Højmarkstævne 2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
119436 Gustav Abrahamsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 192.0 192.0 Mesterskab
119436 Gustav Abrahamsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Mesterskab
128249 Nanna Lydersen Højmark Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
128249 Nanna Lydersen Højmark Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
119774 Morten Pedersen Videbæk Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
119774 Morten Pedersen Videbæk Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
119930 Mathias Vind Højmark Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
119930 Mathias Vind Højmark Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
115169 Kevin Plauborg Sædding Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
115169 Kevin Plauborg Sædding Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening BK4 187.0 187.0 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 182.0 182.0 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
128241 Nicklas Kjeldgaard Højmark Skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
128241 Nicklas Kjeldgaard Højmark Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK4 173.0 173.0 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK4 162.0 162.0 Hovedskydning
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Mesterskab
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening US2 189.0 189.0 Mesterskab
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126910 Kevin Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
126910 Kevin Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening US2 177.0 177.0 Hovedskydning
123167 Lasse Skovhus Ulfborg Bys Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
123167 Lasse Skovhus Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
120204 Kevin Vilhelmsen Klitten Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
120204 Kevin Vilhelmsen Klitten Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Mesterskab
104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
126926 Christian Oluf Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
104131 Freja Thøgersen Klitten Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
104131 Freja Thøgersen Klitten Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
127609 Noah Dokkedahl Lemvig Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab
127609 Noah Dokkedahl Lemvig Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
98944 Frederik Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
98944 Frederik Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
126926 Christian Oluf Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
127888 Freja Mose Klitten Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ3 186.0 186.0 Mesterskab
108877 Kathrine Grosmann Højmark Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
108877 Kathrine Grosmann Højmark Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
123387 Laurids Grosmann Højmark Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
123387 Laurids Grosmann Højmark Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
110659 Mikkel Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
117775 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
117775 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 192.0 192.0 Mesterskab
36911 Per Grimstrup Højmark Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Mesterskab
36911 Per Grimstrup Højmark Skytteforening VÅ3 194.0 194.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 189.0 189.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening J2 183.0 183.0 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Mesterskab
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
127602 Jacob Madsen Lemvig Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
127602 Jacob Madsen Lemvig Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
128798 Valdemar Sejer Højmark Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
108624 Andreas Grosmann Højmark Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108624 Andreas Grosmann Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127501 Villy Christensen Møldrup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
127501 Villy Christensen Møldrup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
127883 Rebekka Najbjerg Kjærgaard Højmark Skytteforening UÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
127883 Rebekka Najbjerg Kjærgaard Højmark Skytteforening UÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
128243 Noah Lydersen Højmark Skytteforening BK4 171.0 171.0 Mesterskab
128797 Anne Sofie Sejer Højmark Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab
128798 Valdemar Sejer Højmark Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
128243 Noah Lydersen Højmark Skytteforening BK4 162.0 162.0 Hovedskydning
128797 Anne Sofie Sejer Højmark Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
128799 Morten Sejer Højmark Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
128799 Morten Sejer Højmark Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
128493 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening BK4 189.0 189.0 Mesterskab
128493 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 196.0 196.0 Hovedskydning
98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 193.0 193.0 Mesterskab
124896 Frederik Juul Moustesgaard Klitten Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
124896 Frederik Juul Moustesgaard Klitten Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning

Til toppen