Hem stævne 50m riffel (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening US2 167.000 167.000 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening US2 170.000 170.000 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 187.000 187.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
27601 Niels Lund Hem Skytteforening FRI 171.000 171.000 Hovedskydning
27601 Niels Lund Hem Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK3 136.000 136.000 Mesterskab
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening BK3 160.000 160.000 Mesterskab
117386 Max Dahl Hem Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
117386 Max Dahl Hem Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Hem Skytteforening J2 180.000 180.000 Mesterskab
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening FRI 177.000 177.000 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening FRI 173.000 173.000 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 172.000 172.000 Mesterskab
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening VS3 171.000 171.000 Mesterskab
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening VS3 173.000 173.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS3 191.000 191.000 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS3 188.000 188.000 Mesterskab
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
113589 Anna Brasen Hem Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
113589 Anna Brasen Hem Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
130751 Lau Alsbjerg Hem Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 178.000 178.000 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening US2 182.000 182.000 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE2 180.000 180.000 Mesterskab
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds UÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds UÅ1 189.000 189.000 Mesterskab
27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 191.000 191.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Mesterskab
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK3 151.000 151.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen