Brande Skytteforening 50m stævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening US1 198.0 198.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening US1 194.0 194.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.0 200.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.0 200.0 Mesterskab
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 187.0 187.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 189.0 189.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK3 196.0 196.0 Mesterskab
109628 Agnese Salina Arnborg Idrætsforening UÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
109628 Agnese Salina Arnborg Idrætsforening UÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
131831 Frederik Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
131831 Frederik Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 184.0 184.0 Mesterskab
124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 190.0 190.0 Mesterskab
131346 Ranganatha C.N. Brande Skytteforening FRI 177.0 177.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 190.0 190.0 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 187.0 187.0 Mesterskab
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening UÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening UÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening BK3 157.0 157.0 Hovedskydning
132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening FRI 185.0 185.0 Mesterskab
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 185.0 185.0 Mesterskab
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 187.0 187.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 188.0 188.0 Mesterskab
20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 187.0 187.0 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
34393 Børge Gjødsbøl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
33147 Peder Johansen Brande Skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
33295 Jens Nygård Brande Skytteforening SE2 175.0 175.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS1 194.0 194.0 Mesterskab
33339 Erling Hansen Brande Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Brande Skytteforening SE2 175.0 175.0 Mesterskab
121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128327 Majse Lybker Brande Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
128327 Majse Lybker Brande Skytteforening BK3 163.0 163.0 Mesterskab
123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab

Til toppen