Hillerød Skytteforening
S2H1
247.000
247.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
S2H2
241.000
241.000
Hovedskydning
66060
Lars Holte
Hørsholm Pistolforening
V1H2
256.000
256.000
Hovedskydning
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
S2H2
221.000
221.000
Hovedskydning
147579
Preben Hostrup Christensen
Hørsholm Pistolforening
S2H1
271.000
271.000
Hovedskydning
65433
Peter Englev
Espergærde Skytteforening
S2H1
258.000
258.000
Hovedskydning
62335
Ivan Olesen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
S2H2
269.000
269.000
Hovedskydning
71207
Erkki Søndergaard
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H1
269.000
269.000
Hovedskydning
62729
Peter Holde Hansen
Farum Skytteforening
V2H2
256.000
256.000
Hovedskydning
81166
Henning Kamp
Farum Skytteforening
S2H1
255.000
255.000
Hovedskydning
62739
Michael Mosbæk Witte
Farum Skytteforening
V2H1
256.000
256.000
Hovedskydning
66161
Knud Winther Knudsen
Hørsholm Pistolforening
S2H1
263.000
263.000
Hovedskydning
61720
Jens Hartwig
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H1
273.000
273.000
Hovedskydning
63427
Shila Pico Petersen
Hillerød Skytteforening
V2H1
279.000
279.000
Hovedskydning
106332
Kenneth Weiss
Hillerød Skytteforening
V2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
63575
Kaj Greisager
Hillerød Skytteforening
V2H2
263.000
263.000
Hovedskydning
64322
Dennis Sten Bagge
Hillerød Skytteforening
V2H1
284.000
284.000
Hovedskydning
57955
Jens Jacob Haugaard
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H1
268.000
268.000
Hovedskydning
61851
Lars Grønlund Ottesen
Farum Skytteforening
V1H3
265.000
265.000
Hovedskydning
62166
Steen Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1H4
254.000
254.000
Hovedskydning
63094
Ethan A. N. Ingholt
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H4
246.000
246.000
Hovedskydning
63336
Gert Roland Havstreym
Farum Skytteforening
V2H1
269.000
269.000
Hovedskydning
66222
Bjarne Stæhr
Hillerød Skytteforening
S2H2
210.000
210.000
Hovedskydning
73445
Per Laursen
Søllerød Skytteforening
U1H
255.000
255.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Hillerød Skytteforening
V2H2
244.000
244.000
Hovedskydning
91950
Mogens Bering Larsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
S2H1
280.000
280.000
Hovedskydning
110298
Lars Bilø
Hillerød Skytteforening
V2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
111223
Michael Bodenhoff
Hillerød Skytteforening
V2H1
261.000
261.000
Hovedskydning
111761
Marianne Ebbesen-Olsen
Hillerød Skytteforening
V2H2
252.000
252.000
Hovedskydning
116074
Erik Thørup
Hørsholm Pistolforening
V2H1
269.000
269.000
Hovedskydning
117925
Kim Stæhr
Hillerød Skytteforening
V2H1
261.000
261.000
Hovedskydning
120326
Jørgen Larsen
Hillerød Skytteforening
V2H2
267.000
267.000
Hovedskydning
121283
Henrik Steinmann
Søborg SG&I
V2H2
243.000
243.000
Hovedskydning
121421
Carl Nielsen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
S2H2
259.000
259.000
Hovedskydning
121905
Brian Marcussen
Hillerød Skytteforening
V2H2
266.000
266.000
Hovedskydning
124054
Michael Larsen
Hillerød Skytteforening
V2H2
272.000
272.000
Hovedskydning
62420
Carsten Bech-Jensen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1H3
262.000
262.000
Hovedskydning
95495
Knud Gadeberg
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
S2H2
244.000
244.000
Hovedskydning
118304
Maria Dam Krintel
Hillerød Skytteforening
U2H
240.000
240.000
Hovedskydning
61921
Bo Jacobsen
Stenløse Skytteforening
V1H3
240.000
240.000
Hovedskydning
125489
Stine Jespersen
Ganløse Skytteforening
V2H2
252.000
252.000
Hovedskydning
66651
Leif Laursen
Søllerød Skytteforening
S2H2
232.000
232.000
Hovedskydning
117309
Mikkel Holmgren
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H4
199.000
199.000
Hovedskydning
124812
Benjamin Thaulow
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H4
249.000
249.000
Hovedskydning
63419
Steen Pico Nielsen
Hillerød Skytteforening
S2H1
276.000
276.000
Hovedskydning
90024
Renè Krog
Farum Skytteforening
V2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
121284
Johanne Steinmann
Søborg SG&I
BK
243.000
243.000
Hovedskydning
116187
Martin Rødbro
Hillerød Skytteforening
V2H1
276.000
276.000
Hovedskydning
116839
Morten Puukka Tornøe
Værløse Skytteforening
V2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
121994
Claus Hagen Nielsen
Værløse Skytteforening
V1H4
258.000
258.000
Hovedskydning
81776
Søren Kornerup
Espergærde Skytteforening
V1H3
262.000
262.000
Hovedskydning
117312
Thomas Thiele
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H4
198.000
198.000
Hovedskydning
123573
Jes West Knudsen
Frederiksværk Skytteforening
S2H2
198.000
198.000
Hovedskydning
63326
Jørgen Rav
Hørsholm Pistolforening
S2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
66656
Jan Rajchman
Søllerød Skytteforening
V2H2
262.000
262.000
Hovedskydning
122805
Lasse Weirauch Skovgaard Møller
Værløse Skytteforening
V1H4
206.000
206.000
Hovedskydning
65060
Per C. Madsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
V1H2
269.000
269.000
Hovedskydning
63546
Kaare O. Nielsen
Hillerød Skytteforening
V2H1
278.000
278.000
Hovedskydning
122823
Signe Glejborg Nielsen
Hillerød Skytteforening
U2H
234.000
234.000
Hovedskydning
65681
Rudi Gunnar Steen
Helsingør Salonskytte Forening
V1H3
264.000
264.000
Hovedskydning
87732
Thomas Dyregaard
Hillerød Skytteforening
V1H3
274.000
274.000
Hovedskydning
63341
Flemming Rask
Hørsholm Pistolforening
S2H2
257.000
257.000
Hovedskydning
125021
Kasper Leth Jensen
Espergærde Skytteforening
V1H4
241.000
241.000
Hovedskydning
117311
Povl Martens
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H2
209.000
209.000
Hovedskydning
88133
Pavel Ibenforth
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H4
251.000
251.000
Hovedskydning
87042
Johnny Lundstrøm
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H3
258.000
258.000
Hovedskydning
81420
Michael Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H3
249.000
249.000
Hovedskydning
123588
Simao Pedro Reposo
Frederiksværk Skytteforening
BK
281.000
281.000
Hovedskydning
62156
Svend Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
S2H2
236.000
236.000
Hovedskydning
124817
Ognjen Vukovic
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1H4
243.000
243.000
Hovedskydning
66135
Niels Kjær
Hørsholm Pistolforening
S2H2
263.000
263.000
Hovedskydning
118905
Mark S. Petersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1H3
256.000
256.000
Hovedskydning
118904
Jakob S. Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
U1H
250.000
250.000
Hovedskydning
114032
Jens Jørgen Dalby
Espergærde Skytteforening
S2H2
213.000
213.000
Hovedskydning
110393
Johan Mastrell
Hørsholm Pistolforening
V1H3
271.000
271.000
Hovedskydning
106632
Kim Hansen
Stenløse Skytteforening
V1H4
244.000
244.000
Hovedskydning
62815
Aleksander Olinger
Farum Skytteforening
S2H1
265.000
265.000
Hovedskydning
Til toppen