Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
U9 drenge (2. kl.) (Bold st. 4) | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
2019 - Landsmesterskab U8-U15
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Holdkort
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U9 drenge (2. kl.) (Bold st. 4)
Pulje 1
Værløse BK - 1
-
FC Storebælt
-
Sørbymagle If
-
Slangerup OIF - 2
-
Pulje 2
FC Storebælt 2 2
-
Sørbymagle If - U10/U11 piger
-
Jernløse Bk 1
-
RSU Ringkøbing 1
-
Pulje 3
Jernløse Bk 2
-
Værløse BK - 2
-
RSU Ringkøbing 2
-
Slangerup OIF - 1
-
Finale A
RSU Ringkøbing 1
-
Jernløse Bk 2
-
FC Storebælt 2 2
-
Værløse BK - 1
-
Finale B
Værløse BK - 2
-
FC Storebælt
-
RSU Ringkøbing 2
-
Sørbymagle If
-
Finale C
Slangerup OIF - 2
-
Jernløse Bk 1
-
Sørbymagle If - U10/U11 piger
-
Slangerup OIF - 1
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=95995
Komplet kampprogram
U9 drenge (2. kl.) (Bold st. 4)
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
720865
Lørdag
02-03-19
09:30
Pulje 1
Sørbymagle If
-
Værløse BK - 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 5
720871
Lørdag
02-03-19
09:40
Pulje 2
Sørbymagle If - U10/U11 piger
-
FC Storebælt 2 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 3
720877
Lørdag
02-03-19
09:50
Pulje 3
Slangerup OIF - 1
-
Værløse BK - 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 1
720866
Lørdag
02-03-19
10:20
Pulje 1
FC Storebælt
-
Slangerup OIF - 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
2 - 0
720872
Lørdag
02-03-19
10:30
Pulje 2
Jernløse Bk 1
-
RSU Ringkøbing 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 9
720878
Lørdag
02-03-19
10:40
Pulje 3
Jernløse Bk 2
-
RSU Ringkøbing 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
1 - 0
720867
Lørdag
02-03-19
11:10
Pulje 1
Værløse BK - 1
-
FC Storebælt
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
2 - 0
720873
Lørdag
02-03-19
11:20
Pulje 2
FC Storebælt 2 2
-
Jernløse Bk 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
1 - 0
720879
Lørdag
02-03-19
11:30
Pulje 3
Værløse BK - 2
-
Jernløse Bk 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 3
720868
Lørdag
02-03-19
12:00
Pulje 1
Slangerup OIF - 2
-
Sørbymagle If
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 2
720874
Lørdag
02-03-19
12:10
Pulje 2
RSU Ringkøbing 1
-
Sørbymagle If - U10/U11 piger
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
7 - 0
720880
Lørdag
02-03-19
12:20
Pulje 3
RSU Ringkøbing 2
-
Slangerup OIF - 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
2 - 0
720869
Lørdag
02-03-19
12:50
Pulje 1
FC Storebælt
-
Sørbymagle If
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
2 - 0
720875
Lørdag
02-03-19
13:00
Pulje 2
Jernløse Bk 1
-
Sørbymagle If - U10/U11 piger
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
4 - 1
720881
Lørdag
02-03-19
13:10
Pulje 3
Jernløse Bk 2
-
Slangerup OIF - 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
2 - 0
720870
Lørdag
02-03-19
13:40
Pulje 1
Værløse BK - 1
-
Slangerup OIF - 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
1 - 0
720876
Lørdag
02-03-19
13:50
Pulje 2
FC Storebælt 2 2
-
RSU Ringkøbing 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
1 - 2
720882
Lørdag
02-03-19
14:00
Pulje 3
Værløse BK - 2
-
RSU Ringkøbing 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
0 - 1
720883
Lørdag
02-03-19
14:30
Finale A
Jernløse Bk 2
-
Værløse BK - 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720889
Lørdag
02-03-19
14:40
Finale B
Værløse BK - 2
-
RSU Ringkøbing 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720895
Lørdag
02-03-19
14:50
Finale C
Slangerup OIF - 1
-
Slangerup OIF - 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720884
Lørdag
02-03-19
15:20
Finale A
RSU Ringkøbing 1
-
FC Storebælt 2 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720890
Lørdag
02-03-19
15:30
Finale B
FC Storebælt
-
Sørbymagle If
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720896
Lørdag
02-03-19
15:40
Finale C
Jernløse Bk 1
-
Sørbymagle If - U10/U11 piger
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720897
Søndag
03-03-19
09:00
Finale C
Slangerup OIF - 2
-
Jernløse Bk 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720891
Søndag
03-03-19
09:10
Finale B
RSU Ringkøbing 2
-
FC Storebælt
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720885
Søndag
03-03-19
09:20
Finale A
Værløse BK - 1
-
RSU Ringkøbing 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720898
Søndag
03-03-19
09:50
Finale C
Sørbymagle If - U10/U11 piger
-
Slangerup OIF - 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720892
Søndag
03-03-19
10:00
Finale B
Sørbymagle If
-
Værløse BK - 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720886
Søndag
03-03-19
10:10
Finale A
FC Storebælt 2 2
-
Jernløse Bk 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720899
Søndag
03-03-19
10:40
Finale C
Jernløse Bk 1
-
Slangerup OIF - 1
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720893
Søndag
03-03-19
10:50
Finale B
FC Storebælt
-
Værløse BK - 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720887
Søndag
03-03-19
11:00
Finale A
RSU Ringkøbing 1
-
Jernløse Bk 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720900
Søndag
03-03-19
11:30
Finale C
Slangerup OIF - 2
-
Sørbymagle If - U10/U11 piger
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720894
Søndag
03-03-19
11:40
Finale B
RSU Ringkøbing 2
-
Sørbymagle If
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
720888
Søndag
03-03-19
11:50
Finale A
Værløse BK - 1
-
FC Storebælt 2 2
Spillested
Fredericia Idrætscenter
- Hal 1
Til toppen