DM Pistol terræn 2018 (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 46.0 39.0 Hovedskydning
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GP 34.0 29.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GP 54.0 46.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GP 51.0 43.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GP 49.0 42.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GP 43.0 36.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GP 57.0 48.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GP 51.0 43.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GP 52.0 44.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening GP 44.0 37.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GP 50.0 42.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GP 61.0 52.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GP 46.0 39.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening GP 23.0 19.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening GP 51.0 43.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GP 25.0 21.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GP 13.0 11.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening GP 56.0 47.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening GP 39.0 33.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening GP 33.0 28.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening GP 59.0 50.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening GP 52.0 44.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening GP 32.0 27.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening GP 41.0 35.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GP 40.0 34.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GP 22.0 19.0 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GP 39.0 33.0 Hovedskydning
119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann RI 98 Skytteforening GP 19.0 16.0 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening GP 36.0 31.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GP 44.0 37.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GP 44.0 37.0 Hovedskydning
117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening GP 18.0 15.0 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel RI 98 Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening GP 32.0 27.0 Hovedskydning
139614 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening GP 14.0 12.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GP 49.0 42.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GP 57.0 48.0 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening GP 35.0 30.0 Hovedskydning
56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening GP 45.0 38.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GP 57.0 48.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GP 56.0 47.0 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GP 59.0 50.0 Hovedskydning
107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds GP 25.0 21.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening GP 20.0 17.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GP 59.0 50.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GP 35.0 30.0 Hovedskydning
34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening GP 51.0 43.0 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GP 38.0 32.0 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GP 21.0 18.0 Hovedskydning
120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening GP 31.0 26.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GP 11.0 9.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GP 57.0 48.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GP 49.0 42.0 Hovedskydning
121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening GP 49.0 42.0 Hovedskydning
20256 Anna Lis Nybo Østbirk Pistol Skytter GP 52.0 44.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GP 55.0 47.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
90306 Annette Winther Amager Team Target GP 38.0 32.0 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GP 53.0 45.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening GP 33.0 28.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 61.0 52.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 41.0 35.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GP 54.0 46.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GP 53.0 45.0 Hovedskydning
GP 47.0 40.0 Hovedskydning
36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening GP 30.0 25.0 Hovedskydning
127099 Jeppe Jensen Strøby Skytteforening GP 56.0 47.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GP 38.0 32.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GP 53.0 45.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GP 29.0 25.0 Hovedskydning
129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub GP 35.0 30.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GP 38.0 32.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GP 46.0 39.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GP 53.0 45.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GP 42.0 36.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub GP 35.0 30.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GP 52.0 44.0 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GP 44.0 37.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GP 42.0 36.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening GP 38.0 32.0 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening GP 58.0 49.0 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 GP 40.0 34.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. GP 51.0 43.0 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening GP 53.0 45.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening GP 45.0 38.0 Hovedskydning
32302 Laura Brandt Lind Skytteforening GP 35.0 30.0 Hovedskydning
50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening GP 49.0 42.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening GP 61.0 52.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GP 52.0 44.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GP 41.0 35.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening GP 27.0 23.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GP 49.0 42.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening GP 57.0 48.0 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening GP 31.0 26.0 Hovedskydning
72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening GP 55.0 47.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening GP 48.0 41.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GP 59.0 50.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GP 34.0 29.0 Hovedskydning
16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening GP 49.0 42.0 Hovedskydning
16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening GP 51.0 43.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 62.0 53.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 39.0 33.0 Hovedskydning
32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 47.0 40.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening GP 44.0 37.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GP 53.0 45.0 Hovedskydning
134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening GP 28.0 24.0 Hovedskydning

Til toppen