Pulje 1 - Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C

Info

Turnering: 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling 8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Frufølge BK 7 7 0 0 27-5 21
2. Team Solrød KB 8 7 0 1 38-12 21
3. Stenløse BK NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
8 4 2 2 20-7 14
4. Greve Fodbold 8 4 1 3 19-15 13
5. Boldklubben FIX 7 4 0 3 18-18 12
6. FC 4340 8 3 1 4 11-14 10
7. AIK 65 8 2 0 6 10-24 6
8. Gadstrup IF 8 2 0 6 7-17 6
9. B 1973 Herlev 8 0 0 8 12-50 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
722174 17-06-19 19:30 Boldklubben FIX - B 1973 Herlev Boldklubben Fix's baner 7 - 1
722178 20-06-19 18:30 Stenløse BK - Gadstrup IF Stenløse Stadion 3 - 0
722209 NB!
Kamp udsat
24-06-19 18:30 Frufølge BK - Boldklubben FIX Holmebækskolen spillested
722203 24-06-19 18:45 Greve Fodbold - Stenløse BK Greve Idræts- og Fritidscenter 2 - 2

Kommende kampe

8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
NB!
Kamp udsat
24-06-19 18:30  - 

Komplet kampprogram

8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-04-19 18:45 Greve Fodbold - AIK 65 1 - 0
10-04-19 18:00 Gadstrup IF - FC 4340 1 - 0
11-04-19 18:30 Frufølge BK - Stenløse BK 2 - 0
22-04-19 18:30 AIK 65 - Team Solrød KB 1 - 4
25-04-19 18:30 FC 4340 - Greve Fodbold 1 - 4
25-04-19 19:00 B 1973 Herlev - Frufølge BK 0 - 4
29-04-19 18:30 Boldklubben FIX - AIK 65 3 - 2
01-05-19 18:00 Gadstrup IF - Greve Fodbold 1 - 2
01-05-19 18:30 Team Solrød KB - FC 4340 4 - 0
02-05-19 18:30 Stenløse BK - B 1973 Herlev 5 - 0
06-05-19 18:30 AIK 65 - Frufølge BK 0 - 8
08-05-19 18:30 Team Solrød KB - Greve Fodbold 3 - 2
09-05-19 19:00 B 1973 Herlev - Gadstrup IF 2 - 4
13-05-19 18:30 Boldklubben FIX - Greve Fodbold 2 - 1
15-05-19 18:00 Gadstrup IF - Team Solrød KB 0 - 2
16-05-19 18:30 FC 4340 - Frufølge BK 2 - 3
16-05-19 18:30 Stenløse BK - AIK 65 5 - 0
20-05-19 18:30 AIK 65 - B 1973 Herlev 6 - 1
20-05-19 18:45 Greve Fodbold - Frufølge BK 1 - 2
22-05-19 18:30 Team Solrød KB - Boldklubben FIX 6 - 3
23-05-19 18:30 FC 4340 - Stenløse BK 0 - 0
27-05-19 18:30 Boldklubben FIX - Gadstrup IF 2 - 1
28-05-19 18:30 Frufølge BK - Team Solrød KB 3 - 2
29-05-19 19:15 B 1973 Herlev - FC 4340 1 - 4
NB!
Udehold taberdømt
03-06-19 18:30 Team Solrød KB - Stenløse BK 3 - 0
03-06-19 18:30 FC 4340 - Boldklubben FIX 2 - 1
03-06-19 18:45 Greve Fodbold - B 1973 Herlev 6 - 4
05-06-19 18:00 Gadstrup IF - AIK 65 0 - 1
11-06-19 19:00 B 1973 Herlev - Team Solrød KB 3 - 14
13-06-19 18:30 Stenløse BK - Boldklubben FIX 5 - 0
13-06-19 18:30 AIK 65 - FC 4340 0 - 2
13-06-19 18:30 Frufølge BK - Gadstrup IF 5 - 0
17-06-19 19:30 Boldklubben FIX - B 1973 Herlev 7 - 1
20-06-19 18:30 Stenløse BK - Gadstrup IF 3 - 0
NB!
Kamp udsat
24-06-19 18:30 Frufølge BK - Boldklubben FIX
24-06-19 18:45 Greve Fodbold - Stenløse BK 2 - 2

Til toppen