Klintholm Pistolterræn 2018 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 50.0 43.0 Hovedskydning
93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening GPA 30.0 26.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 31.0 27.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 56.0 48.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening GPA 23.0 20.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target GPA 4.0 3.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 37.0 32.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 59.0 51.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 10.0 9.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 57.0 49.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling GPA 38.0 33.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 61.0 53.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 54.0 47.0 Hovedskydning
128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 37.0 32.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening GPA 29.0 25.0 Hovedskydning
124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 39.0 34.0 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 GPA 28.0 24.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening GPA 10.0 9.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I GPA 47.0 41.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 38.0 33.0 Hovedskydning
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
134733 Henrik Frandsen Lunde Sg&I GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 50.0 43.0 Hovedskydning
126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening GPA 46.0 40.0 Hovedskydning
111470 Hayrettin Ari Dalum Skytteforening GPA 13.0 11.0 Hovedskydning
111471 Erol Altinok Dalum Skytteforening GPA 8.0 7.0 Hovedskydning
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 9.0 8.0 Hovedskydning
117404 Ken Kay Dalum Skytteforening GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening GPA 15.0 13.0 Hovedskydning
117007 Ulrik McArdle Dalum Skytteforening GPA 16.0 14.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds GPA 50.0 43.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 57.0 49.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 61.0 53.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 51.0 44.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 23.0 20.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening GPA 45.0 39.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 38.0 33.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening GPA 25.0 22.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
130544 Hans Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 42.0 36.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling GPA 14.0 12.0 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening GPA 43.0 37.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 51.0 44.0 Hovedskydning
106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Pistol Skytte Forening GPA 10.0 9.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 30.0 26.0 Hovedskydning
51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GPA 51.0 44.0 Hovedskydning

Til toppen