landsdelsmesterskaber sommer 2017 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
30258 Gert Østergård Holstebro Politis's Idrætsforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
30258 Gert Østergård Holstebro Politis's Idrætsforening VS3 186.0 186.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK1 196.0 196.0 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
120283 Thomas Sukkel Ørnhøj Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
120283 Thomas Sukkel Ørnhøj Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
128896 Marcus Nilsson Trehøje Skytteforening BK3 172.0 172.0 Mesterskab
128896 Marcus Nilsson Trehøje Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 170.0 170.0 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Mesterskab
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 196.0 196.0 Mesterskab
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 183.0 183.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 179.0 179.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 175.0 175.0 Mesterskab
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening UÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Mesterskab

Til toppen