Pistolterræn Lunde SG&I (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
129496 Claus Thomsen Bramming Skytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Korsør Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 65.0 54.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 68.0 57.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
125049 René Roland Postens Skytteforening Odense GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
125045 Michael Johansen Postens Skytteforening Odense GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
125050 Lars Rasmussen Postens Skytteforening Odense GPA 8.0 7.0 Hovedskydning
129160 Jan Herløv Postens Skytteforening Odense GPA 31.0 26.0 Hovedskydning
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening GPA 59.0 49.0 Hovedskydning
117404 Ken Kay Dalum Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 31.0 26.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 58.0 48.0 Hovedskydning
129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
130096 Otto Haue Lunde Sg&I GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 31.0 26.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I GPA 59.0 49.0 Hovedskydning
117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 59.0 49.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 62.0 52.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
131678 Troels Kornum Østbirk Pistol Skytter GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
130247 Henrik Lange Lunde Sg&I GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
121966 Kasper Mathias Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening GPA 48.0 40.0 Hovedskydning
126536 Steen Stokholm Sørensen Dalum Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
129607 Moeren Nielsen Postens Skytteforening Odense GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 66.0 55.0 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 53.0 44.0 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds GPA 36.0 30.0 Hovedskydning
101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I GPA 49.0 41.0 Hovedskydning
120275 Søren E. Poulsen Brøndby Skytte Forening GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
134113 Philippe Boutonnet Lunde Sg&I GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
134114 Casper Saxe Olsen Lunde Sg&I GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target GPA 25.0 21.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
133690 Micki Bang Jensen Knabstrup Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted GPA 53.0 44.0 Hovedskydning
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 60.0 50.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
119193 Steffen Schmidt Vissenbjerg Skytteforening GPA 39.0 32.0 Hovedskydning
51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening GPA 37.0 31.0 Hovedskydning
130906 Aliihsan Golcuk Københavns Amts Skyttelaug GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
130905 Hüseyin Koc Københavns Amts Skyttelaug GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 53.0 44.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 70.0 58.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
95739 Christian Stigaard Horsens Skyttekreds GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 62.0 52.0 Hovedskydning
93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening GPA 42.0 35.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 55.0 46.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 54.0 45.0 Hovedskydning
91723 Jan Røjkjær Tommerup Skytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning

Til toppen