DGI Midtj. skydn. 15M 5. omgang 2016-17 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
127161 Ole Capion Viborg Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I VS2 180.000 180.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
146342 Mikael Nordstrøm Kjellerup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
127789 Erling Jokumsen Haderup Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
108031 Annette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
21856 Lauge Clausen Them Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
66271 Lisbeth Arboe Jakobsen Silkeborg Skyttekreds VS2 180.000 180.000 Hovedskydning
123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
102136 Jens Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling J1 193.000 193.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
113589 Anna Vinther Brasen Roslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
113589 Anna Vinther Brasen Roslev Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
94142 Mads Christensen Them Skytteforening UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
119479 Christian Vestergaard Skarrild Idrætsforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
28099 Benny Mortensen DFB Skive SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
127047 Jonas Rønne Jensen Silkeborg Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
120907 Helga Glud Karup Skytteforening VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
124107 Niels Jørgen Andersen DFB Skive SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
107453 Oliver Alexis Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
98916 Valdemar Jensen Arnborg Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
98950 William Jensen Arnborg Idrætsforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
103967 Kasper Larsen Kjellerup Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Roslev Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
104866 Rasmus Olesen Roslev Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
146890 Simone Berg Viborg Skytteforening US1 193.000 193.000 Hovedskydning
117906 Simone Heidmann Møldrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 183.000 183.000 Hovedskydning
115383 Martin Olsen Them Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 169.000 169.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening US2 179.000 179.000 Hovedskydning
116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 178.000 178.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
128761 Ida Holm Henriksen Viborg Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
98603 Tobias Sahl Skarrild Idrætsforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
116990 Oliver Hansen Skals Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
117031 Mads Rost Christensen Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
122895 Anika Morizane Baggesen Haderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
122908 Elias Hausted Andersen Skals Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123640 Søren Geiger Madsen Skals Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
128291 Alexander Lysdal Gjern Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
33494 Morten Smedegaard Pedersen Viborg Skytteforening US2 183.000 183.000 Hovedskydning
84370 Christina Bukalo Aulum Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
81134 Søren Saaby Arnborg Idrætsforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
109625 Malthe Ottesen Arnborg Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
118433 Andreas Chernookov Arnborg Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119551 Simon Lausen Arnborg Idrætsforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
119552 Nichlas Lausen Arnborg Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120460 Frederik Rye Rasmussen Arnborg Idrætsforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
31823 Torben L. Faaborg-Hansen Gjellerup Sdr. S G & I VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I UÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
120464 Philip Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122498 Anette Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
122499 Ulrik Lindquist Knudsen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening US2 166.000 166.000 Hovedskydning
117787 Frederik Emborg Skarrild Idrætsforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
124629 Peter Berthelsen Skarrild Idrætsforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118131 Jeppe Risum Aulum Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
122958 Lea-Anna Holmberg Aulum Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
122959 Katrine Bak Rusbjerg Aulum Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
124112 Thomas Klausen Aulum Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
118518 Adam Liebach Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
123231 Esben Bjerg Primdal Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
21812 Søren Brønd Them Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
114465 Jakob Rust Nielsen Them Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
119166 Jesper Just Andersen Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119956 Gustav Nygaard Andresen Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123101 Viktor Bæk Them Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113143 Ivan Laursen Gjern Skyttekreds VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
113145 Morten Steen Møller Gjern Skyttekreds VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
120594 Nikolaj Lindholm Jakobsen Gjern Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
19161 Per S. Jensen Ulbjerg Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
19271 Claes Pedersen Ulbjerg Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
117663 Morten Jensen Ulbjerg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
122608 Egon M. Jensen Ulbjerg Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123179 Silas Vogn Petersen Ulbjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Skive skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
27380 Harald Jensen Skive skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
28029 Grethe Larsen Skive skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
81526 Kirsten Poulsen Skive skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening VS3 173.000 173.000 Hovedskydning
102380 Hanne Henckel Skive skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
105346 Claus Thomsen Skive skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
121872 Christian Kroer Dalsgaard Skive skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
122493 Line Johansen Skive skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111495 Magnus V. Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122378 Jens-Ole Dalsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
122382 Magnus Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
122384 Niels Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
19677 Jørgen Jacobsen Kjellerup Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
98425 Inge Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro SE3 177.000 177.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
113124 Lene Toft Kjellerup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
114398 Malte Boye Kjellerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
126238 Mads Thomsen Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
116827 Chris Breiner-Jensen Skals Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
111197 Ole Andersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
122332 Anette Hassing Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening US2 171.000 171.000 Hovedskydning
113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117999 Ida L. Kristensen Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
122846 Leif Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122851 Aage Bach Møldrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122859 Danny Jul Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
122861 Ole Jul Møldrup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
111408 Simon Brogaard Jørgensen Roslev Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
111408 Simon Brogaard Jørgensen Roslev Skytteforening J2 181.000 181.000 Mesterskab
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Roslev Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
107847 Nicklas Jensen Kammersgaard Roslev Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
111612 Thor V. Holm-Hansen Roslev Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
111612 Thor V. Holm-Hansen Roslev Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
118736 Glen Høgsbjerg Christensen Roslev Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
118736 Glen Høgsbjerg Christensen Roslev Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
122986 Marcus R. P. Jensen Roslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122986 Marcus R. P. Jensen Roslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
122987 Sofus R. P. Jensen Roslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
122987 Sofus R. P. Jensen Roslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening US2 181.000 181.000 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
120772 Oliver B. Larsen Hem Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
18963 André Madsen Haderup Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
29809 Peter Bay Haderup Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
102228 Torben L. Christiansen Haderup Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
125042 Kirstine Lea Præst Haderup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
27359 Knud Erik Rusbjerg DFB Skive SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
27375 Jan Graversen DFB Skive SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
27860 Mogens Bro DFB Skive SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
28016 Harald Paakjær DFB Skive SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
28023 Hans Gade DFB Skive SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
28046 Erik Vendelbo DFB Skive SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
103186 Niels Kjær DFB Skive SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
103189 Peter Chr. Graversen DFB Skive SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
103194 Egon Pedersen DFB Skive SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
104975 Else Marie Lund DFB Skive VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
104979 Inger Lise Pedersen DFB Skive VÅ3 178.000 178.000 Hovedskydning
107822 Knud Nilsen DFB Skive SE3 196.000 196.000 Hovedskydning
107823 Ronald Betzer Jensen DFB Skive SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
107829 Maja Kristensen DFB Skive BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
111255 John Kristiansen DFB Skive SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
113403 Finn Poulsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
118496 Tobias Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127055 Morten Blæsbjerg Aulum Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
126973 Lucas Jacobsen Viborg Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
115119 Zakarias Thor Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
127187 Jacob Lørup Arnborg Idrætsforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
128430 Oliver Christensen Arnborg Idrætsforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
128715 Benjamin Benthin Andersen Arnborg Idrætsforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
128991 Lisa Green Arnborg Idrætsforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
127052 Noah McGregor Aulum Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
127053 Christoffer Vium Iversen Aulum Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
126366 Niels Ho. Larsen Viborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
126477 David Cæsar Bisgaard Bjerrum Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126478 Maria A.T. Andersen Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
126479 Lasse Wounlund Pedersen Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
126975 Emil Holm Andersen Viborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
126976 Andreas Lind Amdisen Viborg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
127164 Albert Skaarup Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127759 Mathias Hedevang Kristensen Viborg Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
128759 Alexander Brøns-Pedersen Viborg Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
127188 Malte Michelsen Them Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127190 Mikkel Kramer Hansen Them Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127788 Conrad Bruun Them Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds BK4 155.000 155.000 Hovedskydning
127197 Marie Louise Sandorf Jacobsen Gjern Skyttekreds US2 178.000 178.000 Hovedskydning
127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
127459 Joachim Grund Gjern Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
128290 Helle Lysdal Gjern Skyttekreds VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
127038 Bruno S. Jensen Ulbjerg Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
127253 Lars Christensen Ulbjerg Skytteforening VÅ3 177.000 177.000 Hovedskydning
128154 Rikke Baand Rasmussen Ulbjerg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
127196 Marius Schiøler Nielsen Skive skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
127048 Daniel Gravgaard Falbe Hansen Silkeborg Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
127644 Lukas Moesgaard Petersen Silkeborg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
122381 Jørn Thorne Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
126699 Kathrine Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US2 183.000 183.000 Hovedskydning
126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
126967 Tobias H. Borup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
126914 Thea Nedergaard Kjellerup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
128043 Maya Aagaard Nielsen Kjellerup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
126777 Gustav Pagh Pedersen Skals Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
126952 Frederik Sloth Djørup Skals Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
126954 Mads Gade Skals Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118015 Jane Vinding Christensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
126700 Ditte Pode Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
126704 Michas Suni Pode Tjørring IF Skytteafdeling BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
126949 Silke Monberg Møldrup Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
128679 Naja Astrup Møldrup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Hovedskydning
128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening VÅ3 179.000 179.000 Hovedskydning
127103 Maximilian Szech Roslev Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
127103 Maximilian Szech Roslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
126503 Malte Thorning Hem Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
126521 Mads Lindhard Hem Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
127155 Espen Olesen Hem Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
127553 Lucas Vang Jespersen Haderup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127791 Alexander Handberg Welander Haderup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
127892 Ea Lucia Holmgård Christensen Haderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
124486 Eva Tue Selbo DFB Skive SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
125095 Gitte Madsen DFB Skive VÅ3 188.000 188.000 Hovedskydning
127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro J2 178.000 178.000 Hovedskydning
127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
119961 Magnus Hjorth Marcussen Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
124110 Sebastian Kjær DFB Skive BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
19749 Erik Fisker Viborg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening US1 193.000 193.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 173.000 173.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening US2 177.000 177.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
29807 Pia Birkjær Haderup Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening US1 195.000 195.000 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Roslev Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
107157 Niklas Bossow Torp Roslev Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
124111 Josephine Kjær DFB Skive BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening US2 186.000 186.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US1 188.000 188.000 Hovedskydning
85425 Kasper A. Madsen Kjellerup Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
106464 Christian Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro UÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
116490 Katrine Gade Skals Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening US2 181.000 181.000 Hovedskydning
117859 Christian Kvist Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
109628 Agnese Salina Arnborg Idrætsforening UÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro VS3 186.000 186.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
116989 Lucas Hansen Skals Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
122862 Sara Johannesen Skals Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123641 Asger Ambrosius Skals Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening US2 191.000 191.000 Hovedskydning
32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
109626 Johan Ottesen Arnborg Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109631 Lars Olsen Arnborg Idrætsforening VÅ3 175.000 175.000 Hovedskydning
120979 Michele Rasmussen Arnborg Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123001 Christine Mogensen Arnborg Idrætsforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
123794 Asger Abrahamsen Schou Gjellerup Sdr. S G & I BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening US2 179.000 179.000 Hovedskydning
102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
107988 Jesper Buhl Skarrild Idrætsforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
120820 Christian Helstrup Nielsen Skarrild Idrætsforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening UÅ2 181.000 181.000 Hovedskydning
94692 Malte Kiel Aulum Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
101405 Pelle Kiel Aulum Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
134402 Jens Nørbjerg Aulum Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
123606 Celina Dalsgaard Aulum Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
29106 Camilla Sofie Bårup Nielsen Viborg Skytteforening US1 184.000 184.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening US1 197.000 197.000 Hovedskydning
101764 Camilla Eggertsen Nielsen Viborg Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
108047 Mikael Buhl Carstensen Viborg Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
108540 Christian Hansen Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108630 Jan Smidt Viborg Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113667 Frederik Olsen Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
119358 Lauge Thomsen Øberg Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119685 Trine Jakobsen Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
120931 Jan Gert Thomsen Viborg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122664 Edmund Madsen Viborg Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
21881 Jens Kjær Them Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
94582 Jonas V. Christensen Them Skytteforening UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
103621 Tobias Stenvang Hansen Them Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
115385 Laurids Maul-Jakobsen Them Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
119958 Julie Sørensen Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123099 Sebastian Hvid Larsen Them Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
123109 Kasper Nielsen Them Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
124779 Bo Hagen Jensen Them Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
98875 Daniel Kudsk Gjern Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
107805 Oliver B. Broch Gjern Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
113144 Kasper Møller Gjern Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds VS3 156.000 156.000 Hovedskydning
123258 Claus Basse Gjern Skyttekreds VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
120796 Tobias Madsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
121094 Karoline Winther Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
123176 Trine Rasmussen Ulbjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
27826 Per Bendt Madsen DFB Skive VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
27998 Inga Jensen Skive skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening VS1 187.000 187.000 Hovedskydning
97608 Jacob Klausen Skive skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
19301 Tonny Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122356 Anker Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122358 Christen Madsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
122691 Jørgen Albrektsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 175.000 175.000 Hovedskydning
123717 Katarina Trøjborg Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
VÅ3 195.000 195.000 Hovedskydning
18937 Hans Peter Hørdum Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
93421 Mathias A Madsen Kjellerup Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122580 Mathias Salomonsen Kjellerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
124690 Tobias Rask Kjellerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
126234 Silas Østergaard Pedersen Viborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117453 Mads S. Kristensen Skals Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
32911 Anna Lise Christensen Tjørring IF Skytteafdeling VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
113823 Svend Møller Møldrup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122837 Jens Fomsgaard Møldrup Skytteforening FRI 180.000 180.000 Hovedskydning
122839 Inga Jensen Møldrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
122841 Karin Mogensen Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
122842 Georg Mogensen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
122847 Inger Munkholm Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122855 Emil Faurholt Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122857 Ole Bundgaard Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122860 Signe Jul Møldrup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
124673 Kirsten Rasmussen Møldrup Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118620 Rebecca Dyring Rønberg Roslev Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
118620 Rebecca Dyring Rønberg Roslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
122985 Emil Faarkrog Jørgensen Roslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
122985 Emil Faarkrog Jørgensen Roslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
122988 Casper C. K. Pedersen Roslev Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
122988 Casper C. K. Pedersen Roslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
116693 Matilde Olesen Roslev Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
120882 Sebastian R. Madsen Hem Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
122337 Simon Toft Hem Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98424 Torben Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
112907 Sebastian Handberg Welander Haderup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118108 Mathias Handberg Welander Haderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
27518 Knud Søndergård DFB Skive SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
27532 Jens Hansen DFB Skive SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
27961 Johnny Aagaard DFB Skive SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
28103 Arne Nielsen DFB Skive SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
83365 Kurt B. Christensen DFB Skive SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
103198 Aksel Mousing DFB Skive SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
107821 Helmer Hagensen DFB Skive SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
107824 Ivan Sørensen DFB Skive SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
117788 Peter Bo Hansen DFB Skive SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
124099 Ole T. Jensen DFB Skive SE3 170.000 170.000 Hovedskydning
124101 Villy Antonsen DFB Skive SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
106462 Michael Jacobsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
108025 Tina Bruun Jakobsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120108 Jesper Vorre Skyttekreds Bjerringbro UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
123778 Martin Christian Lund Madsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
117447 Lukas Falk Pedersen Karup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening VÅ3 188.000 188.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
30734 Steffen Lindvig Fjends Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
127186 Casper Meyer Pedersen Arnborg Idrætsforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128990 Amalie Degn Arnborg Idrætsforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening VS3 163.000 163.000 Hovedskydning
127040 Dicte Mølhave Skarrild Idrætsforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
127056 Andrew Scott Jørgensen Aulum Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
127057 Frederik Damgaard Bredtoft Aulum Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
126237 Simon Greve Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
126297 Cailin Peter Donnan Viborg Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
126476 Marie Bak Jakobsen Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
126609 Daniella Houng Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
127163 Daniel Gøtzsche Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
127165 Anders Jensen Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
127760 Emil Urban Dalsgaard Viborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
128760 Emil Holm Henriksen Viborg Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
113233 Rasmus Rask Johnsen Them Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
127195 Nikoline Lauridsen Them Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
128217 Sebastian Birkebæk Them Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
128941 Hans Bruun Them Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
127203 Roland Schultz Gjern Skyttekreds SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
127453 Simon Carlson Gjern Skyttekreds US2 151.000 151.000 Hovedskydning
127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
129011 Niels Johan Kirkegaard Gjern Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
28305 Emil Sørensen Ulbjerg Skytteforening UÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
122604 Sofie Lang Jensen Ulbjerg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
127037 Caroline Bak-Nielsen Ulbjerg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
127254 Casper Christensen Ulbjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127964 Julius Hagen Rold Ulbjerg Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
126968 Philip Nørgård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
126420 Silas Solvang Døssing Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
127049 Lukas Wind Skorstengaard Kjellerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
126953 Mathias Rost Christensen Skals Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
127501 Villy Christensen Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
127101 Patrick D. Rønberg Roslev Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
127102 Pascale Szech Roslev Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
127102 Pascale Szech Roslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
127104 Peter Nedergaard Jensen Roslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
127105 Frederik Kristensen Roslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
127555 Boas Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127556 Silas Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
127891 Trine Rosgaard Haderup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
124485 Ernst Nielsen DFB Skive SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
129033 Ronald Schøning DFB Skive SE3 171.000 171.000 Hovedskydning
127044 William Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
127045 Valdemar Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning

Til toppen