Pistolterræn Hanebjerg (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening V2 46.0 39.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V3 46.0 39.0 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening V2 45.0 38.0 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening V3 40.0 34.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V1 61.0 52.0 Hovedskydning
130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V3 42.0 36.0 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V2 42.0 36.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V2 46.0 39.0 Hovedskydning
130544 Hans Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V3 40.0 34.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V2 54.0 46.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V1 56.0 47.0 Hovedskydning
130461 Sebastian Milton R. Vangsgaard Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V3 36.0 31.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening V3 52.0 44.0 Hovedskydning
126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening V3 42.0 36.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening V1 58.0 49.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening V2 52.0 44.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening SE 59.0 50.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening V1 55.0 47.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening V1 62.0 53.0 Hovedskydning
139614 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening V3 13.0 11.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening V2 36.0 31.0 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel RI 98 Skytteforening V2 51.0 43.0 Hovedskydning
117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening V3 21.0 18.0 Hovedskydning
119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann RI 98 Skytteforening V3 44.0 37.0 Hovedskydning
126417 Jens Christoffersen RI 98 Skytteforening V3 24.0 20.0 Hovedskydning
134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening V3 48.0 41.0 Hovedskydning
124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening V3 48.0 41.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening V1 45.0 38.0 Hovedskydning
132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening SE 43.0 36.0 Hovedskydning
129436 Emil Jensen Hillerød Skytteforening V3 23.0 19.0 Hovedskydning
128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening V3 35.0 30.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening SE 40.0 34.0 Hovedskydning
63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening V2 43.0 36.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening V3 44.0 37.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening V1 55.0 47.0 Hovedskydning
129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening V3 56.0 47.0 Hovedskydning
129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening V3 19.0 16.0 Hovedskydning
87732 Thomas Dyregaard Hillerød Skytteforening V2 50.0 42.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening SE 10.0 8.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening V3 38.0 32.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening V2 52.0 44.0 Hovedskydning
117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd. SE 39.0 33.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug V1 51.0 43.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug UNG 41.0 35.0 Hovedskydning
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug SE 30.0 25.0 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening V2 55.0 47.0 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening V2 41.0 35.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening V1 58.0 49.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening SE 37.0 31.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 V2 45.0 38.0 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 11.0 9.0 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 V2 46.0 39.0 Hovedskydning
85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 42.0 36.0 Hovedskydning
101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927 V2 53.0 45.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening V1 63.0 53.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening V2 56.0 47.0 Hovedskydning
128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening V3 56.0 47.0 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening V3 36.0 31.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening V1 49.0 42.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening V2 45.0 38.0 Hovedskydning
119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 35.0 30.0 Hovedskydning
126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening V2 47.0 40.0 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening V2 54.0 46.0 Hovedskydning
68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening SE 24.0 20.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 V2 54.0 46.0 Hovedskydning
69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949 V2 54.0 46.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 V2 54.0 46.0 Hovedskydning
60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949 SE 41.0 35.0 Hovedskydning
70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949 V1 60.0 51.0 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 V2 49.0 42.0 Hovedskydning
115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949 V2 48.0 41.0 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 SE 31.0 26.0 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 V3 44.0 37.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V1 50.0 42.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2 50.0 42.0 Hovedskydning
122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening V3 40.0 40.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2 43.0 36.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2 54.0 46.0 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V3 51.0 43.0 Hovedskydning
59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening V3 49.0 42.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening V3 38.0 32.0 Hovedskydning
90306 Annette Winther Amager Team Target V2 39.0 33.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2 52.0 44.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. UNG 57.0 48.0 Hovedskydning
62266 Lars Guldberg Weidick Jægerspris Skytteforening V2 57.0 48.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skovshoved Idrætsforening V1 56.0 47.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening SE 55.0 47.0 Hovedskydning
122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening SE 11.0 9.0 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening V2 49.0 42.0 Hovedskydning
116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening V2 46.0 39.0 Hovedskydning
126294 Jakob Majkilde Jægerspris Skytteforening V3 50.0 42.0 Hovedskydning
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds SE 25.0 21.0 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds SE 25.0 21.0 Hovedskydning
127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds V3 32.0 27.0 Hovedskydning
128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds V3 32.0 27.0 Hovedskydning
128934 Steen Jørgensen Hillerød Skytteforening SE 44.0 37.0 Hovedskydning
62487 Rasmus Jørgensen Hillerød Skytteforening V3 43.0 36.0 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening V1 59.0 50.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter SE 41.0 35.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening V1 62.0 53.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1 53.0 45.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V3 57.0 48.0 Hovedskydning
131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening V3 46.0 39.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge V2 34.0 29.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening SE 36.0 31.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening SE 31.0 26.0 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf V1 55.0 47.0 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2 37.0 31.0 Hovedskydning
117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby V3 46.0 39.0 Hovedskydning
117309 Mikkel Holmgren Skyttelauget Kgs. Lyngby V2 45.0 38.0 Hovedskydning
102336 Jacob Vels Skyttelauget Kgs. Lyngby V3 38.0 32.0 Hovedskydning
134338 Kim Peter Stæhr Asminderød Skytteforening SE 38.0 32.0 Hovedskydning
114009 Magnus Espø IF Skjold Skævinge UNG 32.0 27.0 Hovedskydning
129570 Claus Vesterskov Lyng IF Skjold Skævinge V3 15.0 13.0 Hovedskydning
106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen V3 46.0 39.0 Hovedskydning
129824 Peter Wagner Ravnen V3 25.0 21.0 Hovedskydning
104528 Kurt Jensen Ravnen V3 52.0 44.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Korsør Skytteforening V2 45.0 38.0 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V3 44.0 37.0 Hovedskydning
71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening SE 20.0 17.0 Hovedskydning
62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening SE 35.0 30.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening V3 36.0 31.0 Hovedskydning
134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening V3 37.0 31.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE 42.0 36.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V3 36.0 31.0 Hovedskydning

Til toppen