Pistolterræn Ulfborg 2017 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
120861 Christian Ravn Galten Skytteforening GPA 7.0 6.0 Hovedskydning
122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening GPA 7.0 6.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
32886 Benny Andersen Lind Skytteforening GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
87726 Hans Henrik Skjerning Galten Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
82900 Bruno Nedergaard Pedersen Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
GPA 51.0 43.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 14.0 12.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 53.0 44.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 61.0 51.0 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
122655 Per Ankersen Skytteklubben DSB/ASF GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 62.0 52.0 Hovedskydning
GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 57.0 48.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
128908 Arne Nissen Galten Skytteforening GPA 10.0 8.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
125377 Charlie Rønfeldt Galten Skytteforening GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984 GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening GPA 8.0 7.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 57.0 48.0 Hovedskydning
113086 Begitte O. B. Løwgreen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
110155 Sebastian Emil Nielsen Amager Team Target GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
128906 Morten Nissen Galten Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
129442 Tonny Veng Galten Skytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 39.0 33.0 Hovedskydning

Til toppen