Old Boys +32 - 11-mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - Sen, Old, Vet - Forår/helår 2019
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys +32 - 11-mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-04-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Stadion 2 - 6
03-04-19 19:00 Sallingsund FC, disp. - B-83 1 - 1
03-04-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 1
03-04-19 19:00 Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 3 - 1
03-04-19 19:00 Gjern IF, disp. - Funder GF 4 - 2
03-04-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - HA85, disp. 3 - 0
03-04-19 19:00 Sorring-T. IF - Virklund B., disp. 1 - 1
03-04-19 19:00 Gl. Rye IF, disp - Ans IF 0 - 1
03-04-19 19:00 Vinderslev IF, disp - FK 73 1 - 2
03-04-19 19:00 IF Centrum, disp. - Silkeborg B78, disp. 3 - 2
03-04-19 19:00 Højslev K IF, disp - Skive Seminarium Boldklub 2 - 0
03-04-19 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Oddense Otting UGF, disp 3 - 4
03-04-19 19:00 Ejsing BK - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 4
04-04-19 19:00 Engesvang Fr., disp - Gødvad GIF 1 - 4
10-04-19 19:00 Silkeborg B78, disp. - Engesvang Fr., disp 1 - 5
10-04-19 19:00 FK 73 - IF Centrum, disp. 3 - 0
10-04-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Vinderslev IF, disp 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
10-04-19 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Ejsing BK 3 - 0
10-04-19 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Røde Stjerne FC Skive 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
10-04-19 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Højslev K IF, disp 3 - 0
10-04-19 19:00 Virklund B., disp. - Gl. Rye IF, disp - Virklund Hallen 0 - 1
10-04-19 19:00 HA85, disp. - Sorring-T. IF 3 - 1
10-04-19 19:00 Ans IF - Sjørslev D. IF 3 - 1
10-04-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Silkeborg KS, disp. 2 - 1
10-04-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Gjern IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 3
10-04-19 19:00 Funder GF - FC International, disp. 0 - 4
10-04-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Sundsøre FK, Jebjerg, disp 9 - 0
10-04-19 19:00 B-83 - Spøttrup Motion & Sport Balling 5 - 1
24-04-19 19:00 Sallingsund FC, disp. - Sundsøre FK, Jebjerg, disp 8 - 1
24-04-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - B-83 4 - 1
24-04-19 19:00 Højslev K IF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
24-04-19 19:00 FC International, disp. - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 3 - 0
24-04-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 0
24-04-19 19:00 Gjern IF, disp. - Silkeborg KFUM 1 2 - 3
24-04-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - Ans IF 4 - 2
24-04-19 19:00 Sorring-T. IF - Gl. Rye IF, disp 1 - 3
24-04-19 19:00 Sjørslev D. IF - Virklund B., disp. 0 - 2
NB!
Udehold taberdømt
24-04-19 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Ejsing BK 3 - 0
24-04-19 19:00 Vinderslev IF, disp - Gødvad GIF 1 - 2
24-04-19 19:00 IF Centrum, disp. - Engesvang Fr., disp 1 - 1
24-04-19 19:00 FK 73 - Grauballe UGF, disp. 2 - 0
24-04-19 19:15 Skive Seminarium Boldklub - Oddense Otting UGF, disp 0 - 3
01-05-19 19:00 Silkeborg B78, disp. - Vinderslev IF, disp 0 - 7
01-05-19 19:00 Gødvad GIF - FK 73 2 - 2
01-05-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - IF Centrum, disp. 7 - 0
01-05-19 19:00 Virklund B., disp. - Silkeborg KFUM 2 - Virklund Hallen 2 - 1
01-05-19 19:00 Ans IF - HA85, disp. 1 - 2
01-05-19 19:00 Gl. Rye IF, disp - Sjørslev D. IF 7 - 0
01-05-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - FC International, disp. 4 - 0
01-05-19 19:00 Silkeborg KS, disp. - Gjern IF, disp. 2 - 1
01-05-19 19:00 Funder GF - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 1 - 4
01-05-19 19:00 Ejsing BK - Oddense Otting UGF, disp 1 - 0
01-05-19 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Skive Seminarium Boldklub 4 - 1
01-05-19 19:00 Højslev K IF, disp - Røde Stjerne FC Skive 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
01-05-19 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - B-83 3 - 0
01-05-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Sallingsund FC, disp. - Stadion 0 - 2
08-05-19 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling 1 - 2
08-05-19 19:00 Sallingsund FC, disp. - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 0 - 7
08-05-19 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Oddense Otting UGF, disp 1 - 3
08-05-19 19:00 Ejsing BK - Højslev K IF, disp 1 - 2
08-05-19 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Skive Seminarium Boldklub 1 - 2
08-05-19 19:00 FC International, disp. - Silkeborg KS, disp. 1 - 2
08-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Gjern IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 2 - 0
08-05-19 19:00 Funder GF - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 2 - 2
08-05-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - Gl. Rye IF, disp 6 - 0
08-05-19 19:00 Sorring-T. IF - Sjørslev D. IF 2 - 3
08-05-19 19:00 HA85, disp. - Virklund B., disp. 1 - 1
08-05-19 19:00 Vinderslev IF, disp - Engesvang Fr., disp 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
08-05-19 19:00 FK 73 - Silkeborg B78, disp. 3 - 0
08-05-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Gødvad GIF 1 - 5
15-05-19 19:00 Silkeborg B78, disp. - Grauballe UGF, disp. 2 - 1
15-05-19 19:00 Gødvad GIF - IF Centrum, disp. 2 - 0
15-05-19 19:00 Ans IF - Sorring-T. IF 2 - 1
NB!
Udehold taberdømt
15-05-19 19:00 Gl. Rye IF, disp - HA85, disp. 3 - 0
15-05-19 19:00 Sjørslev D. IF - Silkeborg KFUM 2 1 - 2
15-05-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Funder GF 10 - 2
15-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 1
15-05-19 19:00 Gjern IF, disp. - FC International, disp. 3 - 4
15-05-19 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Ejsing BK 3 - 0
15-05-19 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Røde Stjerne FC Skive 1 - 1
15-05-19 19:00 B-83 - Sallingsund FC, disp. 0 - 4
15-05-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Spøttrup Motion & Sport Balling 7 - 2
15-05-19 19:30 Skive Seminarium Boldklub - Højslev K IF, disp 2 - 0
16-05-19 19:00 Engesvang Fr., disp - FK 73 1 - 3
22-05-19 19:00 Vinderslev IF, disp - IF Centrum, disp. 3 - 2
22-05-19 19:00 Gødvad GIF - Silkeborg B78, disp. 3 - 0
22-05-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Engesvang Fr., disp 2 - 2
22-05-19 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Sundsøre FK, Breum, disp 2 - 3
22-05-19 19:00 Ejsing BK - Skive Seminarium Boldklub 7 - 0
22-05-19 19:00 Højslev K IF, disp - Oddense Otting UGF, disp 2 - 2
22-05-19 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 0 - 8
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
22-05-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - B-83 - Stadion 3 - 0
22-05-19 19:00 FC International, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 2 - 3
22-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 0
22-05-19 19:00 Funder GF - Silkeborg KS, disp. 1 - 2
22-05-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - Sorring-T. IF 3 - 2
22-05-19 19:00 Ans IF - Virklund B., disp. 1 - 1
22-05-19 19:00 HA85, disp. - Sjørslev D. IF 6 - 1
29-05-19 19:00 Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Sallingsund FC, disp. 0 - 7
29-05-19 19:00 B-83 - Spøttrup Motion & Sport Lem, disp 3 - 4
29-05-19 19:00 Ejsing BK - Røde Stjerne FC Skive 1 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
29-05-19 19:00 Sundsøre FK, Breum, disp - Højslev K IF, disp 3 - 0
29-05-19 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Skive Seminarium Boldklub 4 - 2
05-06-19 19:00 Røde Stjerne FC Skive - Højslev K IF, disp 2 - 2
05-06-19 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Sundsøre FK, Breum, disp 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
05-06-19 19:00 Oddense Otting UGF, disp - Ejsing BK 3 - 0
05-06-19 19:00 Sallingsund FC, disp. - Spøttrup Motion & Sport Balling 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
05-06-19 19:00 B-83 - Sundsøre FK, Jebjerg, disp 3 - 0
12-06-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Lem, disp - Sallingsund FC, disp. 2 - 0
12-06-19 19:00 Spøttrup Motion & Sport Balling - Sundsøre FK, Jebjerg, disp - Stadion 1 - 1
12-06-19 19:00 Skive Seminarium Boldklub - Røde Stjerne FC Skive 0 - 2
NB!
Udehold taberdømt
12-06-19 19:00 Højslev K IF, disp - Ejsing BK 3 - 0
12-06-19 19:15 Oddense Otting UGF, disp - Sundsøre FK, Breum, disp 2 - 3

Til toppen