DGI 50-200m turnering 3 omgang (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
66401 Erik Rasmussen Tryg Idrætsklub SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
66401 Erik Rasmussen Tryg Idrætsklub SE2 185.0 185.0 Mesterskab
120654 Ken Erleben Kjøbenhavns Skytteforening SE2 170.0 170.0 Hovedskydning
120634 Gert Sewohl Kjøbenhavns Skytteforening SE2 172.0 172.0 Hovedskydning
70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen SE2 176.0 176.0 Hovedskydning
70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen SE2 167.0 167.0 Mesterskab
104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
126295 Finn Johansen Kjøbenhavns Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
115009 Karin Florin Kjøbenhavns Skytteforening FRI 179.0 179.0 Hovedskydning
126276 Helle Herstad Kjøbenhavns Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
133978 Finn Leif Christensen KIFs Skyttelaug FRI 183.0 183.0 Hovedskydning
133974 Asnaldina Ferreira Kjøbenhavns Skytteforening FRI 171.0 171.0 Hovedskydning
120650 Jørgen Tindø Kjøbenhavns Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
134445 Lene Crail Kjøbenhavns Skytteforening FRI 177.0 177.0 Hovedskydning
125171 John Balch Olsen Kjøbenhavns Skytteforening FRI 171.0 171.0 Hovedskydning
106472 Lis Rasmussen Kjøbenhavns Skytteforening FRI 148.0 148.0 Hovedskydning
131745 Hans Holdorf Petersen Kjøbenhavns Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds US2 178.0 178.0 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds US2 179.0 179.0 Mesterskab
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab UÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
134543 Olivia Heinrich Wildt Hellerup Skyde Selskab UÅ2 168.0 168.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS2 194.0 194.0 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS3 194.0 194.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
68160 Erik Lund Madsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 188.0 188.0 Mesterskab
68160 Erik Lund Madsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug SE1 187.0 187.0 Mesterskab
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug SE1 188.0 188.0 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE1 185.0 185.0 Mesterskab
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening J2 153.0 153.0 Hovedskydning
117790 Johannes Gunge Jørgensen Hvidovre Skyttekreds J2 186.0 186.0 Hovedskydning
131512 Benjamin Ellekvist Skytteforeningen Krudttønden J2 194.0 194.0 Hovedskydning
134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 151.0 151.0 Mesterskab
134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
133912 William T. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 151.0 151.0 Mesterskab
133912 William T. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 178.0 178.0 Mesterskab
131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
131754 Alma Møller Kjøbenhavns Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
131754 Alma Møller Kjøbenhavns Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
131747 Adam E Malki Jepsen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS3 194.0 194.0 Mesterskab
105689 Niclas Jensen Tryg Idrætsklub VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
105689 Niclas Jensen Tryg Idrætsklub VS3 180.0 180.0 Mesterskab
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds VS3 182.0 182.0 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
125873 Lars Winther Evers Tryg Idrætsklub VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
125873 Lars Winther Evers Tryg Idrætsklub VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
134120 Marie Villadsen Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
134545 Poul Mogensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
134545 Poul Mogensen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab VÅ2 180.0 180.0 Mesterskab
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 180.0 180.0 Mesterskab
100867 Finni Thostrup BWI Skytteafd. VÅ2 174.0 174.0 Hovedskydning
100867 Finni Thostrup BWI Skytteafd. VÅ2 170.0 170.0 Mesterskab
132998 Helle Thyren Hvidovre Skyttekreds VÅ2 165.0 165.0 Hovedskydning
111937 Christina Karlsson Flagga Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
111937 Christina Karlsson Flagga Kjøbenhavns Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Mesterskab

Til toppen