U8 drenge - 1. kl. 5 m | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - B&U - Forår 2019
Turneringsansvarlige
André Velling (DGI) Tlf: 79404346 / 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Kort om U8 drenge - læs mere her. https://mimer.dgi.dk/offentlig/E852E031-001

Komplet kampprogram


U8 drenge - 1. kl. 5 m

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 17:15 ØBG Silkeborg 2 - Virklund B 1 8 - 4
29-04-19 17:15 Silkeborg KFUM 1 - GFG Voel 2 6 - 2
29-04-19 17:15 Sejs-Svejbæk 2 - Gl. Rye IF 2 6 - 8
29-04-19 17:15 Engesvang B - Sorring-Toustrup IF 5 - 3
29-04-19 17:15 Thorning if - Gødvad GIF 3 6 - 5
01-05-19 17:15 IF Centrum - Gødvad GIF 2 0 - 3
06-05-19 17:15 Gødvad GIF 3 - Them GF 2 - 12
06-05-19 17:15 Sorring-Toustrup IF - Thorning if 3 - 7
NB!
Kamp aflyst
06-05-19 17:15 Bryrup IF - Sejs-Svejbæk 2
06-05-19 17:15 Gl. Rye IF 2 - Engesvang B 1 - 3
06-05-19 17:15 Virklund B 1 - Ikast FC 2 - Virklund Hallen 3 - 6
06-05-19 17:15 Gødvad GIF 2 - ØBG Silkeborg 2 2 - 9
06-05-19 17:15 GFG Voel 2 - IF Centrum 7 - 5
06-05-19 17:15 ØBG Silkeborg 1 - Funder GF 7 - 4
06-05-19 17:15 Ikast FC 1 - HA85 1 12 - 4
06-05-19 17:15 Sejs-Svejbæk 1 - GFG Voel 1 3 - 3
NB!
Kamp aflyst
06-05-19 17:15 ØBG Silkeborg 3 - Virklund B 2
06-05-19 17:15 HA85 2 - Gl. Rye IF 1 6 - 4
06-05-19 17:15 Silkeborg KFUM 2 - Virklund B 4 - 4
13-05-19 17:15 Gl. Rye IF 1 - ØBG Silkeborg 3 2 - 2
NB!
Kamp aflyst
13-05-19 17:15 Virklund B 2 - Silkeborg KFUM 2 - Virklund Hallen
13-05-19 17:15 Virklund B - HA85 2 - Virklund Hallen 5 - 7
13-05-19 17:15 HA85 1 - ØBG Silkeborg 1 2 - 4
13-05-19 17:15 Funder GF - Sejs-Svejbæk 1 5 - 4
13-05-19 17:15 GFG Voel 1 - Ikast FC 1 2 - 6
13-05-19 17:15 ØBG Silkeborg 2 - Ikast FC 2 2 - 2
13-05-19 17:15 Gødvad GIF 2 - GFG Voel 2 7 - 3
13-05-19 17:15 Silkeborg KFUM 1 - Virklund B 1 1 - 9
NB!
Kamp aflyst
13-05-19 17:15 Engesvang B - Bryrup IF
13-05-19 17:15 Thorning if - Them GF 4 - 4
13-05-19 17:15 Sorring-Toustrup IF - Gl. Rye IF 2 2 - 13
13-05-19 17:15 Sejs-Svejbæk 2 - Gødvad GIF 3 6 - 2
20-05-19 17:15 Gødvad GIF 3 - Engesvang B 4 - 3
20-05-19 17:15 Sorring-Toustrup IF - Bryrup IF 7 - 2
20-05-19 17:15 Them GF - Sejs-Svejbæk 2 12 - 2
20-05-19 17:15 Gl. Rye IF 2 - Thorning if 3 - 4
20-05-19 17:15 Virklund B 1 - IF Centrum - Virklund Hallen 7 - 6
20-05-19 17:15 Ikast FC 2 - Silkeborg KFUM 1 5 - 2
20-05-19 17:15 GFG Voel 2 - ØBG Silkeborg 2 1 - 6
20-05-19 17:15 Sejs-Svejbæk 1 - HA85 1 9 - 2
20-05-19 17:15 Ikast FC 1 - ØBG Silkeborg 1 6 - 1
20-05-19 17:15 GFG Voel 1 - Funder GF 1 - 0
20-05-19 17:15 Silkeborg KFUM 2 - Gl. Rye IF 1 4 - 5
20-05-19 17:15 HA85 2 - ØBG Silkeborg 3 1 - 2
20-05-19 17:15 Virklund B - Virklund B 2 - Virklund Hallen 4 - 6
27-05-19 17:00 Thorning if - Sejs-Svejbæk 2 1 - 4
27-05-19 17:15 Sorring-Toustrup IF - Gødvad GIF 3 1 - 9
27-05-19 17:15 Gl. Rye IF 2 - Bryrup IF 3 - 3
27-05-19 17:15 Engesvang B - Them GF 5 - 5
27-05-19 17:15 HA85 2 - Silkeborg KFUM 2 4 - 7
27-05-19 17:15 ØBG Silkeborg 3 - Virklund B 6 - 0
27-05-19 17:15 Virklund B 2 - Gl. Rye IF 1 - Virklund Hallen 4 - 11
27-05-19 17:15 Ikast FC 1 - Sejs-Svejbæk 1 9 - 4
27-05-19 17:15 ØBG Silkeborg 1 - GFG Voel 1 5 - 2
27-05-19 17:15 Funder GF - HA85 1 7 - 5
27-05-19 17:15 IF Centrum - Ikast FC 2 5 - 2
27-05-19 17:15 ØBG Silkeborg 2 - Silkeborg KFUM 1 10 - 5
29-05-19 17:15 Gødvad GIF 2 - Virklund B 1 5 - 10
03-06-19 17:15 Virklund B 1 - GFG Voel 2 - Virklund Hallen 4 - 6
03-06-19 17:15 Ikast FC 2 - Gødvad GIF 2 3 - 3
03-06-19 17:15 Silkeborg KFUM 1 - IF Centrum 4 - 1
03-06-19 17:15 ØBG Silkeborg 1 - Sejs-Svejbæk 1 4 - 3
03-06-19 17:15 Funder GF - Ikast FC 1 2 - 5
03-06-19 17:15 HA85 1 - GFG Voel 1 5 - 8
03-06-19 17:15 ØBG Silkeborg 3 - Silkeborg KFUM 2 6 - 6
03-06-19 17:15 Virklund B 2 - HA85 2 - Virklund Hallen 3 - 3
03-06-19 17:15 Gl. Rye IF 1 - Virklund B 9 - 0
03-06-19 17:15 Gødvad GIF 3 - Gl. Rye IF 2 4 - 5
03-06-19 17:15 Bryrup IF - Thorning if 3 - 8
03-06-19 17:15 Them GF - Sorring-Toustrup IF 9 - 1
03-06-19 17:15 Sejs-Svejbæk 2 - Engesvang B 3 - 3
17-06-19 17:15 Engesvang B - Thorning if
17-06-19 17:15 Bryrup IF - Gødvad GIF 3
17-06-19 17:15 Sorring-Toustrup IF - Sejs-Svejbæk 2
17-06-19 17:15 Gl. Rye IF 2 - Them GF
17-06-19 17:15 IF Centrum - ØBG Silkeborg 2
17-06-19 17:15 Gødvad GIF 2 - Silkeborg KFUM 1
17-06-19 17:15 GFG Voel 2 - Ikast FC 2
24-06-19 17:15 Them GF - Bryrup IF

Til toppen