Række C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Storkøbenhavn Petanque 6-mands turnering 2018
Turneringsansvarlige
Susanne Ryberg Tlf: 21948973
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=90024

Komplet kampprogram


Række C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 04-04-18 18:00 Søborg PK 4 - Ledøje PC 3 7 - 9
(107 - 105)
Onsdag 04-04-18 18:00 PK Øbro 1 - Herlev PC 1 7 - 9
(90 - 125)
Torsdag 05-04-18 18:00 Grantoftens PK 2 - Glostrup 1 4 - 12
(98 - 128)
Tirsdag 10-04-18 18:00 Amager P96-4 - Hvidovre PK 2 10 - 6
(115 - 91)
Tirsdag 10-04-18 18:00 Ledøje PC 2 - Amager P96-5 13 - 3
(115 - 84)
Onsdag 11-04-18 17:00 Københavns Petanque Klub 1 - Grantoftens PK 3 12 - 4
(124 - 67)
Torsdag 12-04-18 18:00 Rødovre PK 4 - Søborg PK 3 13 - 3
(131 - 74)
Tirsdag 17-04-18 18:00 Gentofte PC 2 - PK Øbro 1 10 - 6
(129 - 95)
Onsdag 18-04-18 18:00 Glostrup 1 - Søborg PK 4 8 - 8
(114 - 108)
Torsdag 19-04-18 18:00 Ledøje PC 3 - Grantoftens PK 2 11 - 5
(130 - 89)
Torsdag 19-04-18 18:00 Herlev PC 1 - FIF Petanque 3 14 - 2
(130 - 77)
Onsdag 25-04-18 18:00 Søborg PK 3 - Ledøje PC 2 5 - 11
(91 - 129)
Onsdag 25-04-18 18:00 Amager P96-5 - Rødovre PK 4 11 - 5
(131 - 69)
Torsdag 26-04-18 18:00 Grantoftens PK 3 - Amager P96-4 7 - 9
(88 - 120)
Torsdag 26-04-18 18:00 Hvidovre PK 2 - Københavns Petanque Klub 1 - Petanquebaner 4 - 12
(80 - 125)
Torsdag 03-05-18 18:00 Ledøje PC 3 - Glostrup 1 11 - 5
(119 - 94)
Torsdag 03-05-18 18:00 Grantoftens PK 2 - Søborg PK 4 8 - 8
(104 - 115)
Torsdag 03-05-18 18:00 Herlev PC 1 - Gentofte PC 2 9 - 7
(123 - 106)
Tirsdag 08-05-18 18:00 FIF Petanque 3 - PK Øbro 1 - Petanquebaner 12 - 4
(125 - 76)
Tirsdag 15-05-18 18:00 Ledøje PC 2 - Rødovre PK 4 13 - 3
(130 - 66)
Tirsdag 15-05-18 18:00 Amager P96-4 - Københavns Petanque Klub 1 1 - 15
(73 - 135)
Onsdag 16-05-18 18:00 Søborg PK 3 - Amager P96-5 7 - 9
(107 - 118)
Torsdag 17-05-18 18:00 Grantoftens PK 3 - Hvidovre PK 2 6 - 10
(101 - 121)
Tirsdag 22-05-18 18:00 Gentofte PC 2 - FIF Petanque 3 8 - 8
(122 - 114)
Onsdag 06-06-18 18:00 Glostrup 1 - Grantoftens PK 2 15 - 1
(135 - 62)
Torsdag 07-06-18 18:00 Ledøje PC 3 - Søborg PK 4 12 - 4
(112 - 100)
Torsdag 07-06-18 18:00 Herlev PC 1 - PK Øbro 1 8 - 8
(115 - 102)
Onsdag 13-06-18 18:00 Amager P96-5 - Ledøje PC 2 3 - 13
(93 - 126)
Torsdag 14-06-18 18:00 Hvidovre PK 2 - Amager P96-4 - Petanquebaner 10 - 6
(115 - 91)
Tirsdag 26-06-18 18:00 FIF Petanque 3 - Gentofte PC 2 - Petanquebaner 5 - 11
(99 - 127)
Onsdag 27-06-18 18:00 Søborg PK 3 - Rødovre PK 4 5 - 11
(110 - 128)
Torsdag 26-07-18 18:00 Grantoftens PK 3 - Københavns Petanque Klub 1 3 - 13
(75 - 132)
Onsdag 15-08-18 17:00 Københavns Petanque Klub 1 - Hvidovre PK 2 9 - 7
(104 - 94)
Onsdag 15-08-18 18:00 PK Øbro 1 - Gentofte PC 2 14 - 2
(132 - 95)
Torsdag 16-08-18 18:00 Rødovre PK 4 - Amager P96-5 6 - 10
(110 - 122)
Tirsdag 21-08-18 18:00 Ledøje PC 2 - Søborg PK 3 16 - 0
(143 - 78)
Tirsdag 21-08-18 18:00 Amager P96-4 - Grantoftens PK 3 10 - 6
(115 - 88)
Tirsdag 21-08-18 18:00 FIF Petanque 3 - Herlev PC 1 - Petanquebaner 7 - 9
(98 - 123)
Onsdag 22-08-18 18:00 Amager P96-5 - Søborg PK 3 11 - 5
(135 - 100)
Onsdag 22-08-18 18:00 Søborg PK 4 - Glostrup 1 10 - 6
(123 - 100)
Torsdag 23-08-18 18:00 Grantoftens PK 2 - Ledøje PC 3 5 - 11
(105 - 129)
Torsdag 23-08-18 18:00 Rødovre PK 4 - Ledøje PC 2 5 - 11
(82 - 125)
Tirsdag 28-08-18 18:00 Gentofte PC 2 - Herlev PC 1 7 - 9
(109 - 124)
Onsdag 29-08-18 17:00 Københavns Petanque Klub 1 - Amager P96-4 15 - 1
(139 - 36)
Onsdag 29-08-18 18:00 Glostrup 1 - Ledøje PC 3 5 - 11
(98 - 132)
Onsdag 29-08-18 18:00 Søborg PK 4 - Grantoftens PK 2 11 - 5
(116 - 74)
Onsdag 29-08-18 18:00 PK Øbro 1 - FIF Petanque 3 9 - 7
(128 - 102)
Torsdag 30-08-18 18:00 Hvidovre PK 2 - Grantoftens PK 3 - Petanquebaner 13 - 2
(125 - 94)

Til toppen