U13 drenge | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Borbjerg Sparkasse Cup
Stævneansvarlige
Anette Frøslev Tlf: 60104939 / 60104939

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

U13 drenge

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
21-01-18 15:10 Pulje 1 TH Boys - FC fri - Bane 1 4 - 1
21-01-18 15:28 Pulje 1 Youngboys - Måbjerg 1 - Bane 1 4 - 4
21-01-18 15:37 Pulje 2 FC Rindum - Ejsing Boldklub - Bane 1 1 - 3
21-01-18 15:46 Pulje 2 Shn/ ulfborg - Måbjerg 2 - Bane 1 2 - 2
21-01-18 15:55 Pulje 3 Stoholm if - De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Bane 1 2 - 4
21-01-18 16:04 Pulje 3 fifa gutterne - Hakkerboys - Bane 1 7 - 1
21-01-18 16:13 Pulje 1 FC fri - Youngboys - Bane 1 4 - 2
21-01-18 16:22 Pulje 1 Måbjerg 1 - TH Boys - Bane 1 0 - 3
21-01-18 16:31 Pulje 2 Ejsing Boldklub - Shn/ ulfborg - Bane 1 0 - 4
21-01-18 16:40 Pulje 2 Måbjerg 2 - FC Rindum - Bane 1 4 - 3
21-01-18 16:49 Pulje 3 De grønne fra ID og Jensens Solfilm - fifa gutterne - Bane 1 0 - 3
21-01-18 16:58 Pulje 3 Hakkerboys - Stoholm if - Bane 1 4 - 4
21-01-18 17:07 Pulje 1 Youngboys - TH Boys - Bane 1 1 - 6
21-01-18 17:16 Pulje 1 FC fri - Måbjerg 1 - Bane 1 3 - 2
21-01-18 17:25 Pulje 2 Shn/ ulfborg - FC Rindum - Bane 1 5 - 1
21-01-18 17:34 Pulje 2 Ejsing Boldklub - Måbjerg 2 - Bane 1 2 - 2
21-01-18 17:43 Pulje 3 fifa gutterne - Stoholm if - Bane 1 3 - 1
21-01-18 17:52 Pulje 3 De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Hakkerboys - Bane 1 3 - 4
21-01-18 18:01 C mellemrunde 1 Måbjerg 1 - FC Rindum - Bane 1 2 - 3
21-01-18 18:10 B mellemrunde 1 TH Boys - Måbjerg 2 - Bane 1 6 - 0
21-01-18 18:19 C mellemrunde 2 Ejsing Boldklub - Stoholm if - Bane 1 3 - 4
21-01-18 18:28 B mellemrunde 2 Shn/ ulfborg - Hakkerboys - Bane 1 5 - 2
21-01-18 18:37 C mellemrunde 3 De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Youngboys - Bane 1 5 - 3
21-01-18 18:46 B mellemrunde 3 fifa gutterne - FC fri - Bane 1 4 - 3
21-01-18 18:55 C Finalerunde FC Rindum - Stoholm if - Bane 1 3 - 4
21-01-18 19:04 B Finalerunde TH Boys - Shn/ ulfborg - Bane 1 6 - 3
21-01-18 19:13 C Finalerunde Stoholm if - De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Bane 1 4 - 5
21-01-18 19:22 B Finalerunde Shn/ ulfborg - fifa gutterne - Bane 1 0 - 3
21-01-18 19:31 C Finalerunde FC Rindum - De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Bane 1 2 - 3
21-01-18 19:40 B Finalerunde TH Boys - fifa gutterne - Bane 1 2 - 3

Til toppen